Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κοιτα εχω επαναγεμιζομενη πλαστικη αλλα το μεγαλυτερο μειονεκτημα της ειναι αυτο, το υλικο, μιας και απο την πιεση εχουν ανοιξει ελαφρα 1-2 οπες στη μπροστα επιφανεια και περνανε μερικοι κοκοι καφε. Καφε παιρνω χυμα φρεσκοκομμενο απο χαρμανι που μου αρεσε. Τωρα για την ατσαλινη που εβαλες αν και τσιμπημενη η τιμη της σιγουρα δεν θα εχει προβληματα φθορας σαν και του λογου μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ντε...οτι αλλο εχω δοκιμασει εκτος απο Nespresso απλως ειναι για πεταμα...

καζαρ για κρυο λατε η ζεστο καπουτσινο με λιγη σοκολατα ειναι πολυ καλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ για τις nespresso ότι ειναι οι καλύτερες απο άποψη γεύσης αλλα τσούζουν . Προχτές που ήμουν στα Γιαννενα είχαν τους Dow egberts στα 3.19€ τα τοπικά supermarket .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kazaar? Εκτος απο νεσπρεσσο λεμε νιωσε.

πκ εκανα λαθος δεν χρειαζεται να μου την λες ετσι χαλαρη κουβεντα κανουμε

Συμφωνώ για τις nespresso ότι ειναι οι καλύτερες απο άποψη γεύσης αλλα τσούζουν . Προχτές που ήμουν στα Γιαννενα είχαν τους Dow egberts στα 3.19€ τα τοπικά supermarket .

 

ενταξει μωρε αν θες δυο καψουλες για ενα καφε ειναι 24 ευρω το μηνα ε τοσα περιπου δεν θα εδινες και για καλο καφε απο καφεκοπτειο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα coffee island μπορείτε να επιλέξετε εσείς την ποικιλία ή το χαρμάνι ή το άρωμα ή οποια επιλογη θέλετε αρκεί να συζητήσετε με τον καφεκοπτη

1) πως σας αρέσει ο καφές (δυνατός - ελαφρύς , καϊμάκι , κτλ κτλ

2) ποσά μπαρ πιεση έχει η μηχανη σας

 

Τα coffee island έχουν τόσες πολλές επιλογές που το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να ΣΥΖΗΤΗΣΕΤΕ με τον καφεκοπτη αυτό έκανα εγώ και απο τότε απολαμβάνω τέλειο καφέ

Tip : να πάτε ώρες που δεν έχουν πολυ δουλειά για να έχετε αρκετό χρόνο

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

από που παίρνετε νεσπρεσο κάψουλες και πόσο κοστίζουν?

μεσω mobile app , βγαινει περιπου 41 λεπτα η καψουλα με ελαχιστη παραγγελια 40 καψουλες 

Επεξ/σία από Anorymous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου επέφερε ο αδερφός μου από lidl Βελγίου κάψουλες nesspresso τα 10τμχ. 2€. Έμεινα αρκετά ευχαριστημένος. Ας ελπίζουμε να τα φέρουν κάποτε τα lidl και εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσω mobile app , βγαινει περιπου 41 λεπτρα η καψουλα με ελαχιστη παραγγελια 40 καψουλες 

αυτές που έχει πχ στο σκρουτζ και βγαίνουν αρκετά φτηνότερες τι είναι? Δεν είναι οι αυθεντικές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...