Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά, πως ξέφυγε τέτοιο λαβράκι από τον dobro. Απορώ !!! :-D :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή για Xenon φώτα από τήν Autosynthesis (Dynavin) !

 

Καλησπερα θα ηθελα να ενημερωσω τον κοσμακη σχετικα με μια προσφορα ''παγίδα'' που έπεσα ο ίδιος που αφορα την Αγορα Xenon από την Autosynthesis ..!
Γενίκα θα ήθελα να πληροφορησω τον κοσμο ως προς τον ανεπαγκελματισμο και την μυδενικη εξυπηρετηση του παρον καταστήματος Autosynthesis .
Κλείνω ραντεβου για την τοποθετηση Χenon στο οχημα μου , καθως ειδα την προσφορα τους στα 60e μαζι με τοποθετηση και ''γιαλισμα'' φαναριων, καταυθανω στο καταστημα και αρχιζουν την τοποθετηση με πολυ γελοιο τροπο( αφηνουν εργαλεια στο καθισμα την οροφη του αυτοκινητου και παει λεγοντας , τους κανω παρατηρηση και τα μαζεβουν (με στραβοκοιταζουν εντομεταξυ) , περιμένω κανα 45 λεπτο και υποτιθεται ολα καλα , τους ρωταω αν ειναι ενταξει και εχουν κανει και ολες τις σωστες ρυθμισεις ωστε να μην τωφλωνω κανεναν..
Οκ επιτελους νυχτωνει και λεω να δω πως δουλευουν , με το που τα αναψα αρχιζουν να τρεμοπεζουν για κανα 10 δευτερα μετα σταθεροποιουντε αλλα κατα την διαρκεια της οδηγησης τρεμοπεζουν παλι...
Τους περνω τηλεφωνο και ξανακλυνω ραντεβου ωστε να δουν τι πεζει..
Καταυθανω στο παρον καταστημα και ειναι ολοι ''απασχολημενοι'' με λιγα λογια με γραφουν κανονικοτατα..
μετα απο κανα 20 λεπτο που περιμενα ορθιος να με εξυπηρετησει καποιος ( ενω εχω κλεισει ραντεβου)
μου λενε να ρθω σε καμια ωρα ..
ε? υποτιθεται εκλεισα ραντεβου ? οκ .. επειδη θα φυγω ταξιδι με το αυτοκινητο δεν ειχα αλλη επιλογη απο το να το πεξω ηρεμος.. ωστε να διορθωσουν το προβλημα.
περιμενω στο αυτοκινητο 1 ωρα και 45 λεπτα μεχρι να βρεθει καποιος να δει ποιο ειναι το προβλημα που τρεμοπεζουν..
αναβω τα φωτα το βλεπει και ο ιδιος και μου κανει αποκλειεται κατι αλλο πεζει.. του λεω με δουλευεις? σαν τι να πεζει υποτιθεται οτι τα εχεις ελενξει και δουλευουν οπως πρεπει.. για να μην πολυλογω κανει διαφορα αλλαζει λαμπες , καλωδια κλπ.. τα βλεπω και εγω και δουλευαν (πρωσορινα..) ξανανυχτωνει παλι.. και παλι το ιδιο προβλημα..
Εεεεεε εκει τα περνεις και δυστηχως δεν μπορεις να κανεις κατι γιατι εισαι ηδη θεσσαλονικη..
Με λιγα λογια : Πουλας ενα προιον ετσι; εισαι ενα πολυδιαφημισμενο καταστημα και δεν ξερεις να πληροφορεις τον κοσμο για τα προιοντα σου; Δηλαδη πηραμε τα λεφτακια και τελος ; H Εξυπηρετηση που ειναι;Πουλάς ελατωματικο προιον.. και ΟΥΤΕ ενα συγνωμη ?
Παιδια στο μαγαζι γινεται χαμος απο ανθρώπους που πεφτουν στις παγίδες των προσφορων τους..
Αυτες τις 2 ωρες που περιμενα , κατεβαινα απο το αυτοκινητο συνεχως ωστε να δω αν με ξεχασαν η οχι..
Ειλικρινα μπηκαν 10-15 ατομα και σε ολους ελεγαν να περασουν σε μια ωρα ...
Τεσπα αν θελετε να παρετε κατι απο το παρον καταστημα καντε το , απλως να ειστε πολυ προσεχτικοι καθως δεν σε πληροφορουν σωστα για το τι βαζεις ... αν σας βγει ελατωματικο το προιον ετοιμαστειτε για πολυ υπομονη.., και απο εξυπηρετηση θα την εχετε μονο οταν σκασετε τα λεφτα...(πιστεψτε με ερχονται πολλα ατομα με παραπονα και τους λενε παραμυθια και καλα ελα αυριο μεθαυριο... Καθολου σεβασμος προς τον πελατη!
Συνοπτικα : Παιδια εβγαλα τα xenon και εβαλα τις παλιες λαμπες μιας και κανω ταξιδι..!
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ ! ΨΑΧΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΠΡΙΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜA ΤΗΣ ΑUTOSYNTHESIS !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έφαγες ταλαιπωρία και πολύ περίμενε

κρίμα που τα έπαθες αυτά

 

ευτυχώς για μένα και πολλούς άλλους διότι πολλές φορές με τυφλώνουν τα xenon δε ξέρω κατά πόσο ρυθμισμένα λάθος ή σωστά είναι αλλά όταν με τυφλώνουν ανάβω και εγώ τα πορείας και ας μου κάνει ο κάθε μαμακας σήμα πως έχω τα πορείας, για κάποιο λόγο του τα έβαλα.

 

Και εμένα μ'αρεσει να κοιτάω καθαρό το δρόμο αλλά έχω τυφλωθεί ουκ ολίγες φορές από τέτοια, από σχεδόν όλους με  χενον οπότε χαίρομαι που δε τα έβαλες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να καούν όλες οι xenon :devil:

+1000

 

Xenon με 60€ που στραβώνουν όλους του υπόλοιπους στον δρόμο. Φαίνεται δεν το έχουν μάθει ακόμη οι αυτοκινητοβιομηχανίες ότι υπάρχουν στην αγορά τόσο φτηνά xenon και συνεχίζουν να πουλάνε τα δικά τους στα 1000€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εκτυπωσα κουπονι απο επιθυμιες για ξυριστικη μηχανη braun waterflex wf2s με εκπτωση 20 euro απο τα mediamarkt...

ψαχνω στο site τους για να βρω τιμη και δεν υπαρχει το προιον αυτο... :mad:

τελικα πηρα απο την shell...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

προσπαθησα απο εχθες να αγορασω 3 ssd δισκους απο το ελληνικο καταστημα που κατα την στιγμη της παραγγελιας ηταν "διαθεσιμοι κατοπιν παρραγελιας"  μου ηρθε κανονικα η επιβεβαιωση με εμαιλ οπου αναφερει το ιδιο. (τιμη ενος 80 ευρω για 240gb της sandisk)

 

μεχρι και τωρα ειναι ακομα ετσι η σελιδα τους,

 

Σημερα μου ηρθε εμαιλ οπου με ενημερωνουν οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμοι και μου προτεινουν εναν αλλο που κανει πανω απο 138 ευρω, δηλαδη σχεδον 60 ευρω ακριβοτερο. τι τους λες τωρα?!?!?!?!?!!!!

ετσι λεω να βαλω το λινκ τους στις προσφορες και να γινει χαμος απο παραγγελιες!!

 

στο skroutz θα φαει πολυ μεγαλο Χ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...