Προς το περιεχόμενο

Το Filesonic απενεργοποιεί το διαμοιρασμό αρχείων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω πηρα σημερα την απαντηση απο το filesonic και απλα μου ξαναγραφουν τους κανονισμους χωρις να μου εχουν επιστρεψει ευρω.....υπαρχεις καποιος που να του τα εδωσαν???

 

Στο paypal θα πας για refund, οχι στη filesonic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ζητησα κι εγω refund απο paypal οχι τοσο για να παρω λεφτα πισω γιατι ειχα ετησια που εληγε σε 2 μηνες,αλλα για σπρωξω κι εγω οσο μπορω την κατασταση...σκεφτομαι παιδια που αγορασαν πριν λιγες μερες και ξενερωνω απιστευτα...αντε να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες εγω αγορασα 2 ετησιες απο 2 διαφορετικους resellers (ελληνες) και οταν τους ζητησα τα λεφτα μου εννοειται πως αρνηθηκαν.Εκανα claim στο paypal και μου εστειλε μηνυμα το paypal οτι ερευνα την υποθεση.Στειλτε ολοι εστω και για μικροτερο refund ωστε να πιεσουμε καταστασεις.

 

 

Πήρε κανένας άλλος λεφτά πίσω από το PayPal;

Εγώ, από χθες το βράδυ που έκανα το claim, δεν είχα απάντηση ακόμα...

Αδερφε εχουν κανει παρα πολλοι σε ολο τον κοσμο και μαλλον πλακωσε δουλεια οποτε υπομονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολίγον offtopic

 

Η Rapidshare αύξησε το χρόνο αναμονής (1,5 λεπτα) ανάμεσα στα αρχεία και η ταχύτητα download δεν ειναι η μέγιστη της γραμμής. Είμαι σίγουρος γιατί μόλις έβαλα τα Links στο alldebrid έπιασα το μέγιστο της γραμμής μου και χωρίς χρόνους αναμονής.

 

Όσο είχε ανταγωνισμό «έλεγε πάρτε κόσμε». Τώρα που είναι ο μονόφθαλμος άρχισε σιγά-σιγά τα κολπάκια (και καλά κάνει, ιδιωτική εταιρεία ειναι! ) μπας και μαζέψει νέους premiums. Δεν πειράζει. Ας ειναι καλά υπηρεσίες τύπου alldebrid, realdebrid, easybytez.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου θα κατασταλάξει το πράμα,όλοι τώρα είναι στο ψάξιμο και στο περίμενε,νέοι παίκτες θα εμφανιστούν,οι ισορροπίες μεταξύ των παλαιών θα αλλάξουν,ελπίζω να αντέξουν κάποιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι ακριβως ειναι οι υπηρεσιες οπως η alldebrid για παραδειγμα?

 

Κατεβάζεις san premium απο διάφορους hosters. PΠήγαινε στο παρακατω και διάβασε απο τη σελίδα 6 και κάτω

http://www.insomnia.gr/topic/399534-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%B1-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%B7%CF%82-file-sharing/page__st__50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβάζοντας πολλά από τα μηνύματα πάντως, μου δημιουργήθηκε μια απορία.

κι εγώ κατεβάζω πολύ υλικό από το νετ.

αρκετές φορές μάλιστα κάνω και ξεσκαρτάρισμα στο σκληρό μου δίσκο και σβήνω πχ ταινίες τις οποίες δεν έχω καν δει. έχουν μαζευτεί τόσες...

ποτέ δεν έκανα συνδρομή σε τέτοιες υπηρεσίας και έχω σύνδεση 6αρα.

 

εσείς λοιπόν τι διάολο κατεβάζετε και έχετε κάνει και συνδρομή κιόλας;

σαν free user δεν ικανοποιήστε;

και έστω ότι έχετε κατεβάσει αυτό το υλικό. προλαβαίνετε να το δείτε/ακούσετε;

 

κατα τα άλλα εύχομαι σ' αυτούς που προσπαθούν να βάλουν εμπόδια στο αναυθαίρετο δικαίωμα μας να κατεβάζουμε πειρατικά προγράμματα, μουσική, ταινίες.... να τους πέσει και να μην τους σηκωθεί ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

διαβάζοντας πολλά από τα μηνύματα πάντως, μου δημιουργήθηκε μια απορία.

κι εγώ κατεβάζω πολύ υλικό από το νετ.

αρκετές φορές μάλιστα κάνω και ξεσκαρτάρισμα στο σκληρό μου δίσκο και σβήνω πχ ταινίες τις οποίες δεν έχω καν δει. έχουν μαζευτεί τόσες...

ποτέ δεν έκανα συνδρομή σε τέτοιες υπηρεσίας και έχω σύνδεση 6αρα.

 

εσείς λοιπόν τι διάολο κατεβάζετε και έχετε κάνει και συνδρομή κιόλας;

σαν free user δεν ικανοποιήστε;

και έστω ότι έχετε κατεβάσει αυτό το υλικό. προλαβαίνετε να το δείτε/ακούσετε;

 

κατα τα άλλα εύχομαι σ' αυτούς που προσπαθούν να βάλουν εμπόδια στο αναυθαίρετο δικαίωμα μας να κατεβάζουμε πειρατικά προγράμματα, μουσική, ταινίες.... να τους πέσει και να μην τους σηκωθεί ποτέ.

εχω 24αρα συνδεση και είχα συνδρομη filesonic κατεβαζω με 2500kBps, δηλαδη συνηθως σε 10 λεπτακια το πολυ εχω μια ταινια dvd rip σε 1 ωρα το πολυ μια μεγαλη σε μεγεθος hd ταινια

χωρις συνδρομη θα κατεβαζα hd σε αρκετες ωρες.θελω οταν μου ερχεται ορεξη για ταινια να την εχω αμεσα.Για μενα μετραει ο χρονος οχι τοσο η ποσσοτητα

Επεξ/σία από vaggospat13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα 24αρα συνδεση και συνδρομη filesoniψ κατεβαζω με 2500MBps, δηλαδη συνηθως σε 10 λεοτακια το πολυ εχω μια ταινια dvd rip σε 1 ωρα το πολυ μια μεγαλη σε μεγεθος hd ταινια

χωρις συνδρομη θα κατεβαζα hd σε αρκετες ωρες.θελω οταν μου ερχεται ορεξη για ταινια να την εχω αμεσα.Για μενα μετραει ο χρονος οχι τοσο η ποσσοτητα

 

Ισως αυτο ειναι και το πιο σημαντικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...