Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 4


kage

Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;  

381 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο χρώμα του iPhone 4 σας αρέσει περισσότερο ;

    • Άσπρο
      276
    • Μαύρο
      532
    • Whatever brotha
      141


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια μια απορια χωρις να κανω κριτικη σε κανεναν .

Με προβλημα στο σημα , με αθλια συμπεριφορα Apple " If you dont want it dont buy it " και ολα τα κινητα εχουν προβλημα και τα σχετικα και τελος με τιμη γυρω στα 700-750 ευρω σκεφτεσται ακομα να το αγορασεται :confused::confused::confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μια απορια χωρις να κανω κριτικη σε κανεναν .

Με προβλημα στο σημα ' date=' με αθλια συμπεριφορα Apple " If you dont want it dont buy it " και ολα τα κινητα εχουν προβλημα και τα σχετικα και τελος με τιμη γυρω στα 700-750 ευρω σκεφτεσται ακομα να το αγορασεται :confused::confused::confused:[/quote']

 

 

Φιλε δεν ξερω τι λες εσυ αλλα εγω απολαμβανω το 4αρι χωρις κανενα προβλημα με το σημα (αυτη την στιγμη ειμαι Κερκυρα διακοπες και γραφω με 3g στις 2 γραμμες και δεν πεφτει με τιποτα το σημα κρατωντας το), η apple εμενα προσωπικα δεν μου εκανε τιποτα κακο, πραγματι ολα τα τηλεφωνα εχουν περιπου ενα ιδιο μικρο θεματακι στο οποιο ομως εχει δοθει τεραστια σημασια ενω ειναι ασημαντο και τελος, πουλησα το 3gs μου 400€ οποτε το κινητο μου βγηκε στα 250€ περιπου κι οχι 700€ που λες...

 

Οτι λες λοιπον ειναι ακυρο και σταματα την αρνητικη κριτικη και την παραπληροφορηση του κοσμου εφοσον δεν εχεις το κινητο...

 

Το κινητο δεν παιζεται και οποιοι ελληνες το εχουν μπορουν να με καταλαβουν...

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το Gun Range (δωρεάν παιχνίδι πιστολίδι) που χρησιμοποιεί το gyroscope είναι απίστευτο... με κάνει να αναρωτιέμαι τι μπορούν ακόμα να βγάλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μια απορια χωρις να κανω κριτικη σε κανεναν .

Με προβλημα στο σημα , με αθλια συμπεριφορα Apple " If you dont want it dont buy it " και ολα τα κινητα εχουν προβλημα και τα σχετικα και τελος με τιμη γυρω στα 700-750 ευρω σκεφτεσται ακομα να το αγορασεται :confused::confused::confused:

 

Οπως εσυ εχεις πειστει οτι το κινητο εχει προβλημα και σου φαινεται αθλια η συμπεριφορα της apple , ετσι υπαρχει και κοσμος που θεωρει οτι το προβλημα με το σημα ειτε ηταν σε μικρο φυσιολογικο ποσοστο συσκευων , ειτε οτι εχει επιδιορθωθει πια με σιωπηλο hardware revision και του φαινεται φυσιολογικη η αντιδραση της apple: "αν το θεωρεις προβληματικο ΜΗΝ το αγορασεις."

 

Επισης η τιμη του ειναι 600-700Ε

 

Ο καθενας κανει τις επιλογες του υπευθυνα και δεν ομαδοποιει ουτε κατακρινει αυτους που κανανε διαφορετικες επιλογες απο τον ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site της Apple λέει : We cannot ship to PO boxes or APO/FPO addresses.

 

Λέτε άμα προχωρήσω την παραγγελία με την Aramex να πάθω καμμιά στραβή;

 

Βοηθήστε... Δεν αντέχω άλλο... Δεν τραβάει το 3G πλέον...

Έχω ανάγκη για ταχύτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε polakis, μας εχεις μπερδεψει..

Εχεις τελικως προβλημα οταν πας να κανεις browsing κρατωντας με το αριστερο χερι σε σημειο που εχεις 2-3 μπαρες 3g?? Το γυρναει σε gprs οπως ειπες αρχικα?

 

 

Αρχικα μας λες πως παει απο 3g σε gprs:

To μόνο που πρόσεξα είναι ότι οταν μιλάω με κάποιον στο τηλέφωνο και έχω το 3G on, κατά την διάρκεια της συνομιλίας μου το περνάει σε GPRS, χωρίς όμως φυσικά να πέφτει η κλήση ή να επηρεάζεται η ποιότητα της συνομιλίας...

 

Mετα μας λες οτι απλα δεν εχεις εντονο προβλημα και περιμενεις την θηκη για να εισαι 100% οκ:

Τα πραγματα τα βλεπω αρκετα καλα. Περιμενα χειροτερα να πω την αληθεια αλλα δεν εχω καποιο προβλημα εντονο που λενε. Απο Δευτερα μου ερχεται και η reception case απο ivy skin και μαλλον θα ειμαι 100% οκ και ανεμελος. Γιατι τωρα ενα αγχος για το πως το κραταω το εχω...

 

Υστερα χαρακτηριζεις το 3g απλως "ικανοποητικο" ενω το wifi "διαστημικο" αφηνοντας να εννοηθει οτι απο το 3g περιμενες κατι καλυτερο:

Ειμαι χαμενος στον μαγικο κοσμο του iphone 4! Πραγματικα απιστευτη οθονη! Μηδενικα dropped calls μεχρι τωρα, wifi διαστημικο και 3G ικανοποιητικο συνθετουν το τελειο συνολο...

 

και τελος λες οτι ενω δεν εχεις προβλημα, αναγνωριζεις οτι εχει ενα μικρο θεματακι οπως ολα τα κινητα:

Φιλε δεν ξερω τι λες εσυ αλλα εγω απολαμβανω το 4αρι χωρις κανενα προβλημα με το σημα (αυτη την στιγμη ειμαι Κερκυρα διακοπες και γραφω με 3g στις 2 γραμμες και δεν πεφτει με τιποτα το σημα κρατωντας το), η apple εμενα προσωπικα δεν μου εκανε τιποτα κακο, πραγματι ολα τα τηλεφωνα εχουν περιπου ενα ιδιο μικρο θεματακι στο οποιο ομως εχει δοθει τεραστια σημασια ενω ειναι ασημαντο

 

Εχεις λοιπον ενα "μικρο ιδιο θεματακι που το εχουν ολα τα κινητα" και ενα "προβλημα που δεν ειναι εντονο" και εχει "απλως ικανοποιητικο 3g" και το "γυρναει σε gprs" ή δεν εχει κανενα προβλημα οταν το κρατας με το αριστερο σε σημειο που εχει 2-3 μπαρες 3g?

Θελεις να τραβηξεις ενα videακι σε σημειο που εχεις 2-3 μπαρες 3g οταν δεν το κρατας και να μας δειξεις το "μικρο θεματακι" που εχει οπως λες οταν το πιανεις ?

 

 

Γιατι πραγματικα μας εχεις μπερδεψει! Οπως και να εχει,και παλι καλοριζικο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ηταν αρχικη εκτιμηση. Μετα απο μια εβδομαδα χρησης 3G (και τωρα με 3G γραφω απο ξενοδοχειο σε Κερκυρα) φτανω στο συμπερασμα οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα. Απλα οταν το 3g ειναι χαμηλα σε μπαρες καποιες φορες το γυρναει σε gprs, αλλα αυτο γινοταν και με το 3gs...Δεν εχω κανενα προβλημα browsing αυτη την στιγμη...

 

Υ.Γ. Η οθονη ειναι εξωγηινη...

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...