Προς το περιεχόμενο

Samsung S23fe 8/128gb στα 399euro και 8/256gb στα 459euro @germanos (ΤΕΛΟΣ)


Feigen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Ποιο κινητό έχεις τώρα; 

Η πλάτη του είναι από γυαλί, όχι πλαστικό! Επίσης η πλάτη του είναι ίδια με σειρά s23, s24! 

Τώρα έχω Poxo X4GT, Αεροπλάνο αλλά δεν έχει κάμερες. 

Θέλω για καλοκαίρι καμιά φώτο τα παιδιά και βίντεο σε 4Κ.

31 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Αφού θα το έχεις μονιμα σε θήκη 😂

Βρε δεν ξεχωρίζει ότι είνσι premium συσκευή γενικά. Ουφ θα σκάσω δεν ξέρω τι να κάνω. Η βάζω ακόμα 400 και παίρνω S23 Ultra η παίρνω αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το s23 ultra εχει 3πλασια τιμη φιλε  απ τα 400 της προσφορας.τι συγκρινεις τωρα?

Για τα λεφτα του το fe μια χαρα ευκαιρια ηταν και απο ελληνικη αντιπροσωπεια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, samsunglife είπε

Ποιο κινητό έχεις τώρα; 

Η πλάτη του είναι από γυαλί, όχι πλαστικό! Επίσης η πλάτη του είναι ίδια με σειρά s23, s24! 

Και εμένα με περιμένει στο κατάστημα η έκδοση με τα 128  . Έχω το samsung note 10 plus 256 gn τέσσερα χρόνια και φορτίζω μεσημέρι προς απόγευμα για να βγει η μέρα. Επίσης δε μου λειτουργεί το nfc. Είμαι προβληματισμένος αν αξίζει να αλλάξω . Με 400 ευρώ υπάρχουν καλύτερες επιλογές;

7 ώρες πριν, Boubis1411 είπε

Τώρα έχω Poxo X4GT, Αεροπλάνο αλλά δεν έχει κάμερες. 

Θέλω για καλοκαίρι καμιά φώτο τα παιδιά και βίντεο σε 4Κ.

Βρε δεν ξεχωρίζει ότι είνσι premium συσκευή γενικά. Ουφ θα σκάσω δεν ξέρω τι να κάνω. Η βάζω ακόμα 400 και παίρνω S23 Ultra η παίρνω αυτό. 

Υπαρχει s23 ultra με 800?

13 ώρες πριν, Feigen είπε

εγω τον 25αρη φορτιστη της samsung χρησιμοποιω. παμφθηνος ειναι.

Το κινητο ηρθε με android 14 απο τη μανα του και πηρε μολις και την αναβαθμιση του one ui 6.1 με τα χαρακτηριστικα AI των galaxy24. εκπληκτικο!

Φιλε η μπαταρία κρατάει όλη τη μέρα ; Είναι ο βασικός λόγος που σκέφτομαι να αλλάξω το samsung note 10 plus καθώς είναι πολύ όμορφο και γρήγορο κινητό κατά τα άλλα, αλλά δε βγάζει την ημέρα με μια φόρτιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως την μπαταρία του καλή δεν τη λες.
Μακράν το χειρότερο (και με διαφορά) σε αυτό τον τομέα από όλα της γενιάς S23 και S24

https://www.gsmarena.com/battery-test-v2.php3?idPhone=12520

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτο βραδυ χθες το φορτισα και ειμαι λιγο πριν κοιμηθω στο 40% εχοντας το λιωσει σημερα σε εγκαταστασεις προγραμματων και βιντεοσκοπησεις μιας παιδικης συναυλιας.

Παρ ολο που ειναι απλα η πρωτη φορτιση και οι κριτικες δεν ειναι διθυραμβικες εγω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Το παλιο δεν μου εβγαζε μερα.

Το να συγκρινουμε ενα κινητο προσγορας  400euro με ενα s23ultra 3πλασιας τιμης ειναι αδικο. Εμενα προσωπικα μου φαινεται τεραστιο το ultra σε διαστασεις και αβολο.

Κομπλε σε ολα ειναι το fe.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Santa5634 είπε

Και εμένα με περιμένει στο κατάστημα η έκδοση με τα 128  . Έχω το samsung note 10 plus 256 gn τέσσερα χρόνια και φορτίζω μεσημέρι προς απόγευμα για να βγει η μέρα. Επίσης δε μου λειτουργεί το nfc. Είμαι προβληματισμένος αν αξίζει να αλλάξω . Με 400 ευρώ υπάρχουν καλύτερες επιλογές;

Εσύ από οθόνη 6.8 θα πας σε 6.4 και από 256gb σε 128! Το έχεις σκεφτεί; 

Από την άλλη κερδίζεις 5G, nfc, 2 χρόνια εγγύηση και καινούρια μπαταρία! 

Τα ζυγίζεις και αποφασίζεις... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, samsunglife είπε

Εσύ από οθόνη 6.8 θα πας σε 6.4 και από 256gb σε 128! Το έχεις σκεφτεί; 

Από την άλλη κερδίζεις 5G, nfc, 2 χρόνια εγγύηση και καινούρια μπαταρία! 

Τα ζυγίζεις και αποφασίζεις... 

Ναι όλα αυτά σκέφτομαι και είμαι μπερδεμένος. Το s21 fe που έχει η γυναίκα μου είναι μια χαρά αλλά το s23 fe είναι βαρύτερο , πιο μεγάλο και χοντρό και με χειρότερο τζάμι. Βασικά ο λόγος που το σκέφτομαι είναι ότι οι τιμές στις ναυρχιδες έχουν ξεφύγει, παλιά έπεφταν και κάτω από 700 μετά από κάποιο διάστημα.

Αν κάποιος το θέλει πολύ ας μου στείλει μήνυμα να το παραλάβει αυτός αντί για εμένα από το κατάστημα και να με βγάλει από το δίλημμα. Είναι σε περιοχή Μαρούσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, samsunglife είπε

Φοράει κάποια προστασία οθόνης ή πρέπει να αγοραστεί extra; 

Το παρέλαβα σήμερα και μπορώ να επιβεβαιώσω ότι δεν φοράει κάτι... 

Όσον αφορά την μπαταρία όντως την ρουφάει σαν νερό... Έχω αυτή τη στιγμή 48% με 3 ώρες και 14 λεπτά screen on time (εγκαταστάσεις εφαρμογών, social media browsing και λίγες κλήσεις) με όλα ανοιχτά (bluetooth, wifi, 5g κλπ)... Ευελπιστώ να μάθει το pattern μου τις επόμενες μέρες και να βελτιωθεί η κατάσταση...

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, TheDay2012 είπε

Από Γερμανό πήρε κανείς ακουστικά;

Νομίζω μόνο από cosmote δίνανε δώρο τα ακουστικά (στο 256άρι).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...