Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Καλησπέρα 

Ένα razer blackwidow ultimate battlefield 4 edition με εγγύηση ακόμα και σε άριστη κατάσταση πόσο λέτε να πιάσει ;

Θα σου πρότεινα να το δώσεις στα 70-80 ευρώ αλλά και πάλι τυφλά στο λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που πουλανε να παρω 10 :D

 

Εσβησα το pm που μου εστειλε αλλα εγραφε "Φιλαρακι αν γουσταρεις ενα 140αρι με αντικαταβολη στο πηρα το i3"

 

Μου εκανε και χαρη! Μαλλον ειναι αδυνατα τα παιδια μου στην φωτογραφια. :lol: :P

Γύρω στα 250_300 πιστεύω ότι πάει το συστηματακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στα 250_300 πιστεύω ότι πάει το συστηματακι

Για 250 ελεγα εγω αλλα λυπαμαι να χαραμισω τοσο γαϊδουρι κουτι για να βαλω μεσα τοσο μικρη μητρικη για αυτο δεν το εχω βαλει ακομα αγγελια και την μητρικη την εχω πανω σε αυτο.

 

65438%5C60118_Zoom.JPEG

 

Edit: Τελικα το εβαλα αγγελια αν δεν φυγει θα το δωσω στον γιο μου που κλεινει αυριο τα 6 να εχει ο μπαμπας i7 και ο γιος i3 :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 250 ελεγα εγω αλλα λυπαμαι να χαραμισω τοσο γαϊδουρι κουτι για να βαλω μεσα τοσο μικρη μητρικη για αυτο δεν το εχω βαλει ακομα αγγελια και την μητρικη την εχω πανω σε αυτο.

 

65438%5C60118_Zoom.JPEG

 

Edit: Τελικα το εβαλα αγγελια αν δεν φυγει θα το δωσω στον γιο μου που κλεινει αυριο τα 6 να εχει ο μπαμπας i7 και ο γιος i3 :lol:

Με αυτό το κουτί δύσκολα να φύγει.. είναι κουτί για "λίγους". Εγώ θα το κρατούσα για 2ο εφόσον θα το χρειαστείς!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτό το κουτί δύσκολα να φύγει.. είναι κουτί για "λίγους". Εγώ θα το κρατούσα για 2ο εφόσον θα το χρειαστείς!

 

Οχι δευτερο δεν θα χρειαστω εχει ηδη ο μικρος εναν core 2 duo E8400 υπολογιστη οχι δεν εχω σκοπο να δωσω το σετ i3 με αυτο το κουτι απλα το εβαλα σε αυτο πανω για να του κανω format

 

Οπως ειπα το εβαλα αγγελια αν καποιος το θελει και δεν τον πειραζει οτι θα εχει υπαρβολικα μεγαλο κουτι για αυτη την μητρικη το βαζω πανω και το παιρνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα θα μπορούσατε να μου δώσετε μια τιμή - εκτίμηση του παρακάτω μηχανήματος που είναι προς πώληση; Ευχαριστώ.
http://www.skroutz.gr/s/8070380/HP-EliteBook-850-G2-i7-5500U-4GB-500GB-Radeon-R7-M260X-FHD-W7-N6Q36EA.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα θέλω να πουλήσω το από κάτω τροφοδοτικό λόγο αναβαθμίσεις δουλεύει τέλεια εγγύηση δεν έχω αλλα πρέπει να έχει γιατί έχει 5 χρονια οποτε κάποιους μήνες ακόμα πρέπει να τους έχει + ότι λυπούν τα 2 6pin cable αν και έχω ανταπτορες να δώσω ποσο μπορώ να το δώσω?? έχω κουτί και τα υπόλοιπα καλώδια

 

 

http://www.coolermaster.com/service/support/model/RS-520-ASAA-A1/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα θέλω να πουλήσω το από κάτω τροφοδοτικό λόγο αναβαθμίσεις δουλεύει τέλεια εγγύηση δεν έχω αλλα πρέπει να έχει γιατί έχει 5 χρονια οποτε κάποιους μήνες ακόμα πρέπει να τους έχει + ότι λυπούν τα 2 6pin cable αν και έχω ανταπτορες να δώσω ποσο μπορώ να το δώσω?? έχω κουτί και τα υπόλοιπα καλώδια

 

 

http://www.coolermaster.com/service/support/model/RS-520-ASAA-A1/

45 ευρώ έχει το seasonic Μ12 520 με 5 χρόνια εγγύηση απο PC1 κατα καιρούς.

 

Οπότε κανα 35-40 μαξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως εννοεις το S12II-520 ?

Πιθανόν, ίδια πλατφόρμα είναι και ίδια χρόνια (5) εγγύηση απο όσο ξέρω. Ίσως είδα το Μ12 στο eshop αυτές τις μέρες.

 

(προφανώς το Μ είναι modular και το S όχι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...