Προς το περιεχόμενο

Cosmote: Δωρεάν 1.5 GB mobile internet για 15 μέρες σε όλους τους συνδρομητές


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Για ένα ακόμη καλοκαίρι, η Cosmote παρέχει τη δυνατότητα σε όλους τους συνδρομητές να σερφάρουν δωρεάν από τις διακοπές τους από το κινητό, tablet ή laptop τους.Συγκεκριμένα η Cosmote παρέχει δωρεάν 1,5GB Mobile Internet για 15 μέρες σε όλους τους συνδρομητές, ιδιώτες & επαγγελματίες, που διαθέτουν προγράμματα φωνής Συμβολαίου, ΚαρτοΣυμβολαίου ή Καρτοκινητής & COSMOTE Internet On The Go.

 

Κάθε συνδρομητής μπορεί να ενεργοποιήσει την προσφορά από 29 Ιουλίου έως 31 Αυγούστου, στέλνοντας δωρεάν SMS με τη λέξη SURF στο 1256.

 

Την προσφορά μπορούν να χρησιμοποιήσουν και οι συνδρομητές με συσκευή που υποστηρίζει δίκτυο 4ης γενιάς και έχουν ενεργοποιήσει την πρόσβαση 4G η οποία προσφέρει έως και 10 φορές γρηγορότερο Mobile Internet σε σχέση με 3G δίκτυα αλλά και υπερδιπλάσια κάλυψη από άλλα 4G δίκτυα .

 

Link.png Site: Cosmote.gr

Link.png Site: Διαφήμιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο, αλλα καλύτερο ακόμα θα ήταν να το έδινε για 1 μήνα.

καλό όμως γιατί στις διακοπές συνδυαστικά με τα ΜΒ του καθενός είσαι τζι τζι

 

ελπίζω να ακολουθήσει και ο ανταγωνισμός.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο, αλλα καλύτερο ακόμα θα ήταν να το έδινε για 1 μήνα.

καλό όμως γιατί στις διακοπές συνδυαστικά με τα ΜΒ του καθενός είσαι τζι τζι

 

ελπίζω να ακολουθήσει και ο ανταγωνισμός.

 

Βασικά ο ανταγωνισμός το είχε ξεκινήσει και ακολούθησε και η Cosmote.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περυσι αν δεν κανω λαθος ειχαν δωσει 3 giga για ολο τον Αυγουστο..

2gb είχανε δώσει πέρυσι.

 

Όπως και να έχει είναι καλή φάση γιατί με τα 100mb που έχει πολύς κόσμος είναι ότι πρέπει για διακοπές (όχι ότι πολύς κόσμος θα πάει αλλά λέμε...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λετε ρε παιδια περυσι ειχε δωσει 1,5 GB για ολο τον αυγουστο αλλα επρεπε πρωτα να ενεργοποιησεις 1 πακετο ιντερνετ οποτε επρεπε να ξοδεψεις τουλαχιστον 3€ για το φθηνοτερο πακετο. Και επαιρνες 60 ΜΒ απο το πακετο + 60 ΜΒ δωρο διπλασιασμος πακετου + 1,5 GB. Ειμαι 100% σιγουρος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το γνωριζα σορρυ.

 

με βοντα πχ τι παιζει;

 

Πέρσυ είχε δώσει το ίδιο πακέτο (όπως και το Πάσχα και τα Χριστούγεννα), φέτος δεν έχει ανακοινώσει κάτι ακόμα νομίζω.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=339983

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ναι......πάντως η cosmote μπλόκαρε τον αριθμό μου γιατί είχα να βάλω κάρτα καιρό οπότε δε μπορώ να έχω την προσφορά αυτή :( με έσωσε λίγο η Vodafone και πλέον με 5€ έχω 1gb στο καρτοκινητο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει για ιδιώτες & επαγγελματίες και προϋποθέτει να έχεις ενεργοποιήσει, στη σύνδεσή σου, την πρόσβαση στο Internet και να διαθέτεις πρόγραμμα ή πρόσθετο πακέτο με ενσωματωμένα ΜΒ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...