Προς το περιεχόμενο

Xiaomi 14 Ultra Review


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, NTC Labs είπε

H Infoquest η οποία καλύπτει την εγγύηση σε Ελλάδα μεριά, δεν είναι αντιπρόσωπος της Xiaomi.

Γιαυτό δεν αναλαμβάνει την επισκευή σε Ευρωπαικές συσκευές που δεν εισάγει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν έχει την υποστήριξη που έχει η Samsung στις συσκευές της.  Στο παραμικρό πρόβλημα απλά το παντρεύεσαι και προσεύχεσαι να λυθεί μελλοντικά.  

Είναι πολύ καλή συσκευή δέλεαρ πρωτότυπη κλπ αλλά οι δυνατότητες στο λογισμικό υπολείπονται αυτές που έχουν οι συσκευές της Samsung.  

Λέω συνεχώς για Samsung γιατί δίνει το δικαίωμα η ίδια η Xiaomi προκαλώντας με αυτή τη τιμή λιανικής.  

Προσωπικά τη θεωρώ αστεία την διαφορά τιμής να είναι δηλαδή σχεδόν ίδια με του 23/24 ultra και ακόμη πιο ακριβά!

Η άποψη μου είναι ότι αν κόστιζε 800-900 ευρώ ΕΛΛΑΔΑ θα έκανε πάταγο.  Αυτό φυσικά είναι αδύνατον και λογικό.  

Οπότε όσοι κράζουν μάλλον έχουν δίκιο.  Η τιμή είναι ανέκδοτο.  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πήρα χθες και σήμερα το κάνω επιστροφή για αντικατάσταση έχει πρόβλημα fog lens από ζέστη σε κρύο και είναι σίγουρο ελαττωματική παρτίδα έχω μπει σε ομάδες και forum και έχουν πολλοί αυτό το πρόβλημα, απαράδεκτη η xiaomi 

 

Update

Και η δεύτερη συσκευή που μου έκανε αντικατάσταση ο Κωτσόβολος έχει το ίδιο πρόβλημα με fog lens οπότε η παρτίδα όλη είναι ελαττωματική η η xiaomi έφτιαξε ένα κινητό που είναι άχρηστο θα το δώσω τη Δευτέρα πίσω και τέλος 

Επεξ/σία από MadboyAgrinio
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/4/2024 στις 7:48 ΠΜ, MadboyAgrinio είπε

Το πήρα χθες και σήμερα το κάνω επιστροφή για αντικατάσταση έχει πρόβλημα fog lens από ζέστη σε κρύο και είναι σίγουρο ελαττωματική παρτίδα έχω μπει σε ομάδες και forum και έχουν πολλοί αυτό το πρόβλημα, απαράδεκτη η xiaomi 

 

Update

Και η δεύτερη συσκευή που μου έκανε αντικατάσταση ο Κωτσόβολος έχει το ίδιο πρόβλημα με fog lens οπότε η παρτίδα όλη είναι ελαττωματική η η xiaomi έφτιαξε ένα κινητό που είναι άχρηστο θα το δώσω τη Δευτέρα πίσω και τέλος 

Κοίτα εγώ έχω mi10t pro και είμαι ευχαριστημένος τόσα χρόνια. Το πήρα από Κωτσόβολο σε μπλε χρώμα στην Δάφνη. Το ανοιγω και έχει μαύρες γραμμές σαν barcode στην οθόνη. Το πάω πίσω και μου λένε τα τζιμάνια ότι θα φτιάξει με την χρήση. Τους λέω αλλαγή και να μην μου λένε μαλακίες και λένε δεν έχουν άλλο παρά ένα μαύρο στην Γλυφάδα. Πάω εκεί να το πάρω και μου φέρνουν μπλε από την αποθήκη δλδ ότι να ναι. Από τότε όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα 1500 είναι πολλά , οκ. Ας μην παραβλέπουμε όμως ότι τα extra που δίνει κοστίζουν περίπου 300 όπως και το ότι η εταιρεία στην ελληνική αγορά και όλες η μεγάλες αλυσίδες δίνουν με την αγορά την δώρο επιταγή των 150. Όχι ότι είναι λίγα και με όλα αυτά που δίνουν, αλλά σίγουρα δεν είναι 1500 για την συσκευή μόνο .

Επεξ/σία από triplerex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...