Προς το περιεχόμενο

Samsung S23fe 8/128gb στα 399euro και 8/256gb στα 459euro @germanos (ΤΕΛΟΣ)


Feigen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε σχέση με το Α52s, σε επιδόσεις, φωτογραφική και οθόνη είναι σίγουρα καλύτερο. Το μόνο που με προβληματίζει βάσει όσων διαβάζω είναι η αυτονομία. Έχει κανείς εικόνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 24/3/2024 στις 1:19 ΜΜ, VonLoutsos είπε

Αφου σε εσένα βγαίνει 1+1 βάλε μια παραγγελία και για εμενα :P

Το κάνω αλλά δεν μπαίνουν τα ακουστικά.Τι κάνω λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η προσφορα εληξε. Απ οτι βλεπω στο site τα κινητα εμφανιζονται πλεον χωρις εκπτωση πανω απο 700euro. Μου ειχαν πει σε καταστημα οτι μεχρι την 25η θα ισχυει

 

Για ακουστικα δωρο με το 256αρι  εμενα δε μου ειπαν κατι στο καταστημα το Σαββατο.  Τα πηρε και καποιος αλλος απ το site? Μπορω να τα ζητησω? Δεν αναγραφονταν κατι τετοιο παντως στην προσφορα

Επεξ/σία από Feigen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Samsung S23fe 8/128gb στα 399euro και 8/256gb στα 459euro @germanos (ΤΕΛΟΣ)

Στο site της cosmote φαίνεται ότι το 256άρι θα είναι διαθέσιμο σε 1-3 εργάσιμες ημέρες. Φαντάζομαι ότι αυτό έγραφε και όταν το παρήγγειλα (αλλά δεν το πρόσεξα). Παίζει να φάμε άκυρο όσοι έχουμε ήδη παραγγείλει ή απλώς θα καθυστερήσουμε να παραλάβουμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, lamkon είπε

Στο site της cosmote φαίνεται ότι το 256άρι θα είναι διαθέσιμο σε 1-3 εργάσιμες ημέρες. Φαντάζομαι ότι αυτό έγραφε και όταν το παρήγγειλα (αλλά δεν το πρόσεξα). Παίζει να φάμε άκυρο όσοι έχουμε ήδη παραγγείλει ή απλώς θα καθυστερήσουμε να παραλάβουμε; 

γιατι να φας ακυρο δηλαδη ενω το πληρωσες ή το παρηγγειλες μεσα στην προθεσμια της προσφορας? οποτε θελει ας ερθει τωρα. Εγω το εχω προπληρωσει απο το Σαββατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Feigen είπε

γιατι να φας ακυρο δηλαδη ενω το πληρωσες ή το παρηγγειλες μεσα στην προθεσμια της προσφορας? οποτε θελει ας ερθει τωρα. Εγω το εχω προπληρωσει απο το Σαββατο

Άκυρο με την έννοια "δεν έχουμε να σας στείλουμε το προϊόν και σας επιστρέφουμε τα χρήματα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, lamkon είπε

Άκυρο με την έννοια "δεν έχουμε να σας στείλουμε το προϊόν και σας επιστρέφουμε τα χρήματα".

Εμένα έχει προχωρήσει προς το κατάστημα παραλαβής..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς ενημέρωση όσων πιστεύουν ότι αγορά με τιμολόγιο συνεπάγεται την τροποποίηση της διάρκειας εγγύησης (.....).Screenshot_20240326_222946.jpg.e7ea1004bc219b5b283edfb3eb14e965.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lamkon είπε

Άκυρο με την έννοια "δεν έχουμε να σας στείλουμε το προϊόν και σας επιστρέφουμε τα χρήματα".

αποκλειεται. Η προσφορα εληξε επειδη εληξε η χρονικη της διαρκεια. Οχι το στοκ. Αλλα και το στοκ να ειχε τελειωσει αυτοι που τα  προλαβαν τα προλαβαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Feigen είπε

αποκλειεται. Η προσφορα εληξε επειδη εληξε η χρονικη της διαρκεια. Οχι το στοκ. Αλλα και το στοκ να ειχε τελειωσει αυτοι που τα  προλαβαν τα προλαβαν

Μόλις παρέλαβα στο σπίτι... παραγγελία Κυριακή βράδυ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Πήρες και τα ακουστικά; από Γερμανό ή cosmote η παραγγελία; 

Από cosmote... και τα ακουστικά. Έλειπε η απόδειξη όμως και θα ζητήσω να μου τη στείλουν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παλιότερη παρόμοια προσφορά δεν μου είχαν δώσει απόδειξη για τα ακουστικά. Μου είπαν ότι ισχύει η εγγύηση με το serial number! 

Αλλά δεν χάνεις κάτι να τη ζητήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...