Προς το περιεχόμενο

Vivo Y36 8/256 germanos 139€


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συζητάμε για ένα απλό κινητο που θα αγοράσουμε για κάποιον ηλικιωμένο ή για κάποιον που κάνει απλή χρήση με το κινητο του. 
Προσωπικά από τα 330 Mbps που είχα στο παλιό μου κινητο στα 1200 mbps που πιάνει το καινούριο δεν έχω δει καμία πρακτική διαφορά πουθενά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, vdeseris είπε

Συζητάμε για ένα απλό κινητο που θα αγοράσουμε για κάποιον ηλικιωμένο ή για κάποιον που κάνει απλή χρήση με το κινητο του. 
Προσωπικά από τα 330 Mbps που είχα στο παλιό μου κινητο στα 1200 mbps που πιάνει το καινούριο δεν έχω δει καμία πρακτική διαφορά πουθενά 

8/256 σε Ηλικιωμένο;;;; μέχρι και fortnite παίζει... Για νέους είναι πιστεύω έως 30 ετών που δεν έχουν 1500 και 2500 διαθέσιμα για ανάλογα τηλέφωνα. 

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Boubis1411 είπε

8/256 σε Ηλικιωμένο;;;; μέχρι και fortnite παίζει... Για νέους είναι πιστεύω έως 30 ετών που δεν έχουν 1500 και 2500 διαθέσιμα για ανάλογα τηλέφωνα. 

Καλά το ηλικιωμένος ακούστηκε κάπως όντως. Την μάνα μου είχα στο μυαλό μου που θυμήθηκε τώρα να ασχοληθεί με τα social media. Κουτί θα της κάτσει. Έχει ένα παλιό xiaomi που κολλάει τρελά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vdeseris είπε

Καλά το ηλικιωμένος ακούστηκε κάπως όντως. Την μάνα μου είχα στο μυαλό μου που θυμήθηκε τώρα να ασχοληθεί με τα social media. Κουτί θα της κάτσει. Έχει ένα παλιό xiaomi που κολλάει τρελά 

Καλά κοίτα εγώ είμαι 49 ναι η μάνα μου 65, μια χαρά τα πάει με τα κινητά αυτά A54  έχει και τα έφτιαξε όλα μόνη της,εφαρμογες κλπ μόνο τράπεζα έβαλα εγώ. 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, vdeseris said:

Καλά το ηλικιωμένος ακούστηκε κάπως όντως. Την μάνα μου είχα στο μυαλό μου που θυμήθηκε τώρα να ασχοληθεί με τα social media. Κουτί θα της κάτσει. Έχει ένα παλιό xiaomi που κολλάει τρελά 

Να σε ακούσει η μάνα σου να την αποκαλείς ηλικιωμένη, θα σου φέρει την κατσαρόλα στο κεφάλι βρε! 

  • Like 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά μην τρελενεστε, δεν είναι για παραπάνω... 

Μην ξεγελιέστε με 8/256, πολύ χαμηλά χαρακτηριστικά...

Edit: Γιατί δεν μου αρέσει να μην δίνω εναλλακτικές,

Πραγματική Προσφορά είναι αυτο:

https://www.skroutz.gr/s/32317687/Motorola-Edge-20-5G-6GB-128GB-Frosted-Grey.html

Παρότι τριετίας φαντάζει διαγαλαξιακό σε σχέση με τα μέχρι 200 ευρω. Άνετα το έπαιρνα... 

Επεξ/σία από eko13
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοραστηκε με τιμολογιο στα 113 ευρω , για να αντικαστησει ενα redmi note 8T , το οποιο εχει αρχισει πλεον να δειχνει την ηλικια του , δεν εχω υψηλες απαιτησεις , τα απολυτως απαραιτητα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, eko13 είπε

Καλά μην τρελενεστε, δεν είναι για παραπάνω... 

Μην ξεγελιέστε με 8/256, πολύ χαμηλά χαρακτηριστικά...

Edit: Γιατί δεν μου αρέσει να μην δίνω εναλλακτικές,

Πραγματική Προσφορά είναι αυτο:

https://www.skroutz.gr/s/32317687/Motorola-Edge-20-5G-6GB-128GB-Frosted-Grey.html

Παρότι τριετίας φαντάζει διαγαλαξιακό σε σχέση με τα μέχρι 200 ευρω. Άνετα το έπαιρνα... 

...ετος κυκλοφορίας 2021...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, eko13 είπε

Καλά μην τρελενεστε, δεν είναι για παραπάνω... 

Μην ξεγελιέστε με 8/256, πολύ χαμηλά χαρακτηριστικά...

Edit: Γιατί δεν μου αρέσει να μην δίνω εναλλακτικές,

Πραγματική Προσφορά είναι αυτο:

https://www.skroutz.gr/s/32317687/Motorola-Edge-20-5G-6GB-128GB-Frosted-Grey.html

Παρότι τριετίας φαντάζει διαγαλαξιακό σε σχέση με τα μέχρι 200 ευρω. Άνετα το έπαιρνα... 

ωραιο αν και παλιο, το μονο που με χαλει ειναι που δεν εχει επεκταση μνημης γιατι τα 128GB τα θεωρω λιγα πια για κινητο, αλλα μια χαρα προταση ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill27 είπε

...ετος κυκλοφορίας 2021...

Και το Samsung S10 είναι 5 χρόνων και είναι καλύτερο από το 90% τηλεφώνων μέχρι 300 ευρώ. Τι να το κάνω να είναι 2024 και να μην μπορεί να τραβήξει 4Κ βίντεο ή να πάει να παίξει 4κ και να σβήσει... Ακόμα και 3ετη υποστήριξη να έχει θα είναι ουσιαστικά αχρειαστη, αφού το κινητό δεν θα έχει προβλημα αξιοπιστίας αλλά ταχύτητας... 

Στο συγκεκριμένο κινητό τα γραφικά του είναι 5ετιας και μάλιστα ούτε τότε ήταν κάτι το ιδιαίτερο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θέλεις να τραβήξεις ή να αναπαράγεις 4k video πας σε άλλη κατηγορία τηλεφώνου από poco x6 pro καί πανω ή αγοράζεις καμερα, είπαμε είναι γρήγορο οκ καί για χρήση all around αλλά αν ζητας κάτι εξεζητημένο σόρρυ αλλά μπήκες σε λάθος νήμα .Δλδ σύμφωνα με τά λεγόμενα σού δεν αξίζει,οκ σέβομαι την άποψη σου αλλά σεβασου καί εσύ τό γεγονός ότι είναι όντως προσφορα μέσα στο πλαίσιο κανόνων του φορουμ.Απλα προσπερνά και ασε τίς εξυπνάδες περί 4Κ.

Επεξ/σία από bill27
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bill27 είπε

Αν θέλεις να τραβήξεις ή να αναπαράγεις 4k video πας σε άλλη κατηγορία τηλεφώνου από poco x6 pro καί πανω ή αγοράζεις καμερα, είπαμε είναι γρήγορο οκ καί για χρήση all around αλλά αν ζητας κάτι εξεζητημένο σόρρυ αλλά μπήκες σε λάθος νήμα .Δλδ σύμφωνα με τά λεγόμενα σού δεν αξίζει,οκ σέβομαι την άποψη σου αλλά σεβασου καί εσύ τό γεγονός ότι είναι όντως προσφορα μέσα στο πλαίσιο κανόνων του φορουμ.Απλα προσπερνά και ασε τίς εξυπνάδες περί 4Κ.

Συμφωνω με το bill. Το συγκεκριμενο απευθυνεται σε ατομα που δεν τους ενδιαφερει η Amoled, τα 144hz η δεν ξερω και γω τι. 5000 μπαταρια εχει το Vivo, τις αναβαθμισουλες του θα τις παιρνει να μην υπαρχουν security issues, θυρα ακουστικων εχει, ραδιοφωνακι. Οτι πρεπει. Ποια 4k βιντεο και 5g. Ο πιο πολλοι ουτε που βγαζουν 4κ, ουτε κανουν κατι γρηγοροτερα με 5g. Ειναι το τελειο μπαρμπαδοτηλεφωνο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...