Προς το περιεχόμενο

φτιάχτο μόνος σου το ντουλαπάκι


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικά πήρα μια σιλικόνη με τα παρακάτω χαρακτηριστικά, ουδέτερη λευκή αντιμουχλική

ξέρει όμως κανείς κανένα καλό τρόπο για να την εφαρμόσω, γιατί είναι βαθύ το κενό και δεν ξέρω για πόσο θα πρέπει να γεμίζω ή εάν θα πρέπει να βάλω κάτι ώστε να μειωθεί το βάθος!

post-74587-0-34103800-1299355246_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είναι πολύ μικρό το κενό και φαίνεται σα λάθος, χώρια ότι θα μαζεύει βρωμιές από το νερό που θα γλύφει

Με τη σιλικόνη, νομίζω θα γίνει ένα με το πλακάκι, σημείωσε πως το ντουλαπάκι είναι πλέον λευκή λάκα όλο βαμμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτέλους είναι έτοιμο!!!

Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους βοήθησαν είτε λίγο είτε πολύ στην προσπάθειά μου αυτή με την οποία είμαι πολύ ικανοποιημένος τόσο με το αποτέλεσμα, όσο και με την ενασχόληση

 

Επίσης θέλω να ζητήσω συγνώμη σε αυτούς που κουράστηκαν να διαβάζουν τις σχολαστικές μου ερωτήσεις και το εν γένη πρήξιμο το οποίο υπέστησαν

 

 

 

Αυτό ήτανε με το ντουλαπάκι λοιπόν, πάμε γιάλλα projects τώρα, βοήθειά σας... ΝΑΙ το πρήξιμο συνεχίζεται :mrgreen:

 

enjoy

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=NjT54eIWspY

post-74587-0-89676200-1299522875_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στο επιπλάκι μου κατά τη μεταφορά του, δεν το πρόσεξα πως το έπιανα, με αποτέλεσμα να σκάσει η λάκα στις ενώσεις των κάθετων με τα οριζόντια ξύλα και να κάνει κάτι σαν τριχοειδή. Φαίνεται πως ήταν λάθος μου που δεν έβαλα ξυλόκολλα αλλά απλώς το βίδωσα γιατί έτσι σίγουρα θα το έκανε πιό χαλαρό, συμφωνείτε;

Aπό την άλλη μπορεί να πεί κανείς πως μια λύση στο θέμα των σκασιμάτων/τριχοειδών που κάνει η λάκα και ειδικότερα σε μεγάλα έπιπλα που κατά τη μεταφορά μπορεί να ζοριστούν, μήπως είναι το να μην στοκαριστούν οι χαραμάδες; όπως έχει γίνει στο παρακάτω έπιπλο;

post-74587-0-89595900-1300217999_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...