Προς το περιεχόμενο

64Bit s754 vs s939


paravatis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μάλλον έχουν (αντιπρόσωποι & καταστήματα) πολλά κομμάτια 754 σε στοκ και περιμένουν να τα πουλήσουν πριν φέρουν τους 939 (γιατί μετά θα κάνουν τους s754... υπόθετα:)). Αλλά αυτό είναι φαύλος κύκλος γιατί κι εμείς περιμένουμε τους 939 για να αγοράσουμε... :(

 

Οπότε μάλλον μας βλέπω για μετά τις γιορτές (αφού ξεπουλήσουν τους 754 δηλαδή)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Malon exi dikio georgeADAMS kai ego perimeno na er8i n ABIT AV8 939 edo kai ena mina exontas kolito me magazi HY ala tipota kai etsi bare8ika kai tin paragila apo UK kai tin perimeno apo mera se mera kai pio ftina me ta metaforika mazi apo oti tin dini to ram shop.gr [/b]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ThReSh έγω πρέπει να είμαι γιατί εδώ και 8 χρόνια ποτε δεν είχα <μείνει> απο pc στο σπίτι.Και εδω και 15 μέρες που δεν έχω λιώνω σε έναν Pii και με σύνδεση στο internet κοινόχρηστη σε 3 h/y(τα πρωινά που κάνω πρακτική)και το απόγευμα σε internet cafe και το βράδι κάνω αποτοξίνωση με dvd movies :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

diladi pisteyete oti aksizei toso i anamoni gia to 939 estw ki an paei meta tis giortes i na xtypisw 754 na teleiwnw?

 

alitheia poso lete na kanei px o 3000+ se 939 edw stin ellada?

 

apo overclockers einai ola ok?

exei parei kaneis? mono vat+2lires einai ta metaforika?

 

help! den kserw ti na kanw pia me ayti tin ypothesi edw kai vdomades...

:( :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω νομίζω θα είναι λίγο ακριβότερες απο απο τους 754.

Eμένα πάντως όλοι μου είπαν να περιμένω...αλλά αν δεν έχει έρθει μέσα στον δεκέμβριο μάλλον θα καταλήξω σε 754...

Απο overclockers έχουνε πάρει αρκετά άτομα και δεν εχει ακουστεί μεχρι τώρα παράπονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω νομίζω θα είναι λίγο ακριβότερες απο απο τους 754.

Στο εξωτερικό πάντως οι τιμές των 939 είναι ίδιες με τους 754.

 

 

 

[off-topic] Str, κοίτα αυτό: Lord Vader Meets Heidi Klum [/off-topic]

 

Για οτιδήποτε άλλο άσχετο με τη συζήτηση για τους επεξεργαστές, παρακαλώ συννενοηθήτε με π.μ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συμπέρασμα είναι αν έχεις να βολευτείς μεχρι να ερθούν οι socket 939 στην Ελλάδα περίμενε αλλιώς πάρε 754 τι άλλο μπορείς να κάνεις?Να τα παραγείλεις απο το εξωτερικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση έιναι οτι 754 και 939 έιναι αυτή τη στιγμή πανω κατω τα ίδια.Αν όμως πάρεις τώρα ένα 754 μετα απο ένα χρόνο η μητρική θα είναι αχρηστη καθώς μέχρι τότε θα έχουμε μόνο επεξεργαστές 939 (και κατι ψόφιους 754).Απο την άλλη και 939 μητρική να πάρεις σε ένα χρόνο και αυτή άχρηστη θα ναι ( γιατι μέχρι τότε κατι καινούριο θα χει βγει σίγουρα !)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an einai konta stin timi aksizei na perimenoume mexri teli Dec

an pali erthoun kai einai akriva se sxesi me ta 754

e tote riskarame kai xasame

 

egw tha perimenw

(provlepw ta 754 kai alles texnologies genikotera na menoun pisw

sto 2004 gia panta -as vgw pseytis!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...