Προς το περιεχόμενο

Kaspersky Total Security 2016 - Multi Device (5 Users) 1,99gbp


led zeppelin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το οικονομικότερο που βρίσκω είναι αυτό στις 12,5 λίρες

http://www.ebay.co.uk/itm/112213266916

 

Είναι αξιόπιστα αυτά? Αγορά serial από ebay? Μήπως τα κλειδώσει η Kaspersky 2 μήνες μετά? Έχεις κάποιος σχετική εμπειρία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει σταθερά αυτή η προσφορά: http://www.barclays.co.uk/Helpsupport/FreeInternetSecuritySoftwarefromKasperskyBarclays/P1242557966961 Total Security για 5 installations με 7 λίρες.

 

Μπείτε ομως με αγγλικό proxy, αλλιως δεν θα δειτε τιποτα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πως το αγοραζουμε? πρεπει να ειμαστε πελατες της barclays απο οτι καταλαβαινω...

 

Εγω πάντως δεν ειμαι και εχω αγοράσει κανονικα. Βαζεις ενα ονομα εκει που σου ζητα και 12 μηδενικα στο νουμερο... και πας για αγορα. Εχει μια προειδοποιηση πως αμα δεν γινει verified το ονομα με την barcays θα σου κανουν blacklist το key και refund... αλλα δεν εχω δει ποτε τιποτα και εχουμε αγορασει πολλοι αδεια ετσι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας άρεσε όμως? Το εβαλα πέρισυ λόγω προσφοράς και το βρήκα ψιλοαπαράδεκτο, περισσότερα προβλήματα μου δημιούργησε παρά μου έλυσε ενώ είναι και ιδιαίτερα δύσχρηστο (βλέπε firewall κτλ κτλ)  Φέτος τρώει uninstall

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας άρεσε όμως? Το εβαλα πέρισυ λόγω προσφοράς και το βρήκα ψιλοαπαράδεκτο, περισσότερα προβλήματα μου δημιούργησε παρά μου έλυσε ενώ είναι και ιδιαίτερα δύσχρηστο (βλέπε firewall κτλ κτλ)  Φέτος τρώει uninstall

 

επειδή εμένα με βόλεψε πάρα πολύ (UI, ελαφρύ και με καλές δυνατότητες) για πες μας ποιο καλύτερο σκοπεύεις να βάλεις για να το μελετήσουμε και οι υπόλοιποι το θέμα πριν προχωρήσουμε στην αναβάθμιση του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή εμένα με βόλεψε πάρα πολύ (UI, ελαφρύ και με καλές δυνατότητες) για πες μας ποιο καλύτερο σκοπεύεις να βάλεις για να το μελετήσουμε και οι υπόλοιποι το θέμα πριν προχωρήσουμε στην αναβάθμιση του :)

Βασικά θεωρώ πάντα πιο σημαντικό το firewall και τα adware removal tools απο το antivirus αυτό καθ'αυτό. Οπότε κρίνοντας το firewall του Kaspersky το βρίσκω υπερβολικά basic και θαμένο στα υπομενου. Το Comodo (no1 για μένα) και το Zone Alarm έχουν υπερβολικά καλό firewall!

 

Για τον υπολογιστή της γυναίκας μου που δεν με νοιαζει ιδιαίτερα να παιξω με τις ρυθμίσεις είναι οκ και μπορεί να το ανανεώσω.

 

Για τον δικό μου θα δοκιμάσω το bitdefender και βλέπουμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι μήπως για λίγο καιρό μείνω με WindowsDefender+MBAM (Win10).

 

Όλο και περισσότεροι υποστηρίζουν πως δεν υπάρχει θέμα, αφού κανιβαλιές δεν κάνω με το σύστημά μου.

 

Μόνο το SafeMoney θα μου "λείψει", γιατί δουλεύω αρκετά e-banking/e-pay κλπ, χωρίς να ξέρω αν πραγματικά προσφέρει κάτι ή είναι απλ΄αμια "βιτρίνα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω πάντως δεν ειμαι και εχω αγοράσει κανονικα. Βαζεις ενα ονομα εκει που σου ζητα και 12 μηδενικα στο νουμερο... και πας για αγορα. Εχει μια προειδοποιηση πως αμα δεν γινει verified το ονομα με την barcays θα σου κανουν blacklist το key και refund... αλλα δεν εχω δει ποτε τιποτα και εχουμε αγορασει πολλοι αδεια ετσι.

Σωστός. 

Επεξ/σία από lgre_p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά θεωρώ πάντα πιο σημαντικό το firewall και τα adware removal tools απο το antivirus αυτό καθ'αυτό. Οπότε κρίνοντας το firewall του Kaspersky το βρίσκω υπερβολικά basic και θαμένο στα υπομενου. Το Comodo (no1 για μένα) και το Zone Alarm έχουν υπερβολικά καλό firewall!

 

Για τον υπολογιστή της γυναίκας μου που δεν με νοιαζει ιδιαίτερα να παιξω με τις ρυθμίσεις είναι οκ και μπορεί να το ανανεώσω.

 

Για τον δικό μου θα δοκιμάσω το bitdefender και βλέπουμε...

 

Φίλε στην θέση σου δεν θα ένιωθα πολύ ασφαλής με Comodo!!!

Link.png Site: Comodo6.X Gaping Hole of DOOM

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...