Προς το περιεχόμενο

teledome και... χρονοχρέωση τέλος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

a re gothic pali porothikes lol!!!! perimenw to fax akoma gia na ftiaksoume tin aitisi lol!! otan sto elega de me pisteyes oti petaei auto to service tis teledome!

 

kai i lisi einai apli paides.

dineis 40euro kai perneis 2 asirmata.

 

istera kaneis aitisi teledome k vazeis proepilogi forea etsi pane ta tilephona sou stin teledome k kerdiseis apo tin klisi

 

twra sta asirmata pou tha parete prepei na exou LCR sto opoio vazeis otan perneis me 82 paei ote kai theleis na miliseis ligo px ean dwseis 82105582045 paei 17552105582045

 

ean theleis kinito sto LCR vazeis prefix tin telepassport px kai otan dwseis 69 to asirmato kalei 178769720511XX

 

kai sta diethni kaneis to idio meta kinita etsi paizeis fthina

 

to kostso to asirmaton to vgazeis aneta se 2 mines k exeis kai lisi gia ta fast calls :) :D :D :D :D

 

a lew kai gia na min pareksigithw lew 2 asirmata giati de nomizw na ftanei 1 mesa se mia oikogenia 4-5 atomwn k i giagia de xreiazete na kserei kai tpt opws eipe o filos mou o gothic lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προεπιλογη φορεα δεν ειναι το καλυτερο γιατι σε δεσμευει απο μελλοντικες επιλογες που λογω ανταγωνισμου προβλεπονται να διευρυνθουν.Ειμαι ηδη συνδρομητης της teledome και οπως ειπωθηκε η καινουργια υπηρεσια της συμφερει για κλησεις >4λ.Το Ιντερνετ που "υποσχεται"μαζι με τον παραπανω διακανονισμο ειναι τελειως πατατα καθως δεν εχει χρεωση ΕΠΑΚ οποτε σ αυτο το σημειο μενουμε στο μεγαλο αδελφο ακομη.Οταν σκοπευουμε να μιλησουμε <4λ απλως δε βαζουμε το 1755(Teledome) αλλα παιρνουμε μεσω ΟΤΕ.Πραγματικα το δυσκολο ειναι να συντονισθουν μεσα στο σπιτι οι τηλεφωνακηδες ωστε να μην ακυρωσουν πρακτικα τα οικονομικα πλεονεκτηματα της προτασης,αλλα οποιος δε πολυκαταλαβαινει...πληρωνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

epishs na prosthesw thn pinelia mou kai edw...

h teledome liberty einai mia karta pou sou parexete tsampa.

ti kanei?

poly apla mporeis na pareis thlefwno apo opou thes kai na xrewthei o logariasmos toy spitiou sou...

epishs (toulaxiston edw hrakleio) mporeis na steileis ton logariasmo sou tou ote kai na sou poun pio programma se symferei kai poso kerdos tha exeis...

 

telos einai h prwth etairia me arithmodothsh...(pilotika sthn athina alla mexri to telos toy xronou ypothetw tha exei exaplwthei pantou)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η Telepassport έχει αριθμοδότηση από τότε που ξεκίνησε να παρέχει SDSL.Απλώς πρέπει αν υπάρχει κόμβος της στην περιοχή σου!Τώρα έχει και φορητότητα από ότι ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Η προεπιλογη φορεα δεν ειναι το καλυτερο γιατι σε δεσμευει απο μελλοντικες επιλογες που λογω ανταγωνισμου προβλεπονται να διευρυνθουν.Ειμαι ηδη συνδρομητης της teledome και οπως ειπωθηκε η καινουργια υπηρεσια της συμφερει για κλησεις >4λ.Το Ιντερνετ που "υποσχεται"μαζι με τον παραπανω διακανονισμο ειναι τελειως πατατα καθως δεν εχει χρεωση ΕΠΑΚ οποτε σ αυτο το σημειο μενουμε στο μεγαλο αδελφο ακομη.Οταν σκοπευουμε να μιλησουμε <4λ απλως δε βαζουμε το 1755(Teledome) αλλα παιρνουμε μεσω ΟΤΕ.Πραγματικα το δυσκολο ειναι να συντονισθουν μεσα στο σπιτι οι τηλεφωνακηδες ωστε να μην ακυρωσουν πρακτικα τα οικονομικα πλεονεκτηματα της προτασης,αλλα οποιος δε πολυκαταλαβαινει...πληρωνει.

 

Μην χαλιέσαι με την προεπιλογη, και εγώ την forthnet με αυτόματη προεπιλογη έχω αλλα με acn κάνω κλήσεις. Έχω ορίσει στο dect μου να βάζει αυτοματα το πρόθεμα της acn. Οπότε στη περίπτωση της teledom βάζουμε προεπιλογή, κάνουμε μόνο αστικες και υπεραστικες κλησεις με αυτούς και τα υπόλοιπα με τον παροχέα που θέλουμε ;)

 

PS: Πάντως απο όσο θυμάμαι ακόμα και στην προεπιλογη μπορείς να πεις με ποιον παροχέα θα κάνεις αστικες με ποιον υπεραστικες και με ποιον διεθνείς κλησεις. Τουλάχιστον έτσι ήταν πριν καιρό...βέβαια δεν νομίζω να παίζει το πακέτο της teledom έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

παιδια αφου στο site αναφερει πως η προσφορα της teledome ισχυει μονο για προεπιλογη φορεα, εσεις πως και μιλατε για τετραψηφια?

επισης ολοι εσεις που εχετε 2-3 εναλακτικες εταιριες και παιζετε με τα τετραψηφια, εχετε κανει δηλαδη 2-3 αιτησεις και σας ερχονται καθε μηνα 2-3 λογαριασμοι μονο για σταθερο τηλεφωνο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...