Προς το περιεχόμενο

LIDL//Τηλεχειριστήριο 10 σε 1//Πολύπριζο 10 θέσεων --8,99€


HERTHAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη περιμενα καιρο τωρα να ξαναβγαλει το lidl την προσφορα για το τηλεχειριστηριο και να παρω ενα ειπα να την βαλω κι εδω γιατι ολο και καποιος μπορει να χρειαζεται να παρει ενα μιας και η τιμη του ειναι πολυ χαμηλη σε σχεση με καποια αλλα επωνυμα.

 

Το link ειναι αυτο: http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_19064.htm

 

 

Ταυτοχρονα μαζι με το τηλεχειριστηριο εχει βγαλει και μια προσφορα για ενα πολυπριζο 10 θεσεων στην ιδια τιμη.

Για πολυπριζο 10 θεσεων πιστευω πως ειναι μια πολυ καλη τιμη.Μια επιφυλαξη εχω για την μαρκα του διοτι δεν την ξερω.Αν εχει καποιος περισσοτερες πληροφοριες και γνωριζει κατι παραπανω ας μας πει.

 

Το link ειναι αυτο: http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_19059.htm

 

Η προσφορα ισχυει απο την Πεμπτη 24/05.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχει μπει πολλες φορες αυτο το τηλεχειριστηριο και εχω παρει 3. να προσεξετε ομως οποιοι το παρετε οτι δεν μπορειτε να του μαθετε πληκτρο προς πληκτρο παραπανω απο 4 τηλεχειριστηρια. μπορει να λεει 10, αλλα εννοει οτι μπορει να διαχειριστει 10 απο τις ετοιμες εντολες που εχει. πληκτρο προς πληκτρο παιρνει 4 (αντε 4.5 για την ακριβεια) μεχρι να δειξει στην οθονη οτι γεμισε η μνημη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ μπορεις να αντικαταστησεις πληρως 4-5 τηλεχειριστηρια? οποιασδηποτε συσκευης;

 

Επιπλέον, κάνει και για κλιματιστικά ???

(Γιατί το Harmony απ'όσο ξέρω κάνει με κάποια μόντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις αν κανει και για τους ψηφιακους δεκτες για τα καναλια της digea;Γιατι αυτο που δινουν ειναι πολυ μικρο και μου γρινιαζουν καμια φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει κ απο τα 2 αυτα προιοντα εδω κ πολυ καιρο.

 

Το τηλεχειριστηριο σε αυτα τα λεφτα δεν παιζεται, εχει ξανασυζητηθεί εδώ αναλυτικα.

 

Απο τα συγκεκριμενα πολυπριζα ειχα παρει 3 κ δουλευουν ολα μια χαρα. Δεν εχει ακομη καει καποια ασφαλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει κ απο τα 2 αυτα προιοντα εδω κ πολυ καιρο.

 

Το τηλεχειριστηριο σε αυτα τα λεφτα δεν παιζεται, εχει ξανασυζητηθεί εδώ αναλυτικα.

 

Απο τα συγκεκριμενα πολυπριζα ειχα παρει 3 κ δουλευουν ολα μια χαρα. Δεν εχει ακομη καει καποια ασφαλεια.

 

To πολύμπριζο τι μήκος έχει περίπου???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού το έψαξα λίγο βρήκα κάτι χρήσιμο...Εδώ είναι ένα παλαιότερο θέμα...

Διαβάστε το και θα σας λυθούν αρκετές απορίες..

Μαλιστα,αυτο με τον προγραμματισμο των κουμπιων ακουγετε ωραιο και μαλλον θα κανει για τον δεκτη.Θα το τολμησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Πολύπριζο ξέρουμε πόσων joule είναι ;;

(το βλαμένο δέν λέει και πολλά στην περιγραφή του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω λεπτομερειες αλλα εχω χρησιμοποιησει επι 5ετια το ιδιο σε 6-θεσια εκδοση πολυπριζο και δεν ειχα κανενα προβλημα...

ξερει κανεις αν κανει το πολυτηλεχειριστηριο για media center (windows) remote?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει ένα πολύμπριζο παλιά από το LIDL το οποίο μου έριχνε την ασφάλεια όταν σύνδεα πάνω 2 UPS που έχω. Συγκεκριμένα όταν άνοιγα έναν από τους δύο υπολογιστές από τον διακόπτη η ασφάλεια έπεφτε μια στις δύο φορές. Αφιβάλλω να είναι τόσο βαριά 2 UPS με 2 συνολικά PC μια οθόνη και κάποιες συσκευές που δεν υπερβαίνουν σε κατανάλωση τα 1200W ακόμα και αν τα έχεις full load εκτός και αν παίζει κάτι άλλο που δεν το γνωρίζω. Το εν λόγω πολύμπριζο υποτίθεται ότι ήταν για 3000W αν θυμάμαι καλά.

 

Έχω πάρει και άλλα πράγματα μερικά από αυτά καλά μερικά χαμηλής ποιότητας. Γενικά το Lidl είναι λαχείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...