Προς το περιεχόμενο

Μεθύσι κ αποτελέσματα


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Kάποιοι λένε ότι το μεθύσι εξαρτάται και από την ψυχολογική διάθεση!

 

Δηλαδή εάν είμαι χαρούμενος θα μέθυσο πιο γρήγορα από το όταν είμαι στεναχωρημένος ;;;;

 

δεν μπορώ να το καταλάβω :???:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειροτερο που μπορεις να παθεις απο μεθυσι ειναι να ξυπνησεις,να κοιταξεις διπλα σου και μετα να θες να ξαναπιεις για να ξεχασεις

 

Το χειρότερο είναι να πονάει την επόμενη μέρα ο κώλος σου και μετά όσο και να πιεις δεν ξεχνάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην μιλάς εκ πείρας :)

 

Ο ξάδερφος ενός καλού μου φίλου την είχε πάθει :P

 

Χωρίς πλάκα μια φίλη μου είχε πάθει κάτι αντίστοιχο με μόνο 4-5 ποτηράκια κρασί!!! Δεν πρόλαβε να την πονέσει ο κώλος γιατί άρχισε να ξερνάει και την πήγανε και στο νοσοκομείο για ενέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι τιμή παίζουν τα παράπανω αψέντια που αναφέρατε;

Εγώ έχω μια αποροια, αφού δεν είναι απαγορευμένο γιατί δεν υπάρχει στα κλαμπ στην Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι τιμή παίζουν τα παράπανω αψέντια που αναφέρατε;

Εγώ έχω μια αποροια, αφού δεν είναι απαγορευμένο γιατί δεν υπάρχει στα κλαμπ στην Ελλάδα;

 

Άντε να φτιάξεις μπόμπα αψέντι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μετά ένα μαγικό φάρμακο ξέρω. Φάτε ένα μανταρινάκι και δείτε ότι γίνονται θαύματα!!!

Εγώ πάντως έχω πιεί και έχω πιεί, πριν κανένα μήνα βγήκα χαλαρά και ήπια ένα (1) μόνο ποτήρι βότκα και ζαλιζόμουνα για 2 μέρες!!! Βενζίνη ήτανε, να το ήξερα θα έπαιρνα και λίγο για το αμάξι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι τιμή παίζουν τα παράπανω αψέντια που αναφέρατε;

Εγώ έχω μια αποροια, αφού δεν είναι απαγορευμένο γιατί δεν υπάρχει στα κλαμπ στην Ελλάδα;

 

Κοίτα, το Ελβετικό παίζει να πηγαίνει και 200άρα τα 70cl. Τώρα ένα καλό αψέντι, με καλή αναλογία αλκοόλης και thujone, στο πάω κανένα πενηντάρικο. Βρίσκεις και με 25-30, αλλά εντάξει, αυτά συνήθως πάνε να σε εντυπωσιάσουνε με το πόσο μεγάλη περιεκτικότητα σε αλκοόλ έχουνε κτλ. και έρχονται από κάτι Ισπανίες και Ιταλίες και τρέχα γύρευε.

 

Επίσης υπάρχει σε αρκετά μαγαζιά, απλά όχι σε τόσο mainstream, δν το ξέρει ο κόσμος για να το παραγγείλει. Στα Εξάρχεια, Μαρούσι, και παλιότερα Ηράκλειο που είχα πιεί εγώ βρίσκεις εύκολα. Στα Εξάρχεια μάλιστα, σε ένα σχετικά trendy σε design μαγαζί, απέναντι από το Dark Side αν θυμάμαι καλά, έχει και πολύ καλό μάλιστα.

 

Lucifer,

του έκανες τη ζωή ... κόλαση;;

Διάολε.

 

Ε όχι και τη ζωή, τα πλευρά και λίιιγο τη μούρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει ενας τυπος σε ενα μπαρ

 

-Μεγαλε πιασε ενα ουισκακι...η μαλλον αστο,καντα 2....η μαλλον καντα διπλα....εδω που τα λεμε δεν αφηνεις το μπουκαλι?

-Ρε φιλε γιορταζουμε τιποτα?

-Την 1η μου πιπα

-Και δεν το λες ρε?Να στο φερω το μπουκαλι και πουσαι,το 2ο μπουκαλακι δικο μου

-Γαματα,οσο και να πιεις η γευση δεν φευγει με τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάποιοι λένε ότι το μεθύσι εξαρτάται και από την ψυχολογική διάθεση!

 

Δηλαδή εάν είμαι χαρούμενος θα μέθυσο πιο γρήγορα από το όταν είμαι στεναχωρημένος ;;;;

 

δεν μπορώ να το καταλάβω :???:

 

 

oχι πιο γρηγορα, αλλα θα ειναι διαφορετικο το μεθυσι..

 

Αν εισαι γενικα επιθετικος ως ατομο π.χ και εκεινη την μερα, πιθανον να σου βγει μια επιθετικοτητα.. Αν εισαι σε φαση 'τους αγαπω ολους' θα νιωθεις αγαπη για ολους κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...