Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To community το κατάφερε και αυτό...έσπασε τον κανόνα που λέει ότι τα sequel είναι χειρότερα από τα πρώτα...

 

By the way λόγω τη φύσης του επεισοδίου αυτή ήταν η πρώτη φορά που μου έλειψε ο τρομερός Pierce...η χλαπατσίλα του στο πρώτο D&D ήταν η απόλυτη στιγμή του...στο 2ο D&D ο Dean ήταν απλά επικός...τρομερά δυνατό επεισόδιο.

 

Το μόνο που θα μπορούσε να ανεβάσει ακόμα περισσότερο το επεισόδιο και να ξεπεράσει το αρχικό (τώρα τα θεωρώ ισότιμα γαμάτα) θα ήταν να υπήρχε ένας γλοιώδης χλαπάτσας..και ο Duncan θα μπορούσε να προσφέρει τρομερά σε αυτόν τον τομέα..κρίμα που έμεινε εκτός από αυτό το επεισόδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απ'ότι φαίνεται τα τελευταία 3 επεισόδια θα συνεχίσουν να είναι επικά...το επόμενο θα είναι σε animation σαν το G.I Joe με το ονομα G.I. Jeff...

 

http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2014/03/community-season-5-episode-11-gets-animated-for-gi-jeff.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το επίπεδο καλτίλας σε όλον τον πλανήτη από χτες ανέβηκε ένα επίπεδο παραπάνω..

 

Tόσες αναφορές και τόσο ψαγμένο επεισόδιο είχαμε καιρό να δούμε...απλά respect στον Dan...may keep suprising us forever...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο επεισόδιο, με πήγε πίσω στα παιδικά μου χρόνια που έβλεπα G.I. Joe στα δορυφορικά κανάλια που αναμετέδιδε ο Κούβελας! :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν τρελαθηκα, το βρηκα κουραστικο και βαρετο. Δεν ειχα και καμια λοξα με τα στρατιωτακια μικρος, ουτε το gi joe cartoon. Κατι καστρα και πολιορκητες θυμαμαι μονο, κατι αμαξακια.....αυτα λολ. Μου αρεσε το τραγουδακι ομως, οπως ελεγε .....real american herooooo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

H έκτη σεζόν δήλωσε η SONY ότι θα υπάρξει..αν δεν θελήσει το NBC να ανανεώσει θα το πάει στο Hulu ή στο Netflix...και μετά πάμε για την ταινία... #sixseasonsandamovie

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσαν πολύ τα δύο τελευταία επεισόδια. Δυστυχώς φαίνεται ότι οι παραγωγοί είχαν στο μυαλό τους ότι μπορεί να είναι τα τελευταία επεισόδια γενικώς, και ευτυχώς για μας το εκμεταλλεύτηκαν για να γελοιοποιήσουν όλα τα κλισέ φινάλε των σίριαλ :-D

 

 

Ο μη γάμος του Τζεφ και της Μπριτα, η στιγμή που νομίζεις ότι ο Μπαζ θα εξομολογηθεί την αγάπη του στην Σίρλει και της λέει για ανεμόπτερα, η αυτογνωσία του Άμπεντ ότι τελειώνει η "ιστορία" που βιώνει κλπ κλπ. Όλα θαυμάσια. Πραγματικά δεν έχω δει άλλο σίριαλ και μάλιστα σίτκομ τόσο καλογραμμένο, που φαίνεται ότι δαπανήθηκε φαιά ουσία για κάθε ένα επεισόδιο.

 

 

Παρ' όλα αυτά επλίζουμε σε άλλη μια σεζόν και ταίνια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...