Προς το περιεχόμενο

Carrefour πλυστικο


Alxnks

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που είναι η προσφορά;

Για κοίτα:

 

http://www.kaerchershop-schreiber.de/krcher-plus-p-57473.html

 

στο στέλνουν και Ελλάδα. Με τα μεταφορικά έρχεται πιο φθηνά από το Praktiker!!!

 

αλλα πιο ακριβα απο το αλλο οποτε ειναι καλη τιμη...

μια χαρα ειναι 59 για επωνυμο πλυστικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Έχει πάλι η carrefour το ίδιο πιεστικό στα 49Ε και είμαι σε δίλημμα, να πάρω αυτό που έχει και επιπλέον βούρτσα ή το nilfisk με 85Ε:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001TUYV1O/ref=oss_product

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά θέλω να κάνω ένα καλό καθάρισμα τα μπαλκόνια και τη πυλωτή και μετά θα το έχω για πλύσιμο στο αμάξι.

 

Για να λες "ικανοποιητικό για τα λεφτά του" δεν είσαι πολύ ευχαριστημένος ε;Απο ποιότητα οι βούρτσες τι λένε;Το άλλο βλέπω έχει διαφορετική βούρτσα για πατώματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά θέλω να κάνω ένα καλό καθάρισμα τα μπαλκόνια και τη πυλωτή και μετά θα το έχω για πλύσιμο στο αμάξι.

 

Για να λες "ικανοποιητικό για τα λεφτά του" δεν είσαι πολύ ευχαριστημένος ε;Απο ποιότητα οι βούρτσες τι λένε;Το άλλο βλέπω έχει διαφορετική βούρτσα για πατώματα

 

 

εννοει οτι ειναι απροσμενα καλο για τα λεφτα του. αν θες εσυ (η οποιοσδηποτε) να δωσεις σχεδον τα διπλα λεφτα για κατι με λιγοτερα αξεσουαρ και να κανεις την ιδια δουλεια, δικαιωμα σου. αν ομως θες να κανεις πολυ αξιοπρεπως και οικονομικα τη δουλεια σου, ειναι μια χαρα το μηχανημα. εγω το εχω απο πριν το καλοκαιρι που το ειχαν παλι σε προσφορα και ειμαι ευχαριστημενος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει άλλο για να συγκρίνω, αλλα θα σου πω εντυπώσεις:

Μείον:

Η περιστροφική βούρτσα είναι λίγο κουραστική στη χρήση γιατί είναι ευθεία και για να καθαρίσεις πάτωμα,χαλιά και λοιπά πρέπει να σκύβεις. Απο ποιότητα μου φάνηκαν ΟΚ αλλά στο αμάξι δεν το τρίβω αυτό το πράγμα(χρησιμοποιώ σφουγγάρι microfiber)!

Ο θόρυβος που κάνει μου φάνηκε αρκετός (92db γράφει).

Συν:

Η πίεση που έχει είναι ικανοποιητική.

Τα αξεσουάρ κουμπώνουν εύκολα και δεν έχουν διαρροές.

Με αυτά τα λεφτά δεν αγοράζεις ούτε τις βούρτσες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο ευκαρπιας το εχει...προσοχη μονο,οσοι εχουν δουλεψει αλλο μηχανημα θα απογοητευτουν.γιατι κοιτωντας στα χαρακτιριστικα ειδα οτι εχει πιεση λειτουργειας 70 μπαρακια.οποιος ξερει,καταλαβε.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το νουμερο των μπαρ μονο του δεν ειναι το ζητουμενο.οταν λεει μαξ,εννοει οτι κατω απο καποιες συγκεκριμενες συνθηκες μπορει να αποδωσει αυτο το νουμερο.δλδ αν η πιεση δικτυου ειναι 10 μπαρ και το νερο ειναι αφαλατωμενο μπορει να πιασει τα 100,λεμε....αλλα η πιεση εργασιας των 70 ειναι αρκετα χαμηλη και καποιος που εχει δουλεψει με 90 και πανω(τιμες των περισοτερων πλυστικων) θα χαλαστει.

 

για πρωτο πλυστικο καποιου,μια χαρα δουλιτσα θα κανει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...