Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

InTheBox [email protected]

11:20 π.μ.

 

προς Εμένα

 

 

Χαίρετε xxxxxx xxxxxxx

η κατάσταση της παραγγελίας No. 0000xxxx έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Έχει αποσταλεί

Σχόλια στην παραγγελία σας: Η αποστολή σας έχει προγραμματισθεί για τις 21/02 με μαζικό αριθμό αποστολής ACS: xxxxxxxxx. Θα μπορείτε να ανιχνεύσετε την αποστολή από τις 20/02 το απόγευμα. Ευχαριστούμε.

 

Αυτό το μήνυμα είναι απο το InTheBox και οχι από την ACS.....

 

Αυταααααά.

:-)

Το ιδιο μυνημα ηρθε και σε εμενα.Αντε φτανει ο καιρος :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η αποστολή σας έχει προγραμματισθεί για τις 21/02 με μαζικό αριθμό αποστολής ACS: 1382ΧΧΧΧΧΧ. Θα μπορείτε να ανιχνεύσετε την αποστολή από τις 20/02 το απόγευμα. Ευχαριστούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ2: Κι επειδή μας αρέσει λίγο η τρέλλα, "πετάξαμε" τυχαία μερικές Samsung 6500 37'' και 40'' ανάμεσα στις παραγγελίες. Όποιος τύχει και λάβει, ας μας το πει και αν δεν τη θέλει "ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση & άμεσα αποστέλλουμε την 32''". ;)

 

Thank you!

M.

Εισαι γενημενη για να ΠΕΤΥΧΗΣ.Πιανης τον παλμο του κοσμου.ΜΠΡΑΒΟ Μαιρη μεσα απο την καρδια μου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω οπως η Κα. Πρεβεζανου γελαω, οχι τοσο με οσα εχουν γινει αλλα με τους καθημερινα νεους λογαριασμους ανθρωπων που ειναι και εκεινοι που την υποστηριζουν κυριως......Μπορει απο φυση μου να ειμαι επιφυλακτικος αλλα οπως ειπα δεν πιστευω στις κραυγαλεες συμπτωσεις.....

Οσο για τις 37αρες και τις 40αρες που "πεταξατε" λογο καλης καρδιας στις παραγγελιες δεν θα μαθουμε ποτε αν ειναι οντως ετσι τα πραγματα η αν ειναι κινηση του προμηθευτη σας επειδη ειτε δεν ειχε να παραδωσει ολες τις 32αρες μεσα στο χρονικο περιθωριο που ειχε διαθεσιμο....Οπως και να εχει ομως ασχετα με το πως και το γιατι αυτο φυσικα θα ειναι κατι καλο για τον τελικο αγοραστη....Ελπιζω φυσικα να μην πεσουν αυτα τα κομματια σε οσους εκαναν λογαριασμο τωρα...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά την εμφάνιση και ενός ακόμη μέλους που περιμένει παράδοση, η ενημερωμένη, μέχρι τώρα, λίστα διαμορφώνεται ως ακολούθως:

 

1. 1239 seaman72 ...................................15/2

2. 1308 scoopmail1...................................παρέλαβε

3. 1397 apotos..........................................15/2

4. 1399 dfilipus.........................................15/2

5. 1404 THOMAS23..................................παρέλαβε

6. 1408 GEORGIOS2012.............................14/2

7. 1435 maomao.......................................15/2

8. 1474 rufianos .......................................18/2

9. 1487 fipap33..........................................20/2

10. 1497 kkaras78.....................................18/2

11. 1499 Δημήτρης73...................................

12. 1504 Stalitsa7.......................................παρέλαβε

13. 1509 valkyria_gr...................................17/2

14. 1513 kostis6844..................................20/2

15. 1519 giannis_isavella...........................18/2

16. 1568 eliassot.......................................21/2

17. 1569 kokotinos....................................21/2

18. 1579 moufas83...................................παρέλαβε

19. 1709 loupi..........................................17/2

20. 1715 odiblack....................................

21. 1742 m.a.r.i.o.s .................................17/2

22. 1920 kaizer690...................................20/2

23. ???? eXrhsot......................................21/2

24.???? a400..........................................18/2

25. ???? aris_rey (έχει παραγγείλει??) .....

26. ???? ErrorWebIs ..............................25/2

 

Εάν υπάρχουν λάθη ή ελλείψεις, παρακαλώ να συμπληρωθούν.

 

ΥΓ1. Ενημέρωση ως προς 1) τα παλαιά μέλη m.a.r.i.o.s, loupi, apotos, eliassot, eXrhsot, rufianos, kkaras78, a400 και 2) τα νέα μέλη odiblack, giannis_isavell, kostis684, fipap33, kaizer690, kokotinos μερικά από τα οποία πήραν ενημέρωση αποστολής ΜΕΤΑ από την εγγραφή τους στο forum.

 

ΥΓ2. Παρακαλώ, και πάλι, τα άλλα δύο (?) μέλη να αναφέρουν τον αριθμό παραγγελίας για να ... ενημερωθεί σωστά η λίστα ...

 

ΥΓ3. Δύο (2) μέλη, από όσα έχουν δηλώσει την αγορά, περιμένουν ακόμη ενημέρωση για την ημερομηνία παραλαβής από την ACS.

 

ΥΓ4. Το μέλος ErrorWebIs θα παραλάβει την επομένη της λήξης της προθεσμίας παράδοσης... για ευνόητους λόγους.

Επεξ/σία από makfil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους μιλούν με τα χειρότερα λόγια για εμάς, ευτυχώς έχουμε το διπλάσιο αριθμό ατόμων που μας υποστηρίζουν, που έχουν "πιάσει" τη φιλοσοφία μας για χαμηλές τιμές και γι' αυτούς θα συνεχίσουμε θα δουλεύουμε.

Καλό θα ήταν να δουλεύετε και για τους υπόλοιπους, εκτός κι αν σκοπεύετε να γίνετε κλειστή λέσχη αγοραστών!

 

 

Και τελικά έχω αρχίσει να πιστεύω πως όσοι ξεκίνησαν όλο αυτό το κύμα κατηγοριών, μάλλον λειτούργησαν υπέρ μας και θα πρέπει να τους στείλουμε κάτι σα δώρο. Ήμουν πάντα fun του επιθετικού marketing, αλλά όχι μέσω της δυσφήμισης. Έχω αρχίσει ν' αναθεωρώ ;)

Προσωπικά πάντως θα ήμουν πολύ επιφυλακτικός αν μου έλεγαν ότι αγόρασαν από ένα μαγαζί που είχε μεν τις πιο καλές τιμές, αλλά είχε προβληματική εξυπηρέτηση. Ποτέ δεν ήμουν οπαδός της αρνητικής διαφήμισης, εκτός κι αν μιλάμε για ευκαιριακή πώληση.

 

 

ΥΓ2: Κι επειδή μας αρέσει λίγο η τρέλλα, "πετάξαμε" τυχαία μερικές Samsung 6500 37'' και 40'' ανάμεσα στις παραγγελίες. Όποιος τύχει και λάβει, ας μας το πει και αν δεν τη θέλει "ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση & άμεσα αποστέλλουμε την 32''". ;)

Καλή κίνηση! Ποτέ δεν είναι αργά να αλλάξεις το αρνητικό κλίμα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω οποιος ξερει απο κομπιουτερ να βαλει μια ψηφοφορια.ΠΟΙΟς ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣνα ειχε διαχειριστη το χρεος της ελλαδας οι πολιτικοι αρχηγοι η ανθρωποι σαν την Μαιρη. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω οποιος ξερει απο κομπιουτερ να βαλει μια ψηφοφορια.ΠΟΙΟς ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣνα ειχε διαχειριστη το χρεος της ελλαδας οι πολιτικοι αρχηγοι η ανθρωποι σαν την Μαιρη. :rolleyes:

 

Θα απαντησω τωρα...ΕΛΕΟΣ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω οποιος ξερει απο κομπιουτερ να βαλει μια ψηφοφορια.ΠΟΙΟς ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣνα ειχε διαχειριστη το χρεος της ελλαδας οι πολιτικοι αρχηγοι η ανθρωποι σαν την Μαιρη. :rolleyes:

 

 

Και θα απαντήσω και εγω: ΣΕΜΝΑΑΑΑΑ!!!!

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω οποιος ξερει απο κομπιουτερ να βαλει μια ψηφοφορια.ΠΟΙΟς ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣνα ειχε διαχειριστη το χρεος της ελλαδας οι πολιτικοι αρχηγοι η ανθρωποι σαν την Μαιρη. :rolleyes:

 

Έχεις δίκιο... Χρειάζονται λίγο "φτύσιμο" οι εταίροι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω οπως η Κα. Πρεβεζανου γελαω, οχι τοσο με οσα εχουν γινει αλλα με τους καθημερινα νεους λογαριασμους ανθρωπων που ειναι και εκεινοι που την υποστηριζουν κυριως......Μπορει απο φυση μου να ειμαι επιφυλακτικος αλλα οπως ειπα δεν πιστευω στις κραυγαλεες συμπτωσεις.....

Οσο για τις 37αρες και τις 40αρες που "πεταξατε" λογο καλης καρδιας στις παραγγελιες δεν θα μαθουμε ποτε αν ειναι οντως ετσι τα πραγματα η αν ειναι κινηση του προμηθευτη σας επειδη ειτε δεν ειχε να παραδωσει ολες τις 32αρες μεσα στο χρονικο περιθωριο που ειχε διαθεσιμο....Οπως και να εχει ομως ασχετα με το πως και το γιατι αυτο φυσικα θα ειναι κατι καλο για τον τελικο αγοραστη....Ελπιζω φυσικα να μην πεσουν αυτα τα κομματια σε οσους εκαναν λογαριασμο τωρα...............

 

Δεν κουράζεσαι να σκέφτεσαι συνέχεια "συνομωσίες"; Αρχικά, δόξα τω Θεώ το iq μου επαρκεί ώστε να μη χρησιμοποιήσω μεθόδους "νέων χρηστών" κατά παραγγελία, ώστε να λάβω plus. Είναι από τα πρώτα πράγματα που λέω στους πελάτες μου να μην κάνουν, καθώς μόνο καταστροφικό μπορεί να είναι.

Μπορώ και μόνη μου να μιλήσω κι ας έχω απέναντί μου εκατοντάδες.

Το topic αυτό είναι (νομίζω δηλαδή), το μόνο ενεργό αυτή τη στιγμή σχετικά με την προσφορά αυτή και υποθέτω πως αρκετοί αγοραστές εγγράφονται για να πουν την άποψή τους.

 

Μην ξεχνάμε πως στο 1ο μου post, κάποιοι είπαν πως "κάνω φάρσα" και πως δεν είμαι καν αυτή που λέω. Επομένως βάση αυτού, ό,τι και να ακούσω πια το περιμένω.

 

Πέρα από εκεί και σχετικά με τα του προμηθευτή, και πάλι σου λέω πως προφανώς δεν έχουμε έναν μόνο προμηθευτή και πως σ' ένα τέτοιο μεγάλο deal, δε θα ρισκάραμε την οποιαδήποτε εξάντληση αποθεμάτων.

 

Σχετικά με τις συμπτώσεις για τις οποίες μιλάς, θα μπορούσα κι εγώ ανάλογα να θεωρήσω πως είσα "βαλτός", αλλά να 'ξερες πόσο αδιάφορο μου περνάει αυτό :)

 

Είμαι εδώ ν' απαντήσω σε οποιοδήποτε σενάριο μπορεί το μυαλό σου να δημιουργήσει..!!!

 

Φιλικά πάντα,

Μαίρη

 

 

ΥΓ4. Το μέλος ErrorWebIs θα παραλάβει την επομένη της λήξης της προθεσμίας παράδοσης... για ευνόητους λόγους.

 

 

Αυτή έχω βάλει στο μάτι είναι η αλήθεια: http://www.samsung.com/gr/consumer/tv-audio-video/television/3d/UE55D8000YSXXH?pid=gr_3dsubtype_keyvisual1_ue55d8000ysxxh_20111203

Είναι τόσο μα τόσο όμορφη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κουράζεσαι να σκέφτεσαι συνέχεια "συνομωσίες"; Αρχικά, δόξα τω Θεώ το iq μου επαρκεί ώστε να μη χρησιμοποιήσω μεθόδους "νέων χρηστών" κατά παραγγελία, ώστε να λάβω plus. Είναι από τα πρώτα πράγματα που λέω στους πελάτες μου να μην κάνουν, καθώς μόνο καταστροφικό μπορεί να είναι.

Μπορώ και μόνη μου να μιλήσω κι ας έχω απέναντί μου εκατοντάδες.

Το topic αυτό είναι (νομίζω δηλαδή), το μόνο ενεργό αυτή τη στιγμή σχετικά με την προσφορά αυτή και υποθέτω πως αρκετοί αγοραστές εγγράφονται για να πουν την άποψή τους.

 

Μην ξεχνάμε πως στο 1ο μου post, κάποιοι είπαν πως "κάνω φάρσα" και πως δεν είμαι καν αυτή που λέω. Επομένως βάση αυτού, ό,τι και να ακούσω πια το περιμένω.

 

Πέρα από εκεί και σχετικά με τα του προμηθευτή, και πάλι σου λέω πως προφανώς δεν έχουμε έναν μόνο προμηθευτή και πως σ' ένα τέτοιο μεγάλο deal, δε θα ρισκάραμε την οποιαδήποτε εξάντληση αποθεμάτων.

 

Σχετικά με τις συμπτώσεις για τις οποίες μιλάς, θα μπορούσα κι εγώ ανάλογα να θεωρήσω πως είσα "βαλτός", αλλά να 'ξερες πόσο αδιάφορο μου περνάει αυτό :)

Είμαι εδώ ν' απαντήσω σε οποιοδήποτε σενάριο μπορεί το μυαλό σου να δημιουργήσει..!!!

 

Φιλικά πάντα,

Μαίρη

 

 

 

 

Αυτή έχω βάλει στο μάτι είναι η αλήθεια: http://www.samsung.c...0ysxxh_20111203

Είναι τόσο μα τόσο όμορφη!

 

Γενικα εχω καταλαβει πως εισαι γενικα νεα στον χωρο και γιαυτο οχι μονο αρχισες να "απειλεις" οσους τονιζαν τα "στραβα" του μαγαζιου αλλα και το οτι σου ειναι "αδιαφορος" ο κοσμος, ειτε βαλτος ειτε οχι το ιδιο κανει, ο συνομιλητης ειναι πανω απο ολα συνομιλητης. Λοιπον βαλτος δεν ειμαι, παρα πολλοι εδω μεσα με γνωριζουν οποτε το ξερουν καλα αυτο, απλα δεν κανω τα στραβα ματια και δεν χαριζομαι σε κανεναν, τα λεω ολα σταρατα και οπως εχουν. Φυσικα εσυ το εκλαμβανεις σαν προσπαθεια να σου "χαλασει" ο καθενας την νεα σου προσπαθεια (αυτο το "δεν θα αφησω κανεναν να μου το χαλασει" ειναι τραγικο κατ'εμε) , δυστυχως δεν καταλαβαινεις ομως πως με τα καποια ακυρα που λες σε καθε ποστ σου το καταφερνεις αυτο μονη σου και πολυ πετυχημενα θα ελεγα, κατι που θα φανει σε βαθος χρονου, αν και ελπιζω να ειμαι λαθος γιατι κανεις δεν αξιζει κατι κακο.

 

ΥΓ : Οσα λεω δεν εχουν να κανουν με συνομοσιες, απλη λογικη ειναι. Οπως ειναι και απλη λογικη ολο το θεμα προσφορων (λαμβανω ενα Χ ποσο χρηματων αφου εχω δωσει τα κομματια που μπορω να καλυψω, κανω το εμβασμα και αρχιζει η 2η αποστολη κτλ κτλ κτλ), το θεμα ειναι να μην "δουλευει" ο καθενας τον κοσμο λεγοντας πως ΑΝ εξαντληθουν ολα τα κομματια της 1ης αποστολης (κατι δεδομενο) τοτε Θα γινει 2η και Θα πρεπει να περιμενετε. Θα ηταν κατα πολυ πιο σωστο κατεμε να λεγατε πως ο μεγιστος χρονος αποστολης του προιοντος ειναι 30 μερες χωρις τα ΑΝ και Ισως. Φυσικα δεν περιμενω να συμφωνησεις με ολα αυτα αλλα κουβεντα να γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνονται αστεία αυτά βρε Salvation81. Ειδικά το ότι εξηγείς για το αν είσαι "βαλτός" ή όχι, ενώ έγραψα ξεκάθαρα τι θα μπορούσα να σκεφτώ εγώ, αν κινούμουν στην ίδια γραμμή με τη δική σου. Προφανώς δεν κινούμαι.

 

Το background μου δεν το γνωρίζεις και θα πρότεινα να μην υποθέτεις πράγματα.

 

Είσαι απίστευτα αρνητικός απέναντι σε κάτι που απ ό,τι έχω καταλάβει δε σε αφορά και καθόλου, καθώς δε νομίζω να έχεις αγοράσει καν αυτή την τηλεόραση. Ψάχνεις, μιλάς αόριστα, λες λες. Τι λες τελικά και για ποιόν τα λες;

 

Εαν σ' ενδιαφέρει τόσο πολύ και πραγματικά το τι συμβαίνει με αυτό το deal (έχεις αρκετά post για να σου περνάει αδιάφορο), σου προτείνω να πιούμε έναν καφέ και ν' απαντήσω σε όλα σου τα ερωτήματα. Όχι μόνο με εσένα αλλά με όλους στο forum.

 

 

Thank you,

Μαίρη

 

ΥΓ : Οσα λεω δεν εχουν να κανουν με συνομοσιες, απλη λογικη ειναι. Οπως ειναι και απλη λογικη ολο το θεμα προσφορων (λαμβανω ενα Χ ποσο χρηματων αφου εχω δωσει τα κομματια που μπορω να καλυψω, κανω το εμβασμα και αρχιζει η 2η αποστολη κτλ κτλ κτλ), το θεμα ειναι να μην "δουλευει" ο καθενας τον κοσμο λεγοντας πως ΑΝ εξαντληθουν ολα τα κομματια της 1ης αποστολης (κατι δεδομενο) τοτε Θα γινει 2η και Θα πρεπει να περιμενετε. Θα ηταν κατα πολυ πιο σωστο κατεμε να λεγατε πως ο μεγιστος χρονος αποστολης του προιοντος ειναι 30 μερες χωρις τα ΑΝ και Ισως. Φυσικα δεν περιμενω να συμφωνησεις με ολα αυτα αλλα κουβεντα να γινεται.

 

Όσο γι' αυτό που λες με τα διαθέσιμα τεμάχια, να γνωρίζεις πως δεν είναι επιλογή του καταστήματος πάντα, αλλά του deal site.

Όλων των deal sites δηλαδή και είναι θέμα marketing. Μπορεί το κατάστημα να τους πει "σε 20-30 εργάσιμες θα μπορώ παραδώσω", αλλά εκείνοι μη θέλοντας να χάσουν αγορές και φανούν "αδύναμοι" μπροστά στον ανταγωνισμό, να ζητήσουν (πιέζοντας φυσικά) κάποια τεμάχια άμεσα διαθέσιμα και τα υπόλοιπα ακόμη και σε 20 εργάσιμες.

Στον αγοραστή μένει στο μυαλό η πρώτη ημερομηνία 4-5 εργάσιμες (ή 7-10 ακόμη) και μετά από εκεί αρχίζει το πανηγύρι.

 

Είναι πολιτική και κακό marketing των περισσότερων deal sites που καταλήγει σε "επίθεση" του καταναλωτή απέναντι σε οποιοδήποτε κατάστημα.

 

Φυσικά το deal site τη βγάζει καθαρή και το κατάστημα ακούει τα διάφορα.

 

Ένα μεγάλο deal site ενδιαφέρεται απλά να βγάλει λεφτά και αδιαφορεί για τη σχέση καταστήματος - καταναλωτή. Θέλει σαφώς καλά ονόματα, αλλά και στραβή να συμβεί, έχοντας το όνομά του ψηλά μπορεί εύκολα να "πείσει" τον καταναλωτή για ό,τι θέλει!

Μόλις περάσουν οι 14 εργάσιμες, δεν ενδιαφέρεται το deal site για το πότε εσύ θα πάρεις τα προϊόντα σου. Ενδιαφέρεται απλά να τα πάρεις σίγουρα, ακόμη και μετά από 40 ημέρες.

 

Δε σου τα γράφω ως InTheBox αυτά και σε καμία περίπτωση να μη θεωρηθεί πως αναφέρομαι στις συνεργασίες του InTheBox. Μιλάω καθαρά για το τι υπάρχει πίσω απ το marketing των deal sites (και όχι μόνο φυσικά!).

 

Να σου δώσω ένα παράδειγμα και να μου πεις ποιόν θα πίστευες. Κάνει ένα ηλεκτρονικό κατάστημα νέο στο χώρο, μία προσφορά για ένα x προϊόν με ένα μεγάλο deal site. Μετά από 10 ημέρες, βγαίνουν 2 ανακοινώσεις. Το νέο στο χώρο eshop υποστηρίζει πως "δεν πληρώθηκε" βάση συμφωνητικού και ζητάει ακύρωση της προσφοράς και το δε "μεγάλο" deal site ανακοινώνει πως το eshop δεν μπόρεσε ν' ανταπεξέλθει στις υποχρεώσεις.

Θα πιστέψεις το "μεγάλο" deal site και θα ρίξεις ένα τεράστιο Χ στο νέο eshop, έτσι δεν είναι;

 

Το ίδιο θα συμβεί και στην αντίθετη περίπτωση. Αν δηλαδή ένα νέο στο χώρο deal site, καταφέρει και βγάλει έναν μεγάλο προμηθευτή και κάτι δεν κυλήσει καλά.

 

Θέλω να καταλήξω, πως το marketing σε πουλάει και σε αγοράζει στο λεπτό και τίποτα δεν είναι όπως φαίνεται φίλε μου.

 

Δεν είναι τυχαίο πως στην Αμερική όταν είχαν ξεκινήσει τα deal sites, πολλές επιχειρήσεις "έκλεισαν" εν μία νυκτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ενδιαφερει το πως γινεται το deal γιατι πολυ απλα ξερω, εγω απλα σου λεω πως θα επρεπε να αντιμετωπιζεται ο πελατης και να μην του δινεται η εντυπωση οτι θα παραλαβει ενα προιον εντος 2 εβδομαδων οταν ειναι δεδομενο πως το μεγαλυτερο ποσοστο θα περιμενει και 3 και 4 εβδομαδες (αν οχι και περισσοτερο), αυτο ειναι ολο.

 

Οσο για το background δεν νομιζω πως θα υπηρχε πιθανοτητα για ενα ατομο πολλα χρονια στο χωρο να ξεσπαει και να λεει πως δεν θα αφησει κανεναν να του χαλασει την προσπαθεια και γιαυτο αρχισε να παιρνει "νομικα" μετρα....Μπορει να μην ειμαι βαλτος αλλα επειδη γνωριζω παρα πολλα ατομα στον χωρο ξερω πως φερονται οσοι μετρανε αρκετα χρονια στην πλατη τους και πως οσοι δεν.

 

Απο εκει και περα να μην σε κουραζω αλλο, απλα ειπα οσα ειχα να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...