Προς το περιεχόμενο

Mrsmith.gr καταστημα και προσφορες σε μελη του ινσομνια!


evagelou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας σημερα μιλησα με το καταστημα Mrsmith.gr.

το καταστημα ειναι καινουργιο στον χωρο του ιντερνετ!

οι τιμες σε πολλα προιοντα ειναι τοσο χαμηλες διοτι δεν εχουνε μεσαζοντες .

η μεταφορα των προιοντων γινεται μεσω γενικης ταχυδρομικης και υπαρχει εντολη σε ολα τα δεματα να μπορουν να ελενχθουν κατα την παραλαβη.

 

μιλησα με την ελισαβετ( ειναι η κοπελα που με εξυπηρετησε στις ερωτησεις μου). και μου ειπε για το καταστημα,τα προιοντα του,τις τιμες και διαφορα αλλα.

λογο οτι εδω στο ινσομνια υπαρχει μεγαλο *κοινο* που αγοραζουν πολλα κα διαφορετικα πραγματα απο τηλεορασεις εως και εναν ολοκληρο η/υ συμφωνησαμε για εκτπωτικα κουπονια με 12% μειον στο τελικο ποσο τις παραγγελιας μας.

η εκτπωση αυτη θα μπορει να μεγαλωσει αναλογος των παραγγελειων με τον καιρο.

η εκπτωση αυτη θα αφορα μονο μελη του ινσομνια και θα τους δινεται ενας κωδικος εκπτωσης για την παραγγελια τους( η μπορει να βρουμε και εναν αλλον τροπο)αυτο θα γινεται ωστε να μν μπορει ο καθενας να λεει ενα σκετο

*ινσομνια* και να παιρνει την εκπτωση.

γενικοτερα η συζητηση με την ελισαβετ μου αφησε πολυ θετικες εντυπωσεις για το οραμα και το πλανο τους.

 

επισης θα φτιαξουνε ενα blog και θα θελαν μελη μας να ανεβαζουν συνθεσεις/προτασεις σε αυτο :)

 

παρακαλω οχι τρολαρισματα κλπ.

πιστευω οτι ειναι πολυ καλο και για εμας σαν καταναλωτες και για αυτους σαν καταστημα!

δεκτο καθε σχολιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δλδ αν πεταχτουν 100 ατομα και πουν οτι αυτο ολο κατι τους θυμιζει κατεσενα θα ειναι trollarisma ?

δεν χρειαζεται να απαντησω πιστευω.επισης κανενας δεν υποχρεωσε καποιον να αγορασει απο το mrsmith.

αν θες αγορασε απο αλλο καταστημα ποσος με ενδιαφερει. εγω ειπα τι ειπαμε με την ελισαβετ ...απο εκει και περα οποιος θελει να παρει κατι απο εκει θα μπορει να εχει μια εκπτωση 12% οπως ειπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για σας αλλα εμενα μου θυμιζει Αυτο...

 

ΥΓ : Φιλε μου εγω δεν γνωριζω καμια Ελισαβετ...Αντιθετα γνωριζω πως πριν λιγους μηνες η Κα.Μαιρη ειχε βαλει δικους τους ανθρωπους εδω μεσα να υπερασπιζονται το InTheBox (καποιοι θα τους θυμουνται) οποτε λογικο ειναι να ειμαι (και πιστευω ολοι μας) επιφυλακτικος σε ολα οσα εχουν να κανουν με το ιδιο ατομο. Οταν εχεις κακο track record δεν το ξεπερνας λεγοντας πως θα σας κανω 12% εκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για σας αλλα εμενα μου θυμιζει Αυτο...

δλδ αν παρεις εναν επεξεργαστη με αντικαταβολη και ανοιξεις και το δεμα κιολας οπως ειπα και πανω τι σε κανει να φοβασαι?

 

Δεν ξερω για σας αλλα εμενα μου θυμιζει Αυτο...

 

ΥΓ : Φιλε μου εγω δεν γνωριζω καμια Ελισαβετ...Αντιθετα γνωριζω πως πριν λιγους μηνες η Κα.Μαιρη ειχε βαλει δικους τους ανθρωπους εδω μεσα να υπερασπιζονται το InTheBox (καποιοι θα τους θυμουνται) οποτε λογικο ειναι να ειμαι (και πιστευω ολοι μας) επιφυλακτικος σε ολα οσα εχουν να κανουν με το ιδιο ατομο. Οταν εχεις κακο track record δεν το ξεπερνας λεγοντας πως θα σας κανω 12% εκπτωση.

συμφωνω με αυτα που λες!δεν ειμαι ουτε βαλτος ουτε τπτ αλλο μπορεις να το δεις απο τα σχολια μου σε θεματα κλπ.απλα ειχαμε μια επικοινωνια με το εν λογο καταστημα και ειπαμε αυτα που ανεφερα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί εμένα κάτι μου θυμίζει! Πρόσφατο νήμα κιόλας!

 

Ποιό νήμα ρε παιδιά? Για βοηθήστε λίγο γιατί γλυκοκοιτάζω 1-2 ssd αλλά είμαι επιφυλακτικός όσον αφορά αξιοπιστία/εγγυήσεις του εν λόγω καταστήματος

 

Και για να μην παρεξηγηθώ, δεν έχω κάτι εναντίον τους, απλά δεν έχω προηγούμενη εμπειρία ούτε προσωπική, ούτε από κάποιο άλλο παιδί

 

Πάντως, γενικότερα, η όλη ιδέα δε φαίνεται καθόλου άσχημη...

 

 

Άκυρο, τώρα είδα το link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα τα άλλα, αλλα γιατί κάποιος να κάτσει να γράψει συνθέσεις στο site ενός καταστήματος; Να το κάνεις για την κοινότητα του Insomnia να το καταλάβω, αλλά για το κατάστημα? Αν θέλει τόσο πολύ το κατάστημα συνθέσεις απο Insomnia, να βάλουν κάποιον να κοιτάει τα forum, να αντιγράφει τις συνθέσεις και να τις προσφέρει σε ανταγωνιστική τιμη. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό νήμα ρε παιδιά? Για βοηθήστε λίγο γιατί γλυκοκοιτάζω 1-2 ssd αλλά είμαι επιφυλακτικός όσον αφορά αξιοπιστία/εγγυήσεις του εν λόγω καταστήματος

 

Και για να μην παρεξηγηθώ, δεν έχω κάτι εναντίον τους, απλά δεν έχω προηγούμενη εμπειρία ούτε προσωπική, ούτε από κάποιο άλλο παιδί

 

Πάντως, γενικότερα, η όλη ιδέα δε φαίνεται καθόλου άσχημη...

και εγω αυτο λεω....:)

 

Καλά όλα τα άλλα, αλλα γιατί κάποιος να κάτσει να γράψει συνθέσεις στο site ενός καταστήματος; Να το κάνεις για την κοινότητα του Insomnia να το καταλάβω, αλλά για το κατάστημα? Αν θέλει τόσο πολύ το κατάστημα συνθέσεις απο Insomnia, να βάλουν κάποιον να κοιτάει τα forum, να αντιγράφει τις συνθέσεις και να τις προσφέρει σε ανταγωνιστική τιμη. :rolleyes:

και αυτο μου ειπανε!να κανουν c/p συνθεσεις απο εδω μεσα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@evagelou : Οπως ειπα και σε αλλους στο θεμα αντικαταβολη να προχωρησουν καθως εκει δεν μπορουν να τους τα φανε.

 

Ωστοσο Προτεινω απλα να διπλοτσεκαρετε με τις αντιπροσωπειες εδω για θεματα εγγυησεων. Το οτι δινει 1 χρονο και τα υπολοιπα λεει πως τα δινουν οι εταιρειες Δεν σημαινει πως τα δινουν οι αντιπροσωπειες και αν σας χαλασει κατι μπορει να παρει πολλαπλασιο χρονο για να γινει αντικατασταση αν το στειλετε εξωτερικο. Γενικα ψαξτε το λιγακι, ο τσαμπας πεθανε οποτε οταν βλεπουμε τιμες σαν του newegg κατι δεν καθεται καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δλδ αν παρεις εναν επεξεργαστη με αντικαταβολη και ανοιξεις και το δεμα κιολας οπως ειπα και πανω τι σε κανει να φοβασαι?

 

Να κανουν την αντικαταβολη μαζι με τα μεταφορικα 5 ευρω να πω οκ. Τα 12 ευρω για μεταφορικα+αντικ ειναι πολλα και στις περισσοτερες (μεχρι 100 ευρω) παραγγελιες σου δινουν πισω αυτο το ποσο η μερος του. Για να μην πω οτι οι περισσοτεροι για πανω απο ενα ποσο εχουν δωρεαν μεταφορικα και δωρεαν αντικαταβολη βεβαια εντος Αθηνας και αλλων πολεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και το ITB θα εχει για διευθυνση ενα δωματιακι και ολα τα προιοντα θα ειναι σε "εικονικες" αποθηκες. Μην περιμενεις πολλα σε αυτο το θεμα, τουλαχιστον και 10 ατομα ΑΝ παραλαβουν με αντικαταβολη καλο θα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα τα άλλα, αλλα γιατί κάποιος να κάτσει να γράψει συνθέσεις στο site ενός καταστήματος; Να το κάνεις για την κοινότητα του Insomnia να το καταλάβω, αλλά για το κατάστημα? Αν θέλει τόσο πολύ το κατάστημα συνθέσεις απο Insomnia, να βάλουν κάποιον να κοιτάει τα forum, να αντιγράφει τις συνθέσεις και να τις προσφέρει σε ανταγωνιστική τιμη. :rolleyes:

Τσεκαρε τα προιοντα τους μια φιλαρακι οι περισσοτερες καρτες nvidia πηγαν σινεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...