Προς το περιεχόμενο

Intel i7 3770k


vaggelisp7406

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πολλά έχει σε καλές/"περίεργες" τιμές

 

http://www.mrsmith.gr/index.php?route=product/product&filter_name=2500K&product_id=9496

http://www.mrsmith.gr/index.php?route=product/product&filter_name=agility%20120gb&product_id=9946

 

Δεν βρίσκω και που είναι το φυσικό κατάστημα απο το Site. Πολύ πρόχειρο και πολλά παράξενα. Μακάρι να παίζουν οι τιμές αλλά δεν έχω σκοπό να χάσω τον χρόνο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάστημα είναι ακόμη σε Beta (δοκιμαστική)έκδοση

 

Προτείνουμε να μην πραγματοποιείτε αγορές κατά τη διάρκεια της δοκιμαστικής λειτουργίας. Ωστόσο οι παραγγελίες θα εκτελούνται κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες το εν λογω site/e-shop εχει παρα πολλα προιοντα σε τιμες ποιο φθηνες απο newegg...εχει κανεις αγορασει τιποτα να μας πει εντυπωσεις απο την εξυπηρετηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ρολο παιζει το εν λογω καταστημα ???? παρελαβε καποιος ???? πηρα τηλ. και ρωτησα για την εγγυηση σε συγκεκριμενο ειδος που τα αλλα καταστηματα δινουν 3 χροννια αμεση ατικατασταση αυτοι δινουν 1 ετος και το υπολοιπο το δινει η αντιπροσωπεια ελλαδος ....γινεται αυτο ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ένα φεγγάρι έχω δουλεψει σε εισαγωγές κτλ, παίζει αν έκανε μεγάλη παραγγελία να πήρε καλύτερο offer απ τον προμηθευτή.

Παίζουν αυτά αρκετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή ένα φεγγάρι έχω δουλεψει σε εισαγωγές κτλ, παίζει αν έκανε μεγάλη παραγγελία να πήρε καλύτερο offer απ τον προμηθευτή.

Παίζουν αυτά αρκετά.

 

Αν διαβασεις τα αλλα θεματα των Ομηρικων "κοκορομαχιων" / διαφημισης για το μαγαζι, θα δεις οτι συμφωνα με το μαγαζι τα κομματια τα παραλαμβανει ενα-ενα απο τον προμηθευτη. Ετσι αιτιολογουν το οτι καθυστερουν (λιγο καποιες - πολυυυυυ καποιες αλλες) οι παραδοσεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...