Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά και εσύ πίστευες ότι θα έπαιρνες iphone 6 με 363 €; Το κόστος κατασκευής είναι μεγαλύτερο. Ας είμαστε λίγο ρεαλιστές. Αυτοί καλά πήραν τα στοιχεία επικοινωνίας σου. Άλλη φορά να είσαι πιο προσεκτικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά ρε παιδιά δεν περίμενα να πάρω το τηλέφωνο τόσο αλλα καλο ειναι να γνωρίζουμε στο φόρουμ ποιοι παίζουν μαζί μας.

Οσο για τα στοιχεία μου τα έχουν και απο άλλες αγορές απο το συγκεκριμένο μαγαζί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλαν ακυρωτικο mail λόγω έλλειψης αποθέματος...χαχαχ..ουτε δηλαδη να παραδεχτουν ενα λαθος ή να παρουν ενα τηλεφωνο κατι..τραγικοί..ετοιμαζω καταγγελία

Επικοινώνησα μαζι τους και μιυ ειπαν οτι ειχαν 6 κομμάτια σε αυτη την τιμη τα οποια πήγαν στους 6 πρωτους που παρήγγειλαν.παρελαβε κανεις? ή του ηρθε mail να παραλαβει? Με ενοχλεί να με δουλεύουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέει κανεις οτι θα κερδίσουμε την δική της χαγης...αλλα και εγω μαγαζί εχω βάζω οτι τα εχω ΟΛΑ μισή τιμή και μόλις μπαίνει ο πελάτης θα λέω αμάν τελείωσαν πάρε κάτι αλλο...

Το θέμα ειναι αθέμιτος ανταγωνισμός και υπαρχει νόμος περί τούτου.

Τωρα τι κάνει ο ΙΝΚΑ δεν σε αποζημιώνει αλλα τραβάει λίγο τα αυτιά απο αυτούς που παίζουν με την τρέλα μας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά η απάντηση του μαγαζιού είναι ότι είχαν μονό 5 κομμάτια iphone 6 και εξαντλήθηκαν.γελάνε και οι πέτρες.

ok η καταγγελία έγινε και αν με ξαναφουν πελάτη έμενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ WIND F2G ΜΕ "ΠΡΟΣΦΟΡΑ" ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ ΠΑΓΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΣ...

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ FB

https://www.facebook.com/WINDF2G/posts/777753118937021

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν το λέω καταγγελία, μα κάτι να περάσω τον χρόνο μου και να ξεγελάσω ημάς και υμάς. Πραγματική καταγγελία κάνουμε στις αρμόδιες Αρχές (Γενική Γραμματεία καταναλωτή, Συνήγορο καταναλωτή κλπ.).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...