Προς το περιεχόμενο

μηχανή espresso, SPIDEM My Coffee RAPID STEAM


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι εύκολο να μου πει κάποιος τι σημαίνει πλήρως αυτόματη?

Στην δικιά μου μια izzy των 80 ευρω βάζεις τον καφε στο εξαρτημα το κοτσάρεις στη μηχανη πατας το κουμπάκι και στον φτιάχνει.

Τί άλλο κάνει μια πληρως αυτόματη?

Στον φέρνει στο τραπεζάκι...?:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στην αυτοματη απλα πατας το κουμπακι και τον φτιαχνει..

δεχεται μονο κοκκους.....γεμιζεις μια φορα και αυτη αλεθει και γεμιζει το ποτηρι...αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώωωω πολύυυυυ, την αγόρασα και πριμένω να μου έρθει!! Πθστεύω οτι είναι καλή αγορά, διάβασα στο net αρκετά για τη συγκεκκριμένη και την χτύπησα. Η τιμή της ήταν ασυναγώνιστη:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
πρασσινο φως απο εμενα...

την εχω εδω και 3-4 μηνες και ειναι αψογη...

 

Μπορείς να δεις που είναι φτιαγμένη? Ιταλία?

 

Και τί εγγύηση έχει!... 2 χρόνια???? Στο getit δεν μπορούσαν να μου πουν και θα το ψάξουν!

Επεξ/σία από gregdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι κι εγώ να την πάρω. Επειδή δεν είχα ποτέ τέτοια καφετιέρα, είναι εύκολο να φτιάξω Freddo cappuccino ή Freddo espresso; Μόνο κόκους παίρνει; Θέλει καθάρισμα κάθε φορά που φτιάχνω κλπ; Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)πρεπει να ειναι φτιαγμενη στην Ιταλια...δε βλεπω καπου "Made in Italy " αλλα απ'οτι καταλαβαινω εκει πρεπει να εχει φτιαχτει...

2)Προσοχη στην εγγυηση....μου ηρθε χωρις ελληνικες οδηγιες οποτε υποψιαζομαι οτι ειναι παραεισαγωγη..

σε καθε περιπτωση τα 2 χρονια εγγυηση ειναι το ελαχιστο που υπαρχει σε ηλεκτρικες συσκευες

3)Επαναλαμβανω οτι παιρνει μονο κοκκους και ειναι πανευκολη στη χρηση...Καθαρισμα θελει μια φορα την εβδομαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, από εδώ και στο εξής, ότι δεν έχει άμεση σχέση με τον τεχνολογικο χαρακτήρα της κοινότητας στις προσφορές μεταφέρεται στην ενότητα μπλα-μπλα.

 

Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παρέλαβα κι εγώ σήμερα :) :) ::) :) Ωραίααα..... Δεν μου καθυστέρησε καθόλου, δεν την έχω δουλέψει ακόμα γιατί δεν πρόλαβα. αλλά την άνοιξα και έχει πολυ ωραίο design.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά... μόλις πήρα αλλά μου στείλαν την απλή :(

My Coffee II

 

Επιστροφή!....

 

ΥΓ. Τσεκάρετε και τις δικές σας!!!... Στο κουτί να λέει RapidSteam και όχι μόνο My Coffee II

Επεξ/σία από gregdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας

εγω την αγορασα απο aldi. Ναι, είναι εύκολη στη χρήση, όμως χθες μου παρουσίασε ένα πρόβλημα!

 

Την rapidsteam?

 

Πόσο την πήρες και τί πρόβλημα παρουσίασε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την my coffee.. Την πήρα 169 euros. Το πρόβλημα φαίνεται να έχει να κάνει με την λυχνία προειδοποίησης για τα άλατα. Από εχθές μου αναβοσβήνει, αν και έκανα αφαλάτωση με ειδικό υγρό. Βέβαια, καφέ κάνει κανονικά, απλά αναβοσβήνει ηα αντίστοιχη λυχνία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την my coffee.. Την πήρα 169 euros. Το πρόβλημα φαίνεται να έχει να κάνει με την λυχνία προειδοποίησης για τα άλατα. Από εχθές μου αναβοσβήνει, αν και έκανα αφαλάτωση με ειδικό υγρό. Βέβαια, καφέ κάνει κανονικά, απλά αναβοσβήνει ηα αντίστοιχη λυχνία...

 

Ok ευχαριστώ... ευτυχώς το νερό μου δεν έχει άλατα (φίλτρο όσμωσης), οπότε πιστεύω δεν θα χαλάσει κάτι εύκολα...

 

... αρκεί βέβαια να μου στείλουν το σωστό μοντέλο!!!! :devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα προτάσεις για το εξής:

 

Στο getitnow έγινε λάθος από τον προμηθευτή και μου έστειλαν την απλή καφετιέρα και όχι την rapidsteam όπως αναφέρω παραπάνω... αυτό έγινε σε όλη την παρτίδα εκείνης της ημέρας ή ημερών...

 

Μου είπαν ότι δεν μπορούν να φέρουν την rapidsteam και αν θέλω να κρατήσω (αντί να επιστρέψω) την απλή θα μου στείλουν μια δωροεπιταγή 50€...

 

Η μόνη διαφορά που έχουν είναι ο γρήγορος ατμός της rapidsteam...

 

Έχει δουλέψει κανείς και τις δύο ή έχει ακούσει τπτ για την rapidsteam... δλδ ότι ναι και καλά αξίζει να πας σε αυτό το μοντέλο...

 

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

gregdel και με εμένα το ίδιο έγινε, εγώ ακόμα περιμένω να με πάρουν πίσω τηλέφωνο.

Δεν ξέρω αν αξίζει πάντως η διαφορά τους.

 

Ένα μικρό tip από μένα επειδή πρόσφατα μπήκα στον κόπο να το παρατηρήσω, πατώντας το κουμπί του διπλού ΔΕΝ κόβει δύο μερίδες καφέ όπως θα περίμενε κανείς, απλά διοχετεύει παραπάνω νερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...