Προς το περιεχόμενο

Tablet Teclast T40S 64 € [ΤΕΛΟΣ]


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, GeeJay είπε

Αν κάποιος δεν τρελαίνεται για lte να πάει για αυτό δηλαδή ; Γιατί όπως και να έχει η οθόνη είναι σημαντικος παραγοντας 

Η μόνη πραγματική διαφορά είναι το Widevine. Αν δεν πρόκειται ποτέ να εγκαταστήσεις Netflix/κτλ τότε δεν υπάρχει ουσιαστική διαφορά, απλά διαλέγεις ανάμεσα σε 4G LTE στο P40HD και σε ελαφρώς καλύτερα specs στο T40s.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 3/5/2024 στις 3:29 ΜΜ, villasg είπε

image.png.e249d97408811275228f8e5345f3100b.png

Χρόνια πολλά!!! Χριστός Ανέστη!! Καλό Πάσχα!!!

Το παρήγγειλα και εγώ 61€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Tablet Teclast T40S 10.4" 2K FHD IPS 120 Hz / MediaTek MT8183 / 8 + 8 GB RAM / 128 GB UFS / 2.4 GHz & 5 GHz WiFi / BT 5.0 / Android 12 64 €
Στις 3/5/2024 στις 9:05 ΜΜ, manpower είπε

εχω δοκιμάσει την εφαρμογή spacedesk οπου μεσω δικτύου μπορείς να εχεις επιπλέον monitor οποιαδήποτε συσκευή. Προσωπικά είχα για μια περίοδο ανάγκη για επιπλέον μικρη οθόνη και χρησιμοποίησα σε windows setup με 2 οθονες το ipad που ειχα ως τρίτη οθόνη. Έπαιζε μια χαρά για αυτό που το ηθελα, φυσικά υπάρχει ενα lag λόγω δικτύου αλλα στην περίπτωσή μου δεν με ενδιέφερε.

Επιβεβαιώνω και εγώ...

Προσθέτω μόνο πως λειτουργεί και χωρίς δίκτυο, με απλή σύνδεση usb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

68,75€ με τη θήκη και ό,τι κουπόνι μου έβγαλε να κάνω collect είτε από τη σελίδα του εμπόρου είτε από τη κεντρική σελίδα του AliExpress. Πληρωμή με τη γνωστή  κάρτα και 1%  επιστροφή, άρα βασικά 68€. Καλά είναι. Shipping λέει από αύριο. 

Επεξ/σία από Greg9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/5/2024 στις 2:57 ΜΜ, sifario1 είπε

Δινουν tracking number με την αποστολη?

 

Τα στελνει απο ισπανια με GLS και τρακινκ κανονικα 

Επεξ/σία από villasg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες τωρα που κοιταζα το Site της Teclast  δεν το εχει σαν μοντελο ενω το T40S απο την αλλη προσφορα το εχει .
Τι παιζει μαλλον καταργημενο και δεν θα πρει ποτε αναβαθμισεις σε τιποτα ....

Υποψην 

image.png.fe476a8b0ff531c172e5b5a3d21ffff0.png

Επεξ/σία από villasg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς αναβάθμιση στην έκδοση android, αμφιβάλλω αν έχει παρει ποτέ κανένα teclast (όπως και όλες οι άλλες φθηνές κινεζομάρκες βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mikegad είπε

Αν εννοείς αναβάθμιση στην έκδοση android, αμφιβάλλω αν έχει παρει ποτέ κανένα teclast (όπως και όλες οι άλλες φθηνές κινεζομάρκες βέβαια)

Εστω και διορθωσεις σφαλματων εννοω , πχ το Alldocube iPlay 50 Pro κινεζος και αυτος αλλα κανει αρκετες 

image.png.67e4c33b5357ec92484b06059fbbc075.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το πρωί παρέλαβα  το δικό μου. 

Όλα καλά το άνοιξα το σέτταρα είδα ότι λειτουργεί ολα κομπλέ και το έδωσα στη μάνα μου όπου για αυτήν το πήρα. 

Σαν πρώτες εντυπώσεις αρκετά θετικές για όσο το χρησιμοποιεία και ειδικά για τα 60€ που έδωσα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται, το tablet μπορεί να γίνει root εύκολα αλλά και να πάρει Android 13 GSI ROM (ίσως και 14).

Αυτό που δεν έχω καταφέρει ακόμα είναι root σε GSI ROM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, grayden είπε

Για όποιον ενδιαφέρεται, το tablet μπορεί να γίνει root εύκολα αλλά και να πάρει Android 13 GSI ROM (ίσως και 14).

 

Καλη ειδηση @grayden , αν το εχεις κανει μπορεις να κανεις εναν "οδηγο" για τους υπολοιπους ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...