Προς το περιεχόμενο

ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΜΕΛΑΝΙΑ , ΠΟΥ ?


THUKIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδες . ψαχνς να βρω site με ανακατασκευασμενα μελάνια HP για τον cp1700 . δεν βρήκα και πολλά σε ελλάδα . Απο ευρωπη γνωρίζει κανένας για τι βρήκα μονο αμερική και δεν στέλνουν ελλάδα .

 

Ευχαριστώ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει η γνώμη μου αλλά έχουν περάσει πέντε (5) HP Inkjet από τα χέρια μου τα τελευταία 8 χρόνια, τους δύο πρώτους τους πέταξα επειδή χρησιμοποίησα 2-3 φορές στον καθένα μελάνια που ξαναγεμίζουν.

Μπορεί να μη σου τύχει ποτέ εσένα αλλά.......

Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw parigeila prin 3 meres apo to http://www.inkonline.gr gia ton HP 930 mou kai einai mia xara.

exei ola ta melania afthentika kai "maimou". dialegeis kai pairneis. episis i paragelia mou itan 35 evro kai ta eksoda apostolis dwrean :)

 

gia rikse mia matia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιούμε στην εταιρία 2 hp1220.Tους έχω κάνει refill τα μελάνια πάνω από 20 φορές στον καθένα!Το refill kit δουλεύει άψογα,αρκεί να ακολουθήσεις σωστά τις οδηγίες.Το κιτ το είχα πάρει από ένα μαγαζάκι στην Στουρνάρα, ακριβώς απέναντι από το Πλαίσιο.Δυστηχώς δεν θυμάμαι το όνομα του μαγαζιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw parigeila prin 3 meres apo to http://www.inkonline.gr gia ton HP 930 mou kai einai mia xara.

exei ola ta melania afthentika kai "maimou". dialegeis kai pairneis. episis i paragelia mou itan 35 evro kai ta eksoda apostolis dwrean :)

 

gia rikse mia matia...

 

Για μαύρο γέμισμα ποιο αγόρασες?Το Inkrite Black Universal Refill Kit?Επίσης μου έκανε εντύπωση που δεν ξεχωρίζει τα refill ανάλογα με τον εκτυπωτή όπως κάνουν άλλα e-shop και καταστήματα.Μαϊμού έχει κυρίως για Canon και Epson είδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μαύρο γέμισμα ποιο αγόρασες?Το Inkrite Black Universal Refill Kit?Επίσης μου έκανε εντύπωση που δεν ξεχωρίζει τα refill ανάλογα με τον εκτυπωτή όπως κάνουν άλλα e-shop και καταστήματα.Μαϊμού έχει κυρίως για Canon και Epson είδα.

 

δεν αγόρασα refills, αγόρασα μαϊμού cartidges. 930 compatible. και τα 2 μαζί έχουν 35 ευρώ και δωρεάν έξοδα. οι εκτυπώσεις όπως και παλιά με τα αυθεντικά. δεν παρατήρησα διαφορα.... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αγόρασα refills, αγόρασα μαϊμού cartidges. 930 compatible. και τα 2 μαζί έχουν 35 ευρώ και δωρεάν έξοδα. οι εκτυπώσεις όπως και παλιά με τα αυθεντικά. δεν παρατήρησα διαφορα.... :wink:

 

Eisai PRWTOS!!! Kai mou teleiwnoun opoy na'nai ta melania kai skeftomoun ta 100 eyrwpoula poy tha dina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αγόρασα refills, αγόρασα μαϊμού cartidges. 930 compatible. και τα 2 μαζί έχουν 35 ευρώ και δωρεάν έξοδα. οι εκτυπώσεις όπως και παλιά με τα αυθεντικά. δεν παρατήρησα διαφορα.... :wink:

 

Pantws leei sto site o tupos oti panw apo 9euros einai dwrean ta metaforika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...