Προς το περιεχόμενο

Carrefour πλυστικο


Alxnks

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.carrefour.gr/dayoffer.aspx?a_id=184

 

01-020411_Plystiko_C.jpg

 

πηρα το παραπανω πλυστικο στα 49 ευρω. η προσφορα ξεκινησε χτες και ειναι μεχρι σημερα. μολις το δοκιμασω θα πω και εντυπωσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1500W!! Καλή τιμή!!!

 

Απλά μια ερώτηση! Αυτό, πως ακριβώς συνδέεται στον υπολογιστή; Ή είναι για δίκτυα;

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Εγώ θα ήμουν ικανοποιημένος αν μπορούσε να συνδεθεί έστω στην τηλεόραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1500W!! Καλή τιμή!!!

 

Απλά μια ερώτηση! Αυτό, πως ακριβώς συνδέεται στον υπολογιστή; Ή είναι για δίκτυα;

 

 

Μάλλον με το ίδιο βύσμα που συνδέονται όλα τα προϊόντα στη μιση τιμή από την προσφορά του Alex pak που επίσης βρίσκονται εδώ αλλά και άλλα διάφορα (καφετιερες, κουρευτικες/ξυριστικες μηχανές κτλ) ;)

 

Από την άλλη...έχει λέει κι ένα σωλήνα 5 μέτρα, μπορείς να δοκιμασεις να τον κανεις δίκτυο με άλλους αντίστοιχους. Αν το πάρεις δοκίμασε τα παραπάνω και πες μας!

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον με το ίδιο βύσμα που συνδέονται όλα τα προϊόντα στη μιση τιμή από την προσφορά του Alex pak που επίσης βρίσκονται εδώ αλλά και άλλα διάφορα (καφετιερες, κουρευτικες/ξυριστικες μηχανές κτλ) ;)

 

Από την άλλη...έχει λέει κι ένα σωλήνα 5 μέτρα, μπορείς να δοκιμασεις να τον κανεις δίκτυο με άλλους αντίστοιχους. Αν το πάρεις δοκίμασε τα παραπάνω και πες μας!

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

 

Σωστος ο παιχτης.... χαχαχαχα καλοοοοοο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τί λειτουργικό έχει?

 

ισως το ''ξεμπιχλιασε το αμαξι σου v. 7.1.45'' αλλα δεν ειμαι και σιγουρος, δεν το εχω δουλεψει ακομα.

 

 

και για να προλαβω και λοιπα έξυπνα σχόλια, quotaro το εξης: ''...με τροποποίηση των Οδηγιών του συγκεκριμένου subforum, επιτρέπεται η δημοσίευση προσφορών και για ηλεκτρικές συσκευές...''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως το ''ξεμπιχλιασε το αμαξι σου v. 7.1.45'' αλλα δεν ειμαι και σιγουρος, δεν το εχω δουλεψει ακομα.

 

 

και για να προλαβω και λοιπα έξυπνα σχόλια, quotaro το εξης: ''...με τροποποίηση των Οδηγιών του συγκεκριμένου subforum, επιτρέπεται η δημοσίευση προσφορών και για ηλεκτρικές συσκευές...''

 

 

...δηλαδή τώρα μπορώ να βάλω την παρακάτω προσφορά δονητή???

 

http://www.kounelis.com.gr/0050000033/bvr350rfe-%CE%B4%CE%BF%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B7%CF%83-%CF%83%CE%BA%CF%85%CF%81%CE%BF%CE%B4%CE%B5%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%83-lithium-ion-3-0-ah-18-v.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις παρά να δοκιμασεις, μεγάλο παιδί ίσως εισαι (αν και το ποστ σου δεν συνάδει σε κάτι τέτοιο) και εισαι υπεύθυνος για τις πράξεις σου, θα αντιμετωπίσεις τις πιθανές συνέπειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις παρά να δοκιμασεις, μεγάλο παιδί ίσως εισαι (αν και το ποστ σου δεν συνάδει σε κάτι τέτοιο) και εισαι υπεύθυνος για τις πράξεις σου, θα αντιμετωπίσεις τις πιθανές συνέπειες.

 

 

Μην τρελαίνεστε φίλε μου(ένα αστειάκι κάναμε), ηλεκτρικό εργαλείο είναι ο δονητής σκυροδέματος :rolleyes: και βοηθάει στη συμπύκνωση του μπετόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την άλλη...έχει λέει κι ένα σωλήνα 5 μέτρα, μπορείς να δοκιμασεις να τον κανεις δίκτυο με άλλους αντίστοιχους. Αν το πάρεις δοκίμασε τα παραπάνω και πες μας!

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Εσύ που το πήρες γιατί δεν δοκιμάζεις να μας πεις! Έτσι κι αλλιώς φαίνεσαι για άτομο που του αρέσει να βοηθάει ;)

 

πηρα το παραπανω πλυστικο στα 49 ευρω. η προσφορα ξεκινησε χτες και ειναι μεχρι σημερα. μολις το δοκιμασω θα πω και εντυπωσεις!

 

 

 

και για να προλαβω και λοιπα έξυπνα σχόλια, quotaro το εξης: ''...με τροποποίηση των Οδηγιών του συγκεκριμένου subforum, επιτρέπεται η δημοσίευση προσφορών και για ηλεκτρικές συσκευές...''

 

Έτσι, έτσι!! Σαν σωστός ελληνάρας, βρίσκεις "τρύπες" σε όλους τους νόμους και κανόνες!! :)

 

 

Μην τρελαίνεστε φίλε μου(ένα αστειάκι κάναμε), ηλεκτρικό εργαλείο είναι ο δονητής σκυροδέματος :rolleyes: και βοηθάει στη συμπύκνωση του μπετόν.

 

+1 :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ που το πήρες γιατί δεν δοκιμάζεις να μας πεις! Έτσι κι αλλιώς φαίνεσαι για άτομο που του αρέσει να βοηθάει ;)

 

 

 

εγω ομως το πηρα για να το χρησιμοποιησω για το σκοπο που εχει φτιαχτει. εσυ που θελεις να κανει αυτα που προανεφερες, μπορεις ειπαμε να το επιχειρησεις ;)

 

Έτσι, έτσι!! Σαν σωστός ελληνάρας, βρίσκεις "τρύπες" σε όλους τους νόμους και κανόνες!! :)

 

δεν βρηκα εγω την τρυπα ελληναρα μου εσυ (σου επιστρεφω το χαρακτηρισμο), οι διαχειριστες τροποποιησαν τους ορουσ χρησης για να μπαινουν και προσφορες εκτος στενα ηλεκτρονικων προιοντων. πως το λεει ο λαος...καλυτερα να μασας παρα να μιλας ;)

 

+1 :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ο άνθρωπος βρήκε μία προσφορά και άνοιξε το θέμα...

Δεν υποχρέωσε κανέναν μας ούτε να το διαβάσει, ούτε να αγοράσει το συγκεκριμένο αντικείμενο.

Πόσοι από εμάς έχουν δει σε αυτό το forum σχετικά "άκυρες" προσφορές και όμως έτρεξαν να τις προλάβουν και στο τέλος είπαν και ευχαριστώ???

Δεν χρειάζεται επομένως να φάμε κάποιον που έβαλε μία προσφορά που δεν αφορά σε ηλεκτρονικά μιας και αυτός πήγε να βοηθήσει και να μοιραστεί κάτι μαζί μας...

Ας ηρεμήσουμε λίγο...

 

 

p.s. (Άποψή μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ας ηρεμήσουμε λίγο...

 

 

p.s. (Άποψή μου)

 

Συμφωνώ κι εγώ.Μια χαρα τα ειπες...

και καλό είναι να βάζουμε και άλλες προσφορές εκτός από είδη τεχνολογίας, όσο για τα περί δονητή σκυροδέματος....καλοπροαίρετη πλακίτσα :X .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...