Προς το περιεχόμενο

Intel i7 3770k


vaggelisp7406

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης

Μα δεν εχουν τιποτα σε στοκ.Αυτο ειναι το θεμα

 

Ναι αλλά όπως λέει και ο Yngwie (Malmsteen :Ρ) καλύτερα να σου πουν κάποια συγκεκριμένη στιγμή, παρά να σου λένε από Δευτέρα σε Πέμπτη, απο Πέμπτη σε Τρίτη κλπ...

 

 

@c0rpse λυπάμαι για το κουτί :/ Ελπίζω να μην παίζει τίποτα αντίστοιχο με το δικό μου ._.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@c0rpse λυπάμαι για το κουτί :/ Ελπίζω να μην παίζει τίποτα αντίστοιχο με το δικό μου ._.

αφου δεχτηκαν να στειλουν επι τοπου αντικατασταση κανενα προβλημα.. ετσι κι'αλλιως το σ/κ θα ασχολιομουν με την συναρμολογηση.. παντως για να μου στελνουν και αντικατασταση σιγουρα εχουν κομματια..

οποτε θα παραλαβεις και εσυ soon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

αφου δεχτηκαν να στειλουν επι τοπου αντικατασταση κανενα προβλημα.. ετσι κι'αλλιως το σ/κ θα ασχολιομουν με την συναρμολογηση.. παντως για να μου στελνουν και αντικατασταση σιγουρα εχουν κομματια..

οποτε θα παραλαβεις και εσυ soon

 

Και που να σου στείλουν το δικό μου για αντικατάσταση του δικού σου ! Καλά τότε θα http://www.youtube.com/watch?v=RTSyclIKtvQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε κάνω και ακόμα μία ερώτηση, σκοπεύεις να ξαναπαραγγείλεις από αυτό το μαγαζί? Η αλλιώς, το συστήνεις σε κάποιον να αγοράσει από εκει? Ρωτά γιατί έχει κάποιες καλές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε κάνω και ακόμα μία ερώτηση, σκοπεύεις να ξαναπαραγγείλεις από αυτό το μαγαζί? Η αλλιώς, το συστήνεις σε κάποιον να αγοράσει από εκει? Ρωτά γιατί έχει κάποιες καλές τιμές.

εγω δεν εχω κανενα παραπονο μεχρι στιγμης. ενταξει μια Α καθυστερηση υπηρξε, αλλα και απο visionstudio που ειχα παρει προσφατα μια συνθεση για τον αδερφο μου και απο κει καθυστερησαν και μαλιστα αρκετα περισσοτερο. Ολα τα προιοντα ηταν σφαργισμενα, κανονικα... και οντως εχει καποιες πολυ καλες τιμες.. πρεπει να γινουν κιαλλες παραγγελιες ωστε να χουμε ολοκληρωμενη αποψη για την προσεγγιση του ρισκου.

Και που να σου στείλουν το δικό μου για αντικατάσταση του δικού σου ! Καλά τότε θα http://www.youtube.c...h?v=RTSyclIKtvQ

χαχαχααχ.. πολυ αισιόδοξο σε βλεπω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις γυρναω απο γεν.ταχυδρομικη..εστειλα το χτυπημενο κουτι πισω.

εκει που το ειχα πανω στο counter..ετοιμο να το δωσω..παρατηρησα κατι στο πλαι του κουτιου...

το εβγαλα φωτογραφια.. δειτε λιγο να μου πειτε αποψεις... δεν θελω να πιστεψω οτι μπορει να ειναι

απο επιστροφη καποιου που ηδη αγορασε το κουτι..το επεξεργαστηκα λιγο στην 2η φωτο για να φαινεται καλυτερα.

.. Πάντως το κουτί εκτός του χτυπηματος ηταν με τις ζελατίνες του

post-218943-0-53068400-1339674331_thumb.jpg

post-218943-0-56191500-1339674335_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις γυρναω απο γεν.ταχυδρομικη..εστειλα το χτυπημενο κουτι πισω.

εκει που το ειχα πανω στο counter..ετοιμο να το δωσω..παρατηρησα κατι στο πλαι του κουτιου...

το εβγαλα φωτογραφια.. δειτε λιγο να μου πειτε αποψεις... δεν θελω να πιστεψω οτι μπορει να ειναι

απο επιστροφη καποιου που ηδη αγορασε το κουτι..το επεξεργαστηκα λιγο στην 2η φωτο για να φαινεται καλυτερα.

.. Πάντως το κουτί εκτός του χτυπηματος ηταν με τις ζελατίνες του

 

Έλα μωρέ, πως κάνεις έτσι... απλά έπεσες σε κουτί "τουρίστα"..... Από Ισπανία , στην Γαλλία και μετά Ελλάδα ..... :lol:

Κάπου στο δρόμο μέθησε και παραπάτησε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις γυρναω απο γεν.ταχυδρομικη..εστειλα το χτυπημενο κουτι πισω.

εκει που το ειχα πανω στο counter..ετοιμο να το δωσω..παρατηρησα κατι στο πλαι του κουτιου...

το εβγαλα φωτογραφια.. δειτε λιγο να μου πειτε αποψεις... δεν θελω να πιστεψω οτι μπορει να ειναι

απο επιστροφη καποιου που ηδη αγορασε το κουτι..το επεξεργαστηκα λιγο στην 2η φωτο για να φαινεται καλυτερα.

.. Πάντως το κουτί εκτός του χτυπηματος ηταν με τις ζελατίνες του

 

κάποιος νόμιζε οτι έχει σταφύλια μέσα και άρχισε να το πατάει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω τις ιδιες συσκευασιες ειχα στην παραγγελια μου με την πρωτη φωτογραφια σου , ψιλοταλαιπωριμενο το κουτι του κουτιου ... αλλα το actual κουτι ευτυχως κομπλε.

Η μονη βλακεια , ηταν της γεν. ταχυδρομικης... μου τα στελνουν και τα 2 καισαριανη , δεν ειμαι εκει , τους λεω αλλαγη στειλτε τα μεταμορφωση ... και τα εστειλαν χωρια.... πρωτα το ενα και μετα το αλλο...

Να κοιτας την motherboard δηλαδη και να μην μπορεις να την στησεις...

Τεσπα. Δεν εφταιγε το καταστημα σε αυτο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ' date=' βλεπω οσους πηραν SSD να αρχιζουν ενας-ενας να ψαχνουν τις ωρες λειτουργιας.. :rolleyes: B)[/quote']

Τα υπόλοιπα κομμάτια ήταν σφραγισμένα εργοστασιακα δεν τίθεται θέμα για αυτά :-)

 

Αποστολή από το Galaxy Nexus με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε το 2ο κουτι, σφραγισμενο εργοστασιακα! ολα αψογα!

καταφερα και να συναρμολογησω τα κομματια, ολα τελεια :) :)

+1 mr.smith απο μενα!

post-218943-0-82345500-1339760143_thumb.jpg

post-218943-0-92288700-1339760148_thumb.jpg

post-218943-0-07417800-1339760156_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πιστεύω ότι το θέμα πρέπει να συνεχίσει εδώ:

 

http://www.insomnia.gr/topic/448518-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%B1-mrsmith%CE%B3%CE%BD%CF%89%CE%BC%CE%B5%CF%82%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CE%B2%CE%B5%CF%82-%CE%AE-%CE%BC%CE%B7/page__st__80__gopid__4805258#entry4805258

 

Για να μην spamάρουμε το topic των προσφορών. Και εξάλλου η προσφορά για τον 3770k μου φένεται ότι δεν βρίσκεται στα προηγούμενα επίπεδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...