Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είσαι βαθιά νυχτωμένος φίλε μου, το SGS σε αυτήν την τιμή είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να πάρει κάποιος σε αυτά τα χρήματα. Είναι εξαιρετική προσφορά.

πόσο κάνει αυτό το κινητό κανονικά... απλά ειναι λίγο μεγάλο... ρε γαμωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξεκινάει από 80Ε παραπάνω, και καποια από τα φθηνά μαγαζιά στη λίστα δεν θεωρούνται από πολλούς αξιόπιστα. Για το μέγεθος έχεις δίκιο, περί ορέξεως...Είναι σίγουρο ότι σε κάποια χέρια πέφτουν πολλές οι 4".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι βαθιά νυχτωμένος φίλε μου, το SGS σε αυτήν την τιμή είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να πάρει κάποιος σε αυτά τα χρήματα. Είναι εξαιρετική προσφορά.

 

Χεχε ωραια απάντηση έτσι Flame wars :devil: Πάντως και εγώ πιστεύω οτι στα 250 είναι καλή περίπτωση , απλά ελπίζω να κάνουν και άλλα μαγαζια παρόμοια κίνηση σύντομα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προλαβα ενα κομματι απο το M.Markt της Λαρισας! mrgreen.png

 

παιδια ειναι πραγματικα προσφαραρα, αν καποιος ψαχνει για κινητο αυτην τη περιοδο κοντα σ'αυτα τα λεφτα, ειναι μαννα εξ ουρανου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εχει πανω ανδροιδ 2.3.3 κ όχι 2.1 οπότε τουλάχιστον ξέρουμε πως δεν ειναι παλιο στοκ.

γιατι, τι διαφορα θα ειχε αν ηταν παλιο στοκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και στο πλαίσιο είδα το galaxy s στα 299 τόσο είχε ή το άλλαξαν όταν είδαν του media την προσφορά?

 

Χμ, πάντως έχει εδώ και καιρό το Nexus S σε αυτήν την τιμή, το οποίο μοιάζει πολύ με το Galaxy S. (Το Nexus S έχει NFC, δεν έχει 720p video).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, πάντως έχει εδώ και καιρό το Nexus S σε αυτήν την τιμή, το οποίο μοιάζει πολύ με το Galaxy S. (Το Nexus S έχει NFC, δεν έχει 720p video).

και σιγουρα δεν εχει την S-Amoled του Galaxy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά όταν λέει ότι είναι εκθεσιακό κομμάτι τι εννοεί...?

Είναι αυτά που έχουν στα ράφια τα μαγαζιά για να τα βλέπει κ να τα πασπατεύτει όλος ο κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι βαθιά νυχτωμένος φίλε μου, το SGS σε αυτήν την τιμή είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να πάρει κάποιος σε αυτά τα χρήματα. Είναι εξαιρετική προσφορά.

 

 

Με +70 παιρνεις το optimus 2x με tegra 2 και οτι αυτο προσφερει που δεν ειναι λιγα.

Δεν ειμαι εγω νυχτωμενος. Το κινητο ειναι παλιο, τα πραγματα προχωρησαν, ασχετα αν καποτε εκανε 500ε, τωρα αξιζει 250ε.

Και προφανως δεν ειναι stock αυτα τα κομματια, ειναι νεα παραλαβη. Απλα android μονοπυρηνα 1GHZ και 800*480 οθονες 3,5-4,0'' ειναι mainsteam πλεον πλεον.

 

Εχει και το desire S σε αυτα τα λεφτα παντως.

 

Επισεις και το galaxy s wifi 5.0 που ειναι καλη φαση επισεις, στα 269ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο πλαίσιο που λέει ότι είναι εκθεσιακό κομμάτι πως γίνεται...? έχει δυό ντουζίνες galaxy στην έκθεση..?

Ποιες ντουζίνες, λέει σε ποια συγκεκριμένα καταστήματα είναι διαθέσιμο και κάθε κατάστημα έχει από 1 εκθεσιακό τμχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...