Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν δεν τσιμπαγε κανεις,σε 2 εβδομαδες θα ειχε 200 euro.κατα τα αλλα πειναει ο ελληνας

 

Και 6 εβδομάδες, θα το δίναν δώρο με το SKIP, αντί για ποτήρια/πιάτα!

Έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν τσιμπαγε κανεις,σε 2 εβδομαδες θα ειχε 200 euro.κατα τα αλλα πειναει ο ελληνας

 

Δηλαδή με αυτή τη λογική, δεν θα έπρεπε να πωλείται τίπουα στην αγορά που να κοστίζει πάνω από π.χ. 1 ευρώ;;

Τι λογική είναι αυτη πάλι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που διαβασα πως θα ξανα-στοκαρουν την Τριτη...

αν οντως ισχυει ενδεχομενως να ναι last chance για τους ενδιαφερομενους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με αυτή τη λογική, δεν θα έπρεπε να πωλείται τίπουα στην αγορά που να κοστίζει πάνω από π.χ. 1 ευρώ;;

Τι λογική είναι αυτη πάλι;;

αν το θεωρειτε οκ σε μια χρεωκοπημενη χωρα να τρεχουν ολοι σαν τα γιδια για ενα κινητο στα 250 γιουργια τωρα καλως εφτασε η χωρα εδω που εφτασε και λιγα ειναι.αλλα ο ελληνας ετσι καταντησε μαγκια,κλ....,αυτοκινητο μουρη ,κινητο android να φενεται πρωτη μουρη πανω στο τραπεζι στην καφετερια ,α και ξεχασα το πιο βασικο και κ.... φινιστρινι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το θεωρειτε οκ σε μια χρεωκοπημενη χωρα να τρεχουν ολοι σαν τα γιδια για ενα κινητο στα 250 γιουργια τωρα καλως εφτασε η χωρα εδω που εφτασε και λιγα ειναι.αλλα ο ελληνας ετσι καταντησε μαγκια,κλ....,αυτοκινητο μουρη ,κινητο android να φενεται πρωτη μουρη πανω στο τραπεζι στην καφετερια ,α και ξεχασα το πιο βασικο και κ.... φινιστρινι.

 

Σε ενοχλεί που κάποιοι τα έχουν και τα δίνουν;

Αλλά ακόμα να μην τα έχουν, εσένα τί σε κόπτει το πως διαχειρίζονται τα όποια χρήματα βγάζουν;

 

Είσαι εντελώς off topic.

Έ λε ος . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το θεωρειτε οκ σε μια χρεωκοπημενη χωρα να τρεχουν ολοι σαν τα γιδια για ενα κινητο στα 250 γιουργια τωρα καλως εφτασε η χωρα εδω που εφτασε και λιγα ειναι.αλλα ο ελληνας ετσι καταντησε μαγκια,κλ....,αυτοκινητο μουρη ,κινητο android να φενεται πρωτη μουρη πανω στο τραπεζι στην καφετερια ,α και ξεχασα το πιο βασικο και κ.... φινιστρινι.

 

Εαν θεωρείς όσους αγοράζουν εκμεταλευόμενοι τις όποιες ευκαιρίες θεωρουν αυτοι σωστες " γυδια " τότε σου επιστρέφω τον χαρακτηρισμό και λίγα σου λέω .

Sorry στα άλλα μέλη για το offtopic αλλά να σκεφτόμαστε και λίγο πριν αρχίσουμε τις βρισιές .. :devil:

 

Υ.Γ. Περιμένω και εγώ ενα Galaxy S , ελπίζω το βραδάκι να το έχω . :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οταν καποιος ΦΟΡΑΕΙ "τρυπιες καλτσες" και αντι να αγορασει καλτσες ΑΓΟΡΑΖΕΙ Galaxy S ...Ειναι και αυτο ενα θεμα ( Εστω και ασχετο με το Topic ) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα στο media markt θεσσαλονίκης και...

 

 

Το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααάάάάά΄΄ααααααααααααάάάά!!!!!!! :mrgreen:

 

Πήρα πρώτα τηλ μου είπαν ότι θα μου κρατήσουν ένα και όταν πήγα ήταν το τελευταίο. Είπαν το απόγευμα θα φέρουν πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα στο media markt θεσσαλονίκης και...

 

 

Το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααάάάάά΄΄ααααααααααααάάάά!!!!!!! :mrgreen:

 

Πήρα πρώτα τηλ μου είπαν ότι θα μου κρατήσουν ένα και όταν πήγα ήταν το τελευταίο. Είπαν το απόγευμα θα φέρουν πάλι.

 

Καλοριζικο φιλε. Στα 249Ε τελικα ; Φοραει 2.3.3. ; Γραψε μας και Score απο Quadrant

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...