Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγγνώμη για το οφ-τοπικ αλλά αυτό εδώ τι είδους αστείο είναι; :P

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=58535&selectedCategoryId=93

Επεξ/σία από matrixxx
μεταφερθηκε στη σωστη θεση...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη για το οφ-τοπικ αλλά αυτό εδώ τι είδους αστείο είναι; :P

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=58535&selectedCategoryId=93

Δεν είναι αστείο. Πάνε να βγάλουνε τα σπασμένα από τα χιλιάδες iPhone 5 που πούλησαν τις προάλλες σε τιμή ξεφτίλα(οι ξεφτίλες !! :mad: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Nvidia GPU και free ubisoft game.

 

Καλημέρα σας,

 

δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά με αφορμή την προσφορά της Nvidia στο να δώσει δωρεάν με αγορά κάποιας από τις τελευταίες τις κάρτες ένα από μια λίστα τριών παιχνιδιών, παρατήρησα ότι στο Πλαίσιο τουλάχιστον, αν όχι όλες, σίγουρα οι 970 gtx ανέβηκαν τιμή. Είναι και αυτό στα πλαίσια της Nvidia ή το Πλαίσιο ανέβασε τις τιμές περίπου 20 ευρώ γιατί έτσι μπορεί;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Ανεβασες σε λαθος μερος το θεμα σου,αλλα σε γενικες γραμμες κοιτα απο αλλα μαγαζια για αγορα των 970 για τα παιχνιδια οπως eshop ή Msystems και ασε το Πλαισιο να ανεβασει οσο θελει τις τιμες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα έρχεται με μια καρτέλα στο κουτί με έναν κωδικό. Εγώ πήρα από Msystems και κατέβασα AC: Unity. Είναι προσφορά της Nvidia όχι καταστήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα έρχεται με μια καρτέλα στο κουτί με έναν κωδικό. Εγώ πήρα από Msystems και κατέβασα AC: Unity. Είναι προσφορά της Nvidia όχι καταστήματος.

Το Msystems,το Πλαισιο και το eshop απο οσο ξερω μονο εχουν καρτες με τον συγκεκριμενο κωδικο,δεν τον εχουν ολα τα καταστηματα.,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Nvidia GPU και free ubisoft game.

 

Καλημέρα σας,

 

δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά με αφορμή την προσφορά της Nvidia στο να δώσει δωρεάν με αγορά κάποιας από τις τελευταίες τις κάρτες ένα από μια λίστα τριών παιχνιδιών, παρατήρησα ότι στο Πλαίσιο τουλάχιστον, αν όχι όλες, σίγουρα οι 970 gtx ανέβηκαν τιμή. Είναι και αυτό στα πλαίσια της Nvidia ή το Πλαίσιο ανέβασε τις τιμές περίπου 20 ευρώ γιατί έτσι μπορεί;

 

Ευχαριστώ.

 

Στις αντιπροσφορες νομιζω ότι ανηκει το θεμα και ερωτημα σου, οποτε μεταφερεται εκει.

 

Παρακαλουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω την εντυπωση οτι η cosmocarta πλεον με καθε ανανεωση 10 ευρω δε σου δινει δωρεαν χρονο ομιλιας για ενα μηνα αλλα σου δινει μεν 400 λεπτα αφου σου αφαιρεσει με το ζορι 3 ευρω.Εμενα τουλαχιστον ετσι εκανε.

Αν οντως ισχυει αυτο αντε ΓΕΙΑ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους ήθελα να βάλω αυτό το θέμα για να ξέρουμε ποιοι μας δουλεύουν και παίζουν με την τρέλα μας.

Χθες το βράδυ σε γνωστό skroutzμαγαζο είχαν το 6 στην τιμή 363 χωρις να γράφει λίγα κομμάτια και διάφορα ετσι μετά απο ηλεκτρονική παραγγελία ολα οκ με ήρθε το μαιλ οτι ολα καλα και τετοια και σημερα η απάντηση τους ήταν οτι είχαν μονο 5 κομμάτια....

Καλή διαφιμηση κάνανε αλλα υπαρχει και ο ΙΝΚΑ κύριοι..

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...