Προς το περιεχόμενο

Laptop με ryzen 2700u


stergios1055

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Heloo & απο εμένα ! 
Είδα τα specs των νεων ryzen vs intel8 th generation & θέλω να πάρω ένα laptop με τον 2700u Η με τον 2500υ.. 
Απο πληροφορίες είδα οτι ειναι να κικλοφορισουν 3 laptop σε πρωτη φαση με auta ta cpu και οτι θα κυκλοφορισουν καπου στο δεκεμβρη. Μέχρι τώρα δεν εχω δει κατι σε ebay amazon μιπως ξέρετε καποιο άλλο site που μπορει να εμφανιστίκαν? 

Ξέρει κανείς κατι παραπάνω είτε στο release date ειτε για τα specs η γενικοτερα γι αυτα τα cpu !

 

ΤΗΧ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The strongest way for AMD's partners to make that case will be with price tags. As I outlined in my i5-8250U review, Intel's partners can put together Core i5-powered ultrabooks with GeForce MX150 graphics, 8 GB of RAM, and 256 GB SSDs inside for around $700 to $800. If one of AMD's partners can get a Ryzen 5 2500U into a thin-and-light laptop with a similar SSD and RAM configuration for around $600, we'll really be talking. Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας greeklish χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σκεφτόμουν να πάρω αυτο laptop.. και μεχρι να αποφασισω το ανεβασαν απο 850 σε 1150 με εκπτοσι και καλα στα 999
https://www.bestdeals.gr/ypologistes/foritoi-ypologistes/notebooks/acer-spin-5-sp513-52n-5621-i5-8250u-8gb-256gb-windows-10-13.3-ips-fhd-touch-active-stylus/

Αλλα αμα ειναι να παρω 2700 στα 800eyra tha einai super !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οι τιμές είναι τόσο χαμηλές με αυτές τις επιδόσεις θα παίζει χωρίς αντίπαλο η amd και θα είναι είναι μια καλή κίνηση για να έχουμε επιτέλους λίγο ανταγωνισμό μιας και ειδικά στους mobile επεξεργαστές η intel παίζει μόνη της! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο παππούς μου με τα λόγια κτίζει ανώγια και κατώγια 

ΠΑΝΤΑ συγκρίνουμε συγκεκριμένα notebooks με τιμές ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΛΙΑΝΙΚΗΣ

κυκλοφόρησαν φορητά με 8η INTEL gen κυκλοφόρησε με συμπαθητικές τιμές και επιδόσεις , μένει να κυκλοφορήσουν και AMD notebooks για να συγκρίνουμε τιμές και επιδόσεις.

 

για παράδειγμα καλές τιμές έχουν τα φορητά που είναι στο today newsletter του eshop

γρήγορα φορητά σε προσιτές τιμές με INTEL 8th gen 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...