Προς το περιεχόμενο

LIDL//Τηλεχειριστήριο 10 σε 1//Πολύπριζο 10 θέσεων --8,99€


HERTHAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουδεποτε βαζουμε UPS πανω σε πολυπριζο με προστασια υπερτασης ή γενικα που διορθωνει το ρευμα

 

(α) γιατι το ιδιο το UPS εχει τετοια κυκλωματα επανω του

(β) κινδυνευουμε να κανουμε ζημια στην μπαταρια του UPS (μεσομακροπροθεσμα) καθως το ρευμα που τραβαει το UPS απο την πριζα δεν ειναι στις προδιαγραφες που θελει (δλδ ρευμα παροχης) αλλα φιλτραρισμενο απο το πολυπριζο. Εχω κανει ζημια σε APC UPS εξαιτιας αυτου του γεγονοτος, επαθα και εμαθα.

 

τα UPS τα κουμπωνουμε απευθειας πανω στη γραμμη ρευματος. Δοκιμασε να συνδεσεις τα UPS στην πριζα απευθειας (το καθενα κατα προτιμηση σε δικη του πριζα, οχι με Τ, στη χειροτερη με Τ και μονο απλο Τ χωρις προστασιες υπερτασης και αλλα καλουδια επανω) και δες αν θα ξαναπεσει ασφαλεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...για γκαραζόπορτα??? :rolleyes:

 

Με IR δουλεύει η γκαραζόπορτα σου;

Αν ναι μπορείς να αντιγράψεις το σήμα απο ένα υπάρχων control.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης φερνει HDMI Καλωδιο..

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_19063.htm

Για HDMI Καλωδιο δεν θα σου προτεινα να παρεις το συγκεκριμενο.

Πιστευω μπορεις να βρεις πολυ φθηνοτερα και καλυτερης ποιοτητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως ένα απο τα παρακάτω link αντιστοιχεί στο manual. Γνωρίζει κανείς περισσότερα να μας διαφωτίσει?

 

SFB 10.1 A1

 

SFB 10.1 B2

Δεν θα εχει δικο του manual αυτο απο τα lidl?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα έχει. Απλά για όποιον θέλει να δεί το εγχειρίδιο πριν το αγοράσει για να γνωρίζει τι κάνει το τηλεχειριστήριο.

οκ σωστος απλα ρωτησα γιατι νομιζα οτι δεν εχει στα σιγουρα manual αυτο απο τα lidl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κουτί του τηλεχειριστηρίου υπάρχει manual. Εγώ το αγόρασα την προηγούμενη φορά που το ξαναέβγαλε σε προσφορά και είναι το SFB 10.1 B2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κουτί του τηλεχειριστηρίου υπάρχει manual. Εγώ το αγόρασα την προηγούμενη φορά που το ξαναέβγαλε σε προσφορά και είναι το SFB 10.1 B2

Ευχαριστουμε για την βοηθεια φιλε για να δουμε και λιγο πριν το παρουμε τι παιζει κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...