Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 848
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Έλιωσα στο τελευταίο επεισόδιο στη σκηνή που έδωσαν 1 στον άλλον επειδή είχε χάσει τα λόγια του.

 

 

Γενικά όλο το επεισόδιο είχε αστείες στιγμές. Well done!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δυνατά και το επεισόδιο με τα "Νούμερα"(πάρα πολύ έξυπνο με απίστευτες αναφορές) και το τελευταίο...με το καλημέρα με το ραπάρισμα του Dean μου βγήκε ο χυμός απ'την μύτη μέχρι το τέλος του κράτησε καλό επίπεδο...ετοιμαστείτε παιδιά πάντως την επόμενη εβδομάδα πάμε για επικό επεισόδιο... Advanced advanced Dungeons & Dragons...

 

Δεν έχω ξαναδεί σειρά να κάνει τέτοιο comeback...απίστευτη σεζόν...μία ακόμα τέτοια του χρόνου και η αιωνιότητα της υστεροφημίας θα τους ανήκει...η πιο απίστευτη κωμική σειρά ever...να μου το θυμηθείτε μετά από κάποια χρόνια θα αναγνωριστεί το μεγαλείο της...θα γίνει το Wire της κωμωδίας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ραπαρισμα ηταν απιστευτο πραγματι.

 

Κοιτα το comeback ηταν εξαιρετικο αλλα ηταν τοσο δυσκολο να γινει αφου ο Χαρμον γυρισε? Ο ιδιος ο δημιουργος της ανελαβε τα ηνια και παλι. Δεν επρεπε να γινει αυτο που εγινε(να τον διωξουν) περσι και ολοι βλεπαμε τι ερχοτανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πιο απίστευτη κωμική σειρά ever...να μου το θυμηθείτε μετά από κάποια χρόνια θα αναγνωριστεί το μεγαλείο της...θα γίνει το Wire της κωμωδίας...

 

Θαρρώ πως υπερβάλεις λίγο. Στο λεω εγώ που είχα υπογραφή στο φορουμ το intro της σειράς για 3 χρόνια.

 

To Wire της κωμωδίας είναι το Arrested Development

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρέσει που το χουν κάνει και running gag, 3 φορές τουλάχιστον το έχουμε ακούσει (σε variation και απο διαφορετικούς χαρακτήρες)

 

 

Chang, Annie και νομίζω στο τελευταίο Britta

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...