Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την επισημη αντιπροσωπεια για πωληση-service η isquare δεν την εχει ή κανω λαθος?

Οταν εισαι επισημος αντιπροσωπος εχεις την υποχρεωση να παρεχεις service στα προϊοντα της εταιριας που αντιπροσωπευεις απο οπου και αν εχουν αγοραστει._

 

...

 

Αντιπροσωπος το λεει και η λεξη , εισαι το προσωπο της μαμας εταιριας στη χωρα. Δεν ψωνιζεις απο την isquare , απο την apple ψωνιζεις ,η isquare ειναι η εταιρια που εχει το δικαιωμα να εισαγει και να σου πουλα τα προιοντα apple ΑΛΛΑ και την υποχρεωση να σου παρεχει και τις υπηρεσιες apple.

Η isquare δεν πουλαει/εισαγει iphone και για αυτο δεν μπορει να σου παρεχει εγγυηση για κατι που δεν εισαγει.

 

Εσυ δηλαδη πιστευεις οτι η isquare που δεν το εισαγει, δεν βγαζει χρηματα απο αυτο, δεν το εχει δει ποτε, θα πρεπει να εχει ανταλλακτικα, τεχνικους για κατι που δεν εχει ουδεμια σχεση?

 

Ολα αυτα γινονται με την συμφωνη γνωμη της apple που εχει επιλεξει να το δινει αποκλειστικα σε cosmote/vodafone και οχι σε isquare.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η isquare δεν πουλαει/εισαγει iphone και για αυτο δεν μπορει να σου παρεχει εγγυηση για κατι που δεν εισαγει.

 

Εσυ δηλαδη πιστευεις οτι η isquare που δεν το εισαγει, δεν βγαζει χρηματα απο αυτο, δεν το εχει δει ποτε, θα πρεπει να εχει ανταλλακτικα, τεχνικους για κατι που δεν εχει ουδεμια σχεση?

 

Ολα αυτα γινονται με την συμφωνη γνωμη της apple που εχει επιλεξει να το δινει αποκλειστικα σε cosmote/vodafone και οχι σε isquare.

 

Κατσε στο Πλαισιο δεν πουλανε iphone? :rolleyes:

Δεν το εχω ψαξει τι συμβαινει οταν η αντιπροσωπεια δεν εισαγει κατι , θα εχει ενδιαφερον.

 

Απο Σεπτεμβρη που ανοιγει η isquare τα applestores (resellers) στην Αθηνα , δεν θα πουλαει iphone? Λογικα θα πουλαει , οποτε τοτε ο φιλος θα κανει αυτα που του ειπαμε! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Πουλάνε, αλλά τα παίρνουν από Cosmote ή Vodafone. Όχι από iSquare.

 

Ωραια ας στειλει τοτε ο φιλος ενα email στην apple Europe να τους εξηγησει την περιπτωση του και να του απαντησουν ποιος θα του παρεχει service-καλυψη εγγυησης.

 

Α ρε Polakis στο ματιασανε το κινητο εδω μεσα εχει-δεν εχει προβλημα τοσες μερες............

 

:P :p

Επεξ/σία από mdr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gsmeros, θα μας πεις σε παρακαλώ πόσες μέρες έκανε σύνολο από τότε που έβαλες την παραγγελία σου;

 

Εγω εκανα παραγγελια στις 16 Ιουλιου, στις 30 Ιουλιου η Apple το εστειλε στην TNT για να μου το στειλουν στην Aramex. Στις 4 Αυγουστου η ΤΝΤ το παρεδωσε στην Aramex. Μου εστειλαν email (το ιδιο που εστειλαν και στον gsmeros) και το περιμενω τις επομενες μερες :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι ολοι οι μεσολαβητές (aramex, tnt) τι διαφορετικές υπηρεσίες προσφερουν; Ειναι καποια απο αυτες σαν την ''my uk mail'' ? Φανταζομαι ολα αυτα ειναι για ατομα που δεν εχουν γνωστο στην αγγλία. Σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι ολοι οι μεσολαβητές (aramex, tnt) τι διαφορετικές υπηρεσίες προσφερουν; Ειναι καποια απο αυτες σαν την ''my uk mail'' ? Φανταζομαι ολα αυτα ειναι για ατομα που δεν εχουν γνωστο στην αγγλία. Σωστά;

 

Σωστά, η Apple βάζει την ΤΝΤ να στείλει το iPhone εντός αγγλίας και μετά η ΤΝΤ το δίνει στην Aramex για να το στείλει Ελλαδα. Η Aramex είναι ίδια με το my uk mail :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

thanks omokas, και ποσο ειναι το κοστος γι' ολη αυτη τη διαδικασία απο την aramex, δηλαδή η παραλαβή του δεματος από την apple και η αποστολή του στον πελατη της;

 

edit: λοιπόν ξεκίνησα τη διαδικασία για να φτιαξω την αγγλική μου διευθυνση, αλλα εκει που βαζω την ελληνική μου διευθυνση στην οποια θα προωθήσουν το πακέτο μου βγαζει ''invalid data'', τι σκ***α θέλει; Εσεις πώς βαλατε τη δική σας;

post-5011-129063110411_thumb.jpg

Επεξ/σία από ksessalonikios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...