Προς το περιεχόμενο

Hondos: Oral-B vitality. 1 + 1 δώρο (ηλεκτρ. οδοντόβουρτσα)


papars

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπεσα πάνω σε αυτή τη προσφορά στα Hondos.

 

Τιμή 25 ευρώ τα 2 τεμάχια.

Τιμές skroutz από 21 η μία.

 

post-206817-0-67525000-1315933324_thumb.jpg

 

Σόρρυ για την κακή φωτογραφία αλλά το ταμπελάκι το είχαν σε παράξενο σημείο σαν να μην θέλανε να το δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κατα καιρους την ειχα δει κ σε Κωτσόβολο, carrefour σπανιότερα κλπ.

είναι πολυ καλη η oral b, για όποιον ενδιαφερεται, δεν παίζεται σε αυτά τα λεφτά σαν ποιότητα σε σχεση με ανταγωνισμό.

 

εχει παρει κανεις ανταλλακτικα απο εξωτερικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η προσφορα παιζει εδω και πολυ καιρο.Απλα τα ανταλλακτικα ειναι ψιλοακριβα(9 περιπου ευρω το σετ).

 

Δεν φαίνεται αλλά γράφει επάνω: από 10/9

Ανταλλακτικά έχουν 9 ευρώ τα 2+1 δώρο (δεν βρίσκεις όμως πάντα αυτό το κουτί), όμως υπάρχουν πολύ καλές τιμές στο ebay καθώς επίσης στο ebay θα βρεις συμβατά όπως αυτό http://www.ebay.co.uk/itm/170682285666 σε τιμές χώμα (<1 ευρώ το ένα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μικρή διαφορά έχουν τα ανταλλακτικά από το εξωτερικό

 

http://www.amazon.co.uk/Oral-B-EB25-4-Replacement-Rechargeable-Toothbrush/dp/B003U9V7PK/ref=sr_1_1?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=drugstore&ie=UTF8&qid=1315935380&sr=1-1

 

έχω πάρει την οδοντοβούρτσα από το εξωτερικό και ανταλλακτικά από εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/me calling sista (δουλεύει χόντο).

 

 

Ανταλλακτικά χρειάζονται να υποθέσω με την συχνότητα που αλλάζουμε και κοινές οδοντόβουρτσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να χαλάσω την ευφορία για την καλή προσφορά, αλλά έχω διαβάσει ότι οι ηλεκτρικές οδοντόβουρτσες εκπέμπουν ιδιαίτερα υψηλή ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία...σε σύγκριση με άλλες συσκευές. Ισχύει κάτι τέτοιο ή δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να χαλάσω την ευφορία για την καλή προσφορά, αλλά έχω διαβάσει ότι οι ηλεκτρικές οδοντόβουρτσες εκπέμπουν ιδιαίτερα υψηλή ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία...σε σύγκριση με άλλες συσκευές. Ισχύει κάτι τέτοιο ή δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας;

 

Μια μπαταρία, ένα διακόπτη, το κύκλωμα του φορτιστή/χρονοδιακόπτη και ένα μοτέρ έχει μέσα. Που να την βρει την ακτινοβολία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι oralb αυτές αξίζουν, χρησιμοποιώ τέτοιες χρόνια, μεταξύ των οποίων κι ένα σύστημα oralb με οδοντοβουρτσα αλλά και νεροβολη.

 

Παντως...με ηλεκτρομαγνητικη επαγωγή φορτίζουν.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τη vitality χρόνια και είμαι πολυ ευχαριστημένος, πιστεύω ότι είναι πάρα πολυ καλή προσφορα. Όσο για τα βουρτσάκια πιστεύω ότι κρατάνε περισσότερο καιρό απο τις κοινές οδοντόβουρτσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με επαγωγή φορτίζουν. Ίδια τεχνολογία με τους μετασχηματιστές, 2 πηνία αντικριστά. Μακάρι να υπήρχε αντίστοιχη τεχνολογία φόρτισης στα κινητά, να τα πετάς στο τραπέζι και να φορτίζουν χωρίς να χρειάζεται να βάλεις βύσμα (splash power λέγετε αλλά έπεσε έξω).

 

Το ανταλλακτικό έχει μια έγχρωμη λουρίδα. Αν αποχρωματιστεί είναι ώρα να to αλλάξετε. Κρατάνε πολύ πάντως.

 

Το μοντέλο είναι το Oral-B vitality Precision Clean και το είδα σε 3 χρώματα.

 

http://www.oralb.com/arabia/en/products/product.asp?tid=products&sub=power&cid=power&pid=vitality

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...