Προς το περιεχόμενο

Μεθύσι κ αποτελέσματα


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αυτό είναι 1 mail που μου ήρθε...Είναι σοκαριστικό...Η κοπέλα αυτή έπαθε τροχαίο ατύχημα...Το αμάξι τράκαρε με το άλλο αμάξι ενός 17χρονου μαθητή που γύριζε μεθυσμένος σπίτι του...Δεν πέθανε η κοπέλα αλλα η ζωή της είναι πολύ άσχημη απο τη στιγμή που αντίκρισε τον εαυτό της στον καθρεύτη,καθώς το σώμα της καιγόταν για 45 δεύτερα....

 

 

1.gif

 

3.gif

 

7.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

 

12.jpg

 

Το παιδί δεν μπόρεσε ποτέ να πιστέψει τι κακό θα έκανε με το να πιεί και να οδηγήσει....

 

14.jpg

 

10.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι 1 mail που μου ήρθε...Είναι σοκαριστικό...Η κοπέλα αυτή έπαθε τροχαίο ατύχημα...Το αμάξι τράκαρε με το άλλο αμάξι ενός 17χρονου μαθητή που γύριζε μεθυσμένος σπίτι του...Δεν πέθανε η κοπέλα αλλα η ζωή της είναι πολύ άσχημη απο τη στιγμή που αντίκρισε τον εαυτό της στον καθρεύτη,καθώς το σώμα της καιγόταν για 45 δεύτερα....

 

 

1.gif

 

3.gif

 

7.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

 

12.jpg

 

Το παιδί δεν μπόρεσε ποτέ να πιστέψει τι κακό θα έκανε με το να πιεί και να οδηγήσει....

 

14.jpg

 

10.jpg

 

Και ποιος είπε να οδηγήσει αφού πιει; τρελοί είμαστε; και χρειαζόμαστε φωτό για να το καταλάβουμε; έχω φίλη που έχασε ξάδερφο πριν λίγα χρόνια, μας έχει τρακάρει μεθυσμένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πέθανε η κοπέλα αλλα η ζωή της είναι πολύ άσχημη απο τη στιγμή που αντίκρισε τον εαυτό της στον καθρεύτη

 

Kαι τώρα τι κάνει; Φαντάζομαι πίνει για να ξεχάσει :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος είπε να οδηγήσει αφού πιει; τρελοί είμαστε; και χρειαζόμαστε φωτό για να το καταλάβουμε; έχω φίλη που έχασε ξάδερφο πριν λίγα χρόνια, μας έχει τρακάρει μεθυσμένος

τραγικά πράγματα!Και όλα απο το μεθύσι!!!!

 

 

-----Προστέθηκε 2/2/2009 στις 02 : 33 : 19-----

 

 

Και, συμπληρώνοντας το Μπουκόφσκι, θα πώ οτι ανδρώνεσαι τη νύχτα που θα γυρίσεις σπίτι αλοιφή και (αφού ρίξεις μπουκέτο στον πατέρα σου) θα ξεράσεις χωρίς να το καταλάβεις στο κρεβάτι σου, πάνω στο οποίο μέχρι τότε κατούραγες χωρίς να το καταλάβεις.

 

Εγώ έχω το άλλο πρόβλημα, δεν κλάνω πιά και μου λείπουν αφάνταστα οι παρθενικές εμπειρίες σαν κι αυτή του ορφέα.

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχ φοβερός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

τι πίνουμε μετά απο μπομπίτσα;; είμαι στον τρίτο καφέ, redbull, δυο depon τρια λιτρα νερο κ ακομα δε μπορω να σηκωθώ απο το κρεββάτι γμτ

 

αν και σε λίγο θα σηκωθώ να παω προς νερου μου :P ρε ημαρτον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως να χτυπήσω λίγο διαλυτικό; να αραιώσει το βερνίκι ή τι διάολο κατέβασα χτες;

 

kiddin, φτιάχνω γάλα και άλλο ένα καφεδάκι, φχαριστώ παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διορθωνω.

 

Αν ειχε παθει δηλητηριαση απο μεθανολη(ξυλοπνευμα δηλαδη) τωρα θα ηταν διασωληνωμενος σε μοναδα κατα πασα πιθανοτητα.Αντε σε παθολογικη κλινικη νοσοκομειου στην καλυτερη.Απο μεθανολη φτιαχνονται οι επικινδυνες "μπομπες".Μπολικη αιθανολη εριξε μεσα του ο παλικαρος...

 

Σωστα τα εχεις κανει ως τωρα,βαλε και λιγη γλυκοζη μεσα σου,κατα προτιμηση απο σιροπιαστο που εχει και πολυ γρηγορη απορροφηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχε παθει δηλητηριαση απο μεθανολη(ξυλοπνευμα δηλαδη) τωρα θα ηταν διασωληνωμενος σε μοναδα κατα πασα πιθανοτητα.Αντε σε παθολογικη κλινικη νοσοκομειου στην καλυτερη.Απο μεθανολη φτιαχνονται οι επικινδυνες "μπομπες".Μπολικη αιθανολη εριξε μεσα του ο παλικαρος...

 

Νόμιζα οτι όλες οι μπόμπες μεθανόλη έχουν. 'Αρα δεν ήπιε μπόμπα, χανγκόβερ από υπερβολική κατανάλωση αλκοόλ έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...