Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα με ενδιέφερε το ένα από αυτά. Περιοχή ; :)

Χαρίζω κουπόνια από την ΕΚΟ για δωρεάν επιστροφή οχήματος από νησί με την Hellenic Seaways. Δεν αναγράφουν μέχρι πότε ισχύει η προσφορά.

 

Όποιος ενδιαφέρεται ας γράψει εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζονται 2 οθόνες 17άρες TFT δεν θυμάμαι μάρκες, στην μία πρέπει να έχει καεί inverter ή οι λάμπες η άλλη έσβησε μετά από τσάφ και δεν ξανάναψε, βαριέμαι να ασχοληθώ

επίσης 2 κουτιά, το ένα full tower και το άλλο κανονικό, μαυρο και λευκό αντίστοιχα

και στα 2 λείπει κάποιο πλαινό νομίζω

δεν στελνω, παραλαβή από τον χώρο μου στο μαρούσι, μετά από μία εβδομάδα πάνε κάδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζονται 2 οθόνες 17άρες TFT δεν θυμάμαι μάρκες, στην μία πρέπει να έχει καεί inverter ή οι λάμπες η άλλη έσβησε μετά από τσάφ και δεν ξανάναψε, βαριέμαι να ασχοληθώ

επίσης 2 κουτιά, το ένα full tower και το άλλο κανονικό, μαυρο και λευκό αντίστοιχα

και στα 2 λείπει κάποιο πλαινό νομίζω

δεν στελνω, παραλαβή από τον χώρο μου στο μαρούσι, μετά από μία εβδομάδα πάνε κάδο

στελνω για το φουλ tower

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερομαι για τις οθονες φιλε μου

χαρίζονται 2 οθόνες 17άρες TFT δεν θυμάμαι μάρκες, στην μία πρέπει να έχει καεί inverter ή οι λάμπες η άλλη έσβησε μετά από τσάφ και δεν ξανάναψε, βαριέμαι να ασχοληθώ

επίσης 2 κουτιά, το ένα full tower και το άλλο κανονικό, μαυρο και λευκό αντίστοιχα

και στα 2 λείπει κάποιο πλαινό νομίζω

δεν στελνω, παραλαβή από τον χώρο μου στο μαρούσι, μετά από μία εβδομάδα πάνε κάδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζονται 2 οθόνες 17άρες TFT δεν θυμάμαι μάρκες, στην μία πρέπει να έχει καεί inverter ή οι λάμπες η άλλη έσβησε μετά από τσάφ και δεν ξανάναψε, βαριέμαι να ασχοληθώ

επίσης 2 κουτιά, το ένα full tower και το άλλο κανονικό, μαυρο και λευκό αντίστοιχα

και στα 2 λείπει κάποιο πλαινό νομίζω

δεν στελνω, παραλαβή από τον χώρο μου στο μαρούσι, μετά από μία εβδομάδα πάνε κάδο

Ενδιαφερομαι για τα tower στελνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Χαρίζεται μαμά ψύκτρα για Socket 771 (Τετραπύρηνους Xeon) καινούρια στιο κουτί της.

2. Οθόνη LG Flatron L1917S-SN μάλλον με καμμένο inverter. Δε δείχνει κανένα σήμα.

 

Παραλαβή από Σταθμούς Μετρο Περιστέρι. Δε στέλνω και δε θα κάνω ταξίδια για να παραδώσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Χαρίζεται μαμά ψύκτρα για Socket 771 (Τετραπύρηνους Xeon) καινούρια στιο κουτί της.

2. Οθόνη LG Flatron L1917S-SN μάλλον με καμμένο inverter. Δε δείχνει κανένα σήμα.

 

Παραλαβή από Σταθμούς Μετρο Περιστέρι. Δε στέλνω και δε θα κάνω ταξίδια για να παραδώσω. 

Καλησπέρα. Θα ήθελα την οθόνη. Στέλνω και pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται ξανα με την σειρα μου μια οθονη που πηρα απο μελος αλλα τελικα δεν υπηρξε χρονος για την (οποια) επισκευη της ή οτιδηποτε αλλο, απο γνωστο μου που ενδιαφεροταν. Κατι εχει αλλα δεν θυμαμαι τι.

Επισης δινω μια τσαντα σαν ταχυδρομου στυλ, αλλα ειναι μαλακη και δεν με βολεψε ποτε, αχρησιμοποιητη εντελως.

Και ενα κινητο που οποτε το βαζω για φορτιση αναβει και κλεινει, μαλλον θελει μπαταρια και ειναι δυσευρετη,

 

Δινονται ολα μαζι σε μια σακουλα μου, οποιος θελει ερχεται περιστερι Θηβων.

Θα τα δωσω σε οποιον στειλει δευτερος μυνημα!

 

Πλακα κανω, θα τα δωσω στον πρωτο που θα μπορεσει να ερθει μεχρι το υψος στην Θηβων που μπορω να τα μεταφερω.

 

 

Φωτο εδω:

http://postimg.org/gallery/2k0xt4y32/5351587a/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω κουπόνια από την ΕΚΟ για δωρεάν επιστροφή οχήματος από νησί με την Hellenic Seaways. Η προσφορά ισχύει από 19/6/2015 έως 30/9/2015 και αφορά περιορισμένο αριθμό θέσεων ΙΧ αυτοκινήτων σε συγκεκριμένα δρομολόγια.

 

Όποιος ενδιαφέρεται ας γράψει εδώ.

 

http://www.eko.gr/pratiria/programmata-2/eko-hellenic-seaways/

 

 

Τα κουπόνια πετάχτηκαν τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...