Προς το περιεχόμενο

64Bit s754 vs s939


paravatis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Επέλεξες την DFI LanParty UT nF3 250Gb (Socket 754) Motherboard[/b'] και έβαλες Ελλάδα και προχώρησε κανονικά??? :/

 

Δεν έβαλα μητρική, έβαλα έναν Athlon64 3400+ και προχώρησε κανονικά... Έχει άλλη συμπεριφορά ανάλογα με το προϊόν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cue,

Select Shipping Destination - Your order has exceeded the shipping tables defined by the supplier, therefore it is not possible to calculate the shipping cost. Please contact the supplier with this information as they will be happy to process your order and will then be able to correct the shipping tables.

 

Thank you.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cue' date='

Select Shipping Destination - Your order has exceeded the shipping tables defined by the supplier, therefore it is not possible to calculate the shipping cost. Please contact the supplier with this information as they will be happy to process your order and will then be able to correct the shipping tables.

 

Thank you.[/quote']

 

Εμ αυτό λέω! :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cue' date='

Select Shipping Destination - Your order has exceeded the shipping tables defined by the supplier, therefore it is not possible to calculate the shipping cost. Please contact the supplier with this information as they will be happy to process your order and will then be able to correct the shipping tables.

 

Thank you.[/quote']

 

Ic.... Οπότε είναι ανάλογα και με το προϊόν............ Κρίμα............

 

Πάντως έχει τύχει σε κανέναν σας να σας περάσουν από τελωνείο παραγγελία από την Ευρωπαϊκή Ένωση? Και να σας χρεώσουν έξτρα όπως συμβάινει με κάποιες παραγγελίες από Αμερική πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cue,

αν καταλαβα καλα, αυτο δε σημαινει οτι δε την

στελνουν, αλλα οτι το δεμα εχει καποιο βαρος

το οποιο δε μπορει να το αξιολογησει το

προγραμμα και πρεπει να επικοινωνησεις μαζι

τους για να μαθεις τα μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μιλήσει μαζί τους και μου είπαν πως έχει να κάνει με τη σύμβαση που έχουν κάνει με την μεταφορική και πως ακριβώς λόγω βάρους δε μπορούνε να το στείλουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσο σχετικό είναι αλλά έχετε δει πόσο O/C παίρνει ο νέος 3000+? Για ρίξτε μια ματιά....... Η υπόθεση μου θυμίζει τους παλιούς παλιούς Celeron!

 

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2242&p=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...