Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι εννοείς;

 

π.χ.

 

Ο αντιπαλος παίρνει Barca με 920 βαθμούς και εγω παίρνω την Arsenal με 934. Τον νικάω και παίρνω μοναχα δυο βαθμούς. Ανεξήγητο και γενικα απο οτι είδα το τελ. διαστημα ρίξανε τους πόντους που κερδίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι ένα μεγάλο θέμα με το παιχνίδι. Παίζω με φίλους μου και ότι κάθε φορά που σταματάει η φάση με offside, foul, out, κλπ, μπαίνει replay και μάλιστα σε αργή μορφή (κουνιούνται animetion, φορτώνει για να βγει όταν πατήσεις start), μας ενοχλεί απίστευτα. Θα έπρεπε να υπάρχει επιλογή αν θες να βλέπεις ή όχι τα replays.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενα φιλαρακι μου θελει να το αγορασει με ελληνικη μεταδοση. Ποια εκδοση να παρει; Και απο ποιο μαγαζι μεσω skroutz;

Επεξ/σία από Luxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ελληνικο εχει κατι επιπλεον εκτος απο την μεταδοση; Εχει επιπλεον ομαδες; Επισης μπορεις να διαλεξεις και την αγγλικη μεταδοση ή εχει μονο ελληνικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιες ομαδες εχει.

 

Δεν μπορεις να διαλεξεις Αγγλικη μεταδοση. Εχει Γαλλικα και καποιες αλλες που δεν γνωριζω.

Ουτε αγγλικο menu επισης.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά σας κατεβάζει το update pack (για PS3) μέσα από το παιχνίδι, γιατί εμένα μόλις πάω να το κατεβάσω κολλάει και δεν κάνει back (ενώ ακούγεται μουσική)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να κανω μια ερωτηση για τους τυπους που ξερουν απο αυτο το παιχνιδι.Παιζουμε 4 ατομα με φιλους στο play3 2vs2 οκ?Πως μπορω να το ρυθμισω ωστε ο συμπεκτης μου να ελεγχει τους 2 επιθετικους και εγω πχ ολους τους υπολοιπους?Εννοω πως αν παει η μπαλα στον επιθετικο δεν θα τον ελεγχω ποτε εγω μονο αυτος,παλια γινοταν θυμαμαι,ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...