Προς το περιεχόμενο

μηχανή espresso, SPIDEM My Coffee RAPID STEAM


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφορά 6/2

 

Ποιος μπορεί να αντισταθεί σε έναν λαχταριστό espresso το πρωί; Κανένας! Γι’ αυτό και το GETITNOW.GR σας προσφέρει σήμερα την καλύτερη μηχανή espresso, SPIDEM My Coffee RAPID STEAM.

 

Η SPIDEM My Coffee RAPID STEAM είναι ιδανική για λάτρεις του cappuccino και του latte macchiato, καθώς διαθέτει ειδικό εξάρτημα για αφρόγαλα, ενώ το σύστημα RAPID STEAM ελαχιστοποιεί το χρόνο αναμονής μεταξύ της παρασκευής του espresso και της κρέμας, έτσι ώστε να απολαμβάνετε τον καφέ σας σε χρόνο μηδέν.

 

Η SPIDEM My Coffee RAPID STEAM διαθέτει υποδοχές για δύο φλιτζάνια, ρυθμιζόμενο μύλο, αποσπώμενο δισκάκι και αντλία πίεσης 15 bar, ενώ το δοχείο του καφέ χωράει 230 γραμμάρια καφέ σε κόκκους. Στα θετικά της SPIDEM My Coffee RAPID STEAM είναι η δυνατότητα για double shot και το φιλικό interface για εύκολο χειρισμό ακόμη και πριν καλά-καλά ανοίξετε τα μάτια σας.

 

 

 

Μάθετε περισσότερα για την SPIDEM My Coffee RAPID STEAM στο επίσημο website της SPIDEM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πλήρως αυτόματη μηχανή του espresso στα 200 ευρώ είναι ευκαιριάρα!

Όχι μόνο για Ελλάδα αλλά και για όλη την Ευρώπη.

Δε γνωρίζω από θέμα ποιότητας αλλά σαν τιμή είναι απίστευτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο μοναδικο μαγαζι που τη βρηκα στην Ελλαδα η τιμη ειναι οντως 599

 

http://www.easyespresso.gr/ViewShopProduct.aspx?Id=407811

 

παντως πρωτη φορα την ακουω σαν εταιρεια....οχι πως ειμαι ειδικος στις καφετιερες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι παραπανω προσφερει απο αυτη για παραδειγμα?

http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=102080179&LastAdd=102080179&t=MORRIS%20%D0%CF%CB%D5%CA%C1%D6%C5%D4%C9%C5%D1%C1%20A1608EM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα οχι κ 599 τιμη λιανικής που δίνουν, π.χ στη γερμάνια έχει γύρω στα 250 ευρω:

 

http://www.guenstiger.de/gt/main.asp?produkt=759176

 

Με τα μεταφορικα?Γιατι και αυτα παιζουν το ρολο τους αφου δεν ζουμε στην Γερμανια...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι παραπανω προσφερει απο αυτη για παραδειγμα?

http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=102080179&LastAdd=102080179&t=MORRIS%20%D0%CF%CB%D5%CA%C1%D6%C5%D4%C9%C5%D1%C1%20A1608EM

 

Συγκρίνεις μια πολυμηχανή καφέδων με μια αυτόματη μηχανή αποκλειστικά για espresso.

Είναι μήλα με πορτοκάλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα μεταφορικα?Γιατι και αυτα παιζουν το ρολο τους αφου δεν ζουμε στην Γερμανια...:-D

 

εσυ οχι αλλα εγω εχω τους γονείς μου κ το παίζω δίπορτο στις πρόσφορες! :devil:

 

Ασε που δεν το εβαλα για να παραγγειλεις απο εδω αλλα για μετρο σύγκρισης προφανώς μιας κ δεν υπαρχει διαθέσιμη η συγκεκριμένη καφετέρια εδω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ οχι αλλα εγω εχω τους γονείς μου κ το παίζω δίπορτο στις πρόσφορες! :devil:

 

Ασε που δεν το εβαλα για να παραγγειλεις απο εδω αλλα για μετρο σύγκρισης προφανώς μιας κ δεν υπαρχει διαθέσιμη η συγκεκριμένη καφετέρια εδω!

 

Πασο με 3 ασσους...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη σας μερα!Εγω ειμαι παθουσα με τις καφετιερες..εχω αγορασει στο παρελθον 2 καφετιερες μια κρουπς κ μια ιζζυ οι οποιες ομως δεν ανταποκριθηκαν στις προσδοκιες μου..Χαρακτηριστικα η ιζζυ πεθανε μεσα σε 2 μολις μηνες .. Ενδιαφερομαι λοιπον να παρω μια εσπρεσσιερα.. κ ειδα την προσφορα απτο GETITNOW.GR για την SPIDEM My Coffee RAPID STEAM.Αξιζει πιστευετε να την παρω η οχι?Με μια γρηγορη ματια που εριξα ειδα παραπανω την ευλογη (και για μενα την ασχετη ) απορια σχετικα με την καφετιερα MORRIS ΠΟΛΥΚΑΦΕΤΙΕΡΑ A1608EM "ALUMINUM COLLECTION" η οποια μαλιστα εχει κ 19 μπαρ πιεση..τι ν κανω?σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη σας μερα!Εγω ειμαι παθουσα με τις καφετιερες..εχω αγορασει στο παρελθον 2 καφετιερες μια κρουπς κ μια ιζζυ οι οποιες ομως δεν ανταποκριθηκαν στις προσδοκιες μου..Χαρακτηριστικα η ιζζυ πεθανε μεσα σε 2 μολις μηνες .. Ενδιαφερομαι λοιπον να παρω μια εσπρεσσιερα.. κ ειδα την προσφορα απτο GETITNOW.GR για την SPIDEM My Coffee RAPID STEAM.Αξιζει πιστευετε να την παρω η οχι?Με μια γρηγορη ματια που εριξα ειδα παραπανω την ευλογη (και για μενα την ασχετη ) απορια σχετικα με την καφετιερα MORRIS ΠΟΛΥΚΑΦΕΤΙΕΡΑ A1608EM "ALUMINUM COLLECTION" η οποια μαλιστα εχει κ 19 μπαρ πιεση..τι ν κανω?σας ευχαριστω

 

Όπως ειπώθηκε και παραπάνω μην συγκρίνεις πολυκαφετιέρες με μηχανές αποκλειστικά espresso όπως είναι αυτή εδώ.

 

Αν είσαι λάτρης του espresso/capuccino να ξέρεις πως με μια πολυκαφετιέρα δεν θα καταφέρεις ΠΟΤΕ να επιτύχεις την ποιότητα και το "καϊμάκι" που κάνουν αυτές οι εξειδικευμένες μηχανές. Εγώ έχω μια πολύ καλύτρερη πολυκαφετιέρα από αυτήν που λες, κι όμως τον espresso μου τον αγοράζω τελικά απ' έξω κάθε πρωί.

 

Η συγκεκριμένη μπορεί να χαρακτηριστεί και "επαγγελματικού" επιπέδου αφού αλέθει απ' ευθείας τον καφέ από τους κόκκους, άρα μιλάμε για πολύ φρέσκια ποιότητα. Αν θες κάτι πιο οικονομικό, μου είπε ένας φίλος πως το ΜΜ έβγαλε μια NESPRESSO στα 99€. Πάνε μία βόλτα να δείς, αν και πάλι δεν είναι ίδιου επιπέδου αφού αυτή παίρνει "μερίδες" κάτι που σημαίνει όχι τόσος φρέσκος καφές αλλά και πιο ακριβό κόστος χρήσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...