Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σε πρόσφατη επίσκεψη στην boutique nespresso είδα ότι επιβραβεύουν τους πελάτες τους με δώρα , πχ σετ φλιτζάνια με την αγορα συγκεκριμένης μηνιαίας ποσότητας καφέδων .

Σε ερώτηση μου προς τον υπεύθυνο πως λειτουργεί το προγραμμα , μου ανέφερε ότι το σύστημα βλέπει την μηνιαία κατανάλωση και αυτόματα σου δίνει το δώρο .

 

Αν και επανηλλημενος έχω έκφραση παράπονα για την τιμολογιακή πολιτική της nespresso θεωρώ ότι δεν αξίζει η διάφορα των 0.20 € απ τους dowe egberts χωρις να υπολογίζω κάποια προσφορα supermarket .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα σε καληπτουν φυσικα και να αλλαξεις οπως κανω και εγω πχ με τα αναψυκτικα , εγω δοκιμασα μονο τις νταου εγκμπερτς και δεν μου αρεσαν για αυτο ειπα για την διαφορα 4-5 λεπτα.

 

Εγω πινω το χειμωνα μια καζααρ για καπουτσινο οποτε ειμαι οκ με την νεσπρεσσο, εσυ ποιες παιρνεις και απο που μηπως δοκιμασω ?

Προσωπικα, συμφωνω για τις νταου-εγκμπερτς, ειναι καλες θα ελεγα και με ποικιλια που ολο και καποια θα αρεσει στους περισσοτερους, αλλά δεν αξιζουν για τοσο μικρη διαφορα τιμης συγκριτικα με τις αψογες μαμισιες. Εκτος αν καποιος συνοπολογιζει εκπτωτικες επιστροφες απο καρτες/κουπονια απο εφημεριδες και λοιπες προσφορες των σουπερ μαρκετ.

 

Οι φθηνες που βρηκα τυχαια σε τοπικο μαγαζι καφεδων και με καλυψαν γευστικα, ειναι οι ιταλικες veronesi:

http://www.caffeveronesi.com/4/

Νομιζω για καπουτσινο δεν θα σου κανουν οσο η καζααρ, εκτος αν βαλεις 2 καψουλες. Η κουτα των 100 κοστιζει αλλοτε 20 αλλοτε 22 ευρω αναλογα σε ποιον θα πεσω στο μαγαζι, χαχα!

(Καναδυο στην κουτα των 100, εχουν ελλατωματικο αλουμινοχαρτο, το τρυπαω χειροκινητα, μικρο το ποσοστο ενιγουει). Απο τις 4 γευσεις, παιρνω την ποικιλια στην ασημι συσκευασια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς για τις nespresso κάψουλες της business σειράς αν υπάρχουν άλλων εταιριών ή γεμιζόμενες; 

Τα λες μπερδεμενα γεροντα, τι εννοεις business σειρας, τις ιδιες καψουλες δινει και σε επαγγελματιες, με διαφορετικα promo, πχ τωρα δινει στις 200 καψουλες μια μηχανη krups inissia δωρο.

Εκτος αν εννοεις των business μηχανων. Δεν εχω δοκιμασει αλλα γιατι δεν δοκιμαζεις καποιες απο ολες οσες εχουν αναφερθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λες μπερδεμενα γεροντα, τι εννοεις business σειρας, τις ιδιες καψουλες δινει και σε επαγγελματιες, με διαφορετικα promo, πχ τωρα δινει στις 200 καψουλες μια μηχανη krups inissia δωρο.

Εκτος αν εννοεις των business μηχανων. Δεν εχω δοκιμασει αλλα γιατι δεν δοκιμαζεις καποιες απο ολες οσες εχουν αναφερθει?

Δεν είναι έτσι ακριβώς. Ρίξε μια ματιά εδώ και θα καταλάβεις ότι οι κάψουλες δεν είναι ίδιες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...