Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 848
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το νεο trailer πάντως μ'άρεσε... Μέκανε να νιώθω όπως τον παλιο καλό καιρό με την σειρά - πρώτες 2 σεζόν - και ας είχε πει στον εαυτό μου πως δεν θα γινόταν πάλι αυτό.

 

Α ρε Harmon πάλι θα μας τρελάνεις.

 

Δεν βάζω το trailer εδώ γιατί είναι απο το επίσημο site του ΝΒC και δεν παίζει εκτός ΗΠΑ...

 

http://youtu.be/NNQh0SXadSc

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το trailer πάντως μόνο αυτοί οι τρελοί που όλοι μας αγαπάμε θα μπορούσαν  να το κάνουν:

 

http://www.youtube.com/watch?v=D-3kFjFbSSE

 

Ελπίζω η επιστροφή του Harmon να δώσει αυτά που ελπίζουμε..

Επεξ/σία από Brisingr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

μολις τελειωσα το repilot και μου αρεσε πολυ. Ειχε κατι σπανιο, 4-5 αστεια που με εκαναν να βγαλω ενα μικρο δυνατο γελιο. Ενοω οτι συνηθως το διασκεδαζεις μεν αλλα εσωτερικα, πχ το βλεπεις μονο σου, γελας και αναλυεις στο μυαλο σου λιγο. asbestos, n2 community college, thesis, scrubs references, fibromyalgia... και καμποσες αλλες θεικες ατακες...... Ισως βεβαια και να ηταν η ελλειψη και ο ενθουσιασμος οτι γυρισε ο harmon

 

Ξεκιναω το 2ρο τωρα.........

 

ελαφρυ browsing στο imdb και βλεπω λιγο μουρμουρα. Προσωπικα μου αρεσαν οι διαλογοι και τα λογοπαιγνια. Και πρεπει να καταλαβουμε οτι δεν μπορει να εχει αμεσως επεισοδεια επικα σαν τα παλια, διοτι προσπαθουν να ξαναφτιαξουν ενα υποβαθρο και να κανουν ενα ριμπουτ. Σαν νεα εισαγωγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου άρεσαν και τα 2 επειδόδια αρκετά. Ειδικά το πρώτο, γελούσα δυνατά σε αρκετά σημεία. Ο διάλογος με το gas-leak year με είχε και το έβλεπα σε repeat, όπως και τα e tu, brute? θεικά σημεία!

Πολύ καλή αρχή με επιστροφή  Dan Harmon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή αρχή...πέρασαν επιτυχημένα τον σκόπελο του reboot και πάμε για δυνατή season πιστεύω....προσωπικά γέλασα πολύ και στα 2 επεισόδια...

 

#sixseasonsandamovie

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...