Προς το περιεχόμενο

Μεθύσι κ αποτελέσματα


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βασικα τωρα που μου το θυμισε ο Lucifer λεγεται

ναμα αν θυμαμαι καλα και το πουλανε σε μπουκαλακια των 250ml

νομιζω παει 2,5 ευρω.

μπορεις να το βρεις σχεδον παντου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Λεω να φερω κανενα μπουκαλι αψεντι μαζι μου απο την Αυστρια αλλα καποιος ειπε οτι ειναι παρανομο ισχυει?Σιγουρα αν ξερει καποιος να με πει,μην εχω τπτ ιστοριες στο αεροδρομιο.Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι παράνομο. Σίγουρα πράγματα, απόλυτα, απόλυτα, ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουρα. Πωλείται ελεύθερα, και έχω φέρει και από έξω αρκετές φορές χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα πλεον δεν μπορεις να εχεις κατι υγρο πανω σου που να ξεπερναει τα 100ml ανα συσκευασια. Εκτος αν τα εχεις παρει απο τα duty free, οποτε δεν εχεις προβλημα.Για το αεροδρομιο ολα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες λοιπον μου το εκαναν δορω.Ο.5 λ ABSINTH DR RAUCH'S 55.5% ειχε και με 77.7.Στην συσκεβασια εχει ενα ποτηρι και ενα κερακι.Κατι ειχα ακουσει οτι αναβεις το κερι,το βαυεις στο ποτηρι και απο πανω σε ενα κουταλι βαζεις ζαχαρη,περιμενεις να λιωσει το ριχνεις στο ποτηρι και το πινεις.Σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες λοιπον μου το εκαναν δορω.Ο.5 λ ABSINTH DR RAUCH'S 55.5% ειχε και με 77.7.Στην συσκεβασια εχει ενα ποτηρι και ενα κερακι.Κατι ειχα ακουσει οτι αναβεις το κερι,το βαυεις στο ποτηρι και απο πανω σε ενα κουταλι βαζεις ζαχαρη,περιμενεις να λιωσει το ριχνεις στο ποτηρι και το πινεις.Σωστα?

 

 

Σωστά..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρε τωρα....κουραση ολα αυτα...κερια...ζαχαρες....

Απλα πραγματα....βαλτο στο σφηνοποτηρο και ρουφα το....το αποτελεσμα το ιδιο ειναι.

Τα υπολοιπα ειναι για να ψαρωνουν τα γκομενακια:mrgreen:

Δοκιμαστε και aftershock αν βρειτε πουθενα και δεν θα χασετε:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Παιδιά ειλικρινά απο προχθές κατάλαβα γιατί το να μεθάς είναι τόσο άσχημο!Δεν είναι μονάχα το πώς είσαι εκείνη την στιγμή αλλά ειδικά την επόμενη μέρα!Εγώ είμαι 17 χρονών.Χθές πήγα σε ένα πάρτυ και ήπια αρκετά!Για την ακρίβεια στην αρχή ήπια μια μπύρα.Μετά ήπια ένα μείγμα απο ουισκι και βότκα σε σφηνάκι.Στο τέλος ήπια 6 σφηνάκια με σκέτη βότκα.Όπως καταλαβαίνετε στην επιστροφή για το σπίτι μου ήμουν χάλια.Με κρατούσαν απο το χέρι οι φίλοι μου και το βράδυ που επέστρεψα σπίτι μου χωρίς να το καταλάβω έκανα εμετό σε όλο το κρεβάτι μου.Ήταν η πρώτη μου φορά βέβαια που μέθυσα αλλά ειλικρινά ήταν άθλια εμπειρία!Πιστεύω πως σοβαρός λόγος για να μεθύσεις δεν υπάρχει και άμα υπάρχει δεν χρειάζεται να τον λύσεις με αυτόν τον τρόπο!Το μόνο που κάνεις είναι να βλάπτεις τον εαυτό σου!Εγώ προσωπικά έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου να μην ξαναμεθύσω για κανέναν λόγο!(η μπυρίτσα είναι το καλύτερο πράγμα!)

Αυτά!Ελπιζω να μην έγινα κουραστικός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορφέα αγόρι μου, αν είσαι straight, σου βάζω στοίχημα πως μέσα στα επόμενα 3 χρόνια 1) θα χρειάζεσαι ΠΟΛΥ περισσότερο από αυτά που αναφέρεις για να την ακούσεις και 2) θα έχεις πιει αρκετές φορές ΠΟΛΥ περισσότερο από αυτό που χρειάζεται για να την ακούσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το "να κάνεις κεφάλι", ήτοι, να ζαλιστείς ελαφρώς και ευχάριστα, μέχρι να μη μπορείς να περπατήσεις από ένα σημείο σε ένα άλλο κάνοντας λιγότερα από τέσσερα "οχτάρια". Το ξέρασμα είναι προαιρετική πολυτέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λές ε?Βέβαια δεν πολυέχω την όρεξη να ξαναπιώ!(αυτό βέβαια ίσως αλλάξει όπως λες σε μερικά χρόνια)Για πες και εσύ την αποψη σου για το εν λόγω θέμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...