Προς το περιεχόμενο

Mrsmith.gr καταστημα και προσφορες σε μελη του ινσομνια!


evagelou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν δεν έχεις φυσική διεύθυνση είναι οξύμωρο να λες στους άλλους να σε εμπιστευτούν.

Οι τιμές δεν είναι πανάκεια γι'αυτο. Απλά είναι ένας κράχτης.

Πολλοί αγοράζουμε από πιο ακριβά καταστήματα για την μετέπειτα υποστήριξη τους,κ την διαπροσωπική σχέση.

Αν συμπεριλάβουμε σ'αυτο ότι οι εγγυήσεις ορίζονται μεταξύ Αγοραστή - Πωλητή τότε όλο αυτό το κάνει πιο δύσκολο..

Οι "σχέσεις" και όποιος τις επιζητά επιβάλλεται να είναι και όσο το δυνατόν πιο ξεκάθαρες..

Το δείγμα λοιπόν που γράφετε παραπάνω δεν θα είναι αντιπροσωπευτικό όσο αφορά τις εγγυήσεις κ από που προέρχονται.

 

και το δια'ταυτα αν ήταν ένας φυσικός χώρος θα μπορούσε να πουλάει 1000δες προϊόντα καθημερινά σε τεράστιες ποσότητες με αυτές τις τιμές κάτι που θα ήθελε φαντάζομαι.. Σωστά τα παιδιά είναι επιφυλακτικά στο θολό του πράγματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Υ.Σ αν καποιος θελει να παρει κατι απο το εν λογο καταστημα ας μου στειλει ενα pm να του δωσω κωδικο προσφορας για το μειον 12 % :)

 

Είναι μόνο για συνθέσεις δεν είναι για μεμονωμένα προϊόντα. Αυτό μου είπαν στο τηλέφωνο.

 

η συμπεριφορά σας είναι το λιγότερο παράξενη.

 

Σε αυτή την περίπτωση παράξενη είναι και η συμπεριφορά οποιουδήποτε κάνει πάνω από 5 posts σε ένα thread ή πάνω από 20 posts καθημερινά στο insomnia.

Τα fora εν μέρη είναι και σαν chat rooms. Δεν νομίζω ότι έχω λάθος σε αυτό και το να παρουσιάζει κάποιος ως παράξενη μια τυπική συμπεριφορά ενός μέλους ενός forum θα μπορούσε επίσης να θεωρηθεί παράξενη συμπεριφορά.

Δεν γράφεις συχνά στο insomnia, από ότι λες, αλλά δεν βλέπω να έχεις πρόβλημα να αποδείξεις ότι ο άλλος είναι παράξενος, γράφοντας συχνά στο παρόν thread. Μπορεί να έχεις δίκιο 100%. Αλλά και η δική σου συμπεριφορά θα μπορούσε να χαρακτηριστεί παράξενη, όχι επειδή είναι, αλλά επειδή βολεύει να χαρακτηριστεί έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρελαβα, οπως μου ειπαν θα παραλαμβανα ΤΡΙΤΗ σε reply email οι smiths, 3 παραγγελιες, ειχα παραγγειλει στις 22/5. Καπου 2 χιλιαρικα πραματα. Μετα ξυπνησα και μπηκα να το γραψω στους συνφορουμιτες μου, και τι να δω!! Εχασα το 12%. Φτου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μόνο για συνθέσεις δεν είναι για μεμονωμένα προϊόντα. Αυτό μου είπαν στο τηλέφωνο.

 

 

 

Σε αυτή την περίπτωση παράξενη είναι και η συμπεριφορά οποιουδήποτε κάνει πάνω από 5 posts σε ένα thread ή πάνω από 20 posts καθημερινά στο insomnia.

Τα fora εν μέρη είναι και σαν chat rooms. Δεν νομίζω ότι έχω λάθος σε αυτό και το να παρουσιάζει κάποιος ως παράξενη μια τυπική συμπεριφορά ενός μέλους ενός forum θα μπορούσε επίσης να θεωρηθεί παράξενη συμπεριφορά.

Δεν γράφεις συχνά στο insomnia, από ότι λες, αλλά δεν βλέπω να έχεις πρόβλημα να αποδείξεις ότι ο άλλος είναι παράξενος, γράφοντας συχνά στο παρόν thread. Μπορεί να έχεις δίκιο 100%. Αλλά και η δική σου συμπεριφορά θα μπορούσε να χαρακτηριστεί παράξενη, όχι επειδή είναι, αλλά επειδή βολεύει να χαρακτηριστεί έτσι.

θα τους καλεσω να δω μηπως δεν καταλαβα εγω κατι καλα :) και ενημερωνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία έναν SSD. Μου το ξεκαθάρισε. Είναι μόνο για συνθέσεις. Όταν την ρώτησα για το τελικό συνολικό ποσό που θα πληρώσω ξέχασε να μου πει για το courier και τα +3,5 ευρώ. Δεν πειράζει. Αν έρθει το προϊόν σε αυτή τη τιμή και πάλι είναι εξαιρετικά.

 

Πάντως οι τιμές δεν είναι παράλογες. Είναι τιμές κοντά σε αυτές που αγοράζουν τα μαγαζιά. Εκτός και αν κάτι κατάλαβα λάθος από αυτά που μου είπε γνωστός μου που δουλεύει σε μεγάλο κατάστημα.

 

παιδια, η ιστορια ειναι κανονι

 

στανταρακι, τι να λεμε

 

Αν το προϊόν έχει εγγύηση από κατασκευαστή ας είναι και τα κανόνια του Ναβαρόνε. Αρκεί να έρθει σε τέλεια κατάσταση και να έχει εγγύηση από κατασκευαστή. Σαν να αγοράζεις μεταχείρα χωρίς εγγύηση από τις αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία έναν SSD. Μου το ξεκαθάρισε. Είναι μόνο για συνθέσεις. Όταν την ρώτησα για το τελικό συνολικό ποσό που θα πληρώσω ξέχασε να μου πει για το courier και τα +3,5 ευρώ. Δεν πειράζει. Αν έρθει το προϊόν σε αυτή τη τιμή και πάλι είναι εξαιρετικά.

 

Πάντως οι τιμές δεν είναι παράλογες. Είναι τιμές κοντά σε αυτές που αγοράζουν τα μαγαζιά. Εκτός και αν κάτι κατάλαβα λάθος από αυτά που μου είπε γνωστός μου που δουλεύει σε μεγάλο κατάστημα.

μολις με ενημερωσαν.απο 200 ευρω και πανω(και 190 να ναι δεν χαλασε ο κοσμος μου ειπαν) απο εκει και περα μπαινει εκπτωση 12% :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς john_dr: Δεν νομίζω να χαρακτήρισα παράξενο τον συγκεκριμένο user αλλά την επιμονή του σε αυτό το συγκεκριμένο κατάστημα και πως δεν αφήνει ούτε μια πιθανότητα το εν λόγω κατάστημα να μην είναι αυτό που θέλει να δείξει.. Το ότι κάποιος θέλει να γράφει όλη την ημέρα σε ένα forum είναι δικαίωμά του και εγώ σίγουρα δεν θα το κρίνω. Εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι τόσο ενεργά από την εποχή του akatonomastos. Οπότε δεν αναφέρομαι στην γενικότερη συμπεριφορά κάποιου μέσα στο forum γιατί δεν τον ξέρω οπότε δεν μπορώ να τον χαρακτηρίσω αλλά για το συγκεκριμένο thread..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν να κλειδώσει το θέμα γιατί πλατειάζει η συζήτηση!

και να ανοίξει ένα στο οποίο να μας λένε εντυπώσεις όσοι παρέλαβαν, θα έχει ουσιαστικό ενδιαφέρον για όλους μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν να κλειδώσει το θέμα γιατί πλατειάζει η συζήτηση!

και να ανοίξει ένα στο οποίο να μας λένε εντυπώσεις όσοι παρέλαβαν, θα έχει ουσιαστικό ενδιαφέρον για όλους μας.

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς john_dr: Δεν νομίζω να χαρακτήρισα παράξενο τον συγκεκριμένο user αλλά την επιμονή του σε αυτό το συγκεκριμένο κατάστημα και πως δεν αφήνει ούτε μια πιθανότητα το εν λόγω κατάστημα να μην είναι αυτό που θέλει να δείξει.. Το ότι κάποιος θέλει να γράφει όλη την ημέρα σε ένα forum είναι δικαίωμά του και εγώ σίγουρα δεν θα το κρίνω. Εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι τόσο ενεργά από την εποχή του akatonomastos. Οπότε δεν αναφέρομαι στην γενικότερη συμπεριφορά κάποιου μέσα στο forum γιατί δεν τον ξέρω οπότε δεν μπορώ να τον χαρακτηρίσω αλλά για το συγκεκριμένο thread..

 

Ο ενθουσιασμός και το καλοπροαίρετο spamming είναι καθημερινά φαινόμενα σε ένα forum που έχει ζωή. Δεν είναι καθόλου παράξενη η συμπεριφορά του κατά την γνώμη μου.

Για την ιστορία έκανα παραγγελία, αυτό με την έκπτωση 12% που αλλάζει μορφές ναι μου δημιουργεί ερωτηματικά, αλλά περιμένουμε και βλέπουμε. Δεν ψάχνουμε στις τιμές ή στην σιγουριά κάποιων το αν είναι καλό ή κακό το μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έφυγαν οι σελίδες και μπορεί να μην το δει κανείς απο τους admin...... Βοηθηστε μας

 

εγω το μονο που εχω να προτεινω ειναι το εξης :

 

Οι admin του φορουμ δεν μπορουν να μιλησουν με αυτη την Κυρία να συνενοηθούν να μας πουν επισημα 5 πραγματα και να δουμε τι παιζει ; Το υποστηριζει αυτο το ινσομνια ; Εχουν γνωση οι admin το τι προσφορα εχουν βγαλει σε καποιο καταστημ πατωντας πανω στο ινσομνια ; Να ξερουμε αν τους στηριξουμε επειδη ειναι <<συνεργασια>> με το φορουμ ή απλα καποιος εκανε εναν λογαριασμο και προσπαθει να ανεβαζει τις πωλησεις του εν λογω καταστηματος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έφυγαν οι σελίδες και μπορεί να μην το δει κανείς απο τους admin...... Βοηθηστε μας

απο αυτα παραπανω τι δεν καταλαβες? σε παραγγελια ανω των ~200 ευρω μειον 12 % σε απλα μαθηματικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πάντα κράζουμε εμεις οι Έλληνες εγώ αυτό βλέπω, το ενα μας ξινίζει και το άλλο μας βρωμάει.

Κ εγω στην αρχη είχα τις επιφυλάξεις μου,οταν είδα οτι υπάρχει αντικαταβολή μου έφυγαν, πιο πριν ομως δεν βγήκα στα forum να κράζω χωρίς να εχω ιδέα μόνο και μόνο για να έχουμε να λέμε.

 

Μπράβο στο παλικάρι που μίλησε με την Ελισάβετ και μπράβο στο κατάστημα.

 

Όποιος γουστάρει αγοράζει όποιος οχι πάει αλλού, δεν είναι ωραίο να αμαυρώνεται/ε ενα κατάστημα με υποθέσεις και καχυποψία,αρκετές επιχειρήσεις εχουν πάρει την κάτω βόλτα.

 

Ηρεμήστε λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πάντα κράζουμε εμεις οι Έλληνες εγώ αυτό βλέπω, το ενα μας ξινίζει και το άλλο μας βρωμάει.

Κ εγω στην αρχη είχα τις επιφυλάξεις μου,οταν είδα οτι υπάρχει αντικαταβολή μου έφυγαν, πιο πριν ομως δεν βγήκα στα forum να κράζω χωρίς να εχω ιδέα μόνο και μόνο για να έχουμε να λέμε.

 

Μπράβο στο παλικάρι που μίλησε με την Ελισάβετ και μπράβο στο κατάστημα.

 

Όποιος γουστάρει αγοράζει όποιος οχι πάει αλλού, δεν είναι ωραίο να αμαυρώνεται/ε ενα κατάστημα με υποθέσεις και καχυποψία,αρκετές επιχειρήσεις εχουν πάρει την κάτω βόλτα.

 

Ηρεμήστε λοιπόν.

να σαι καλα παλικαρε :) ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πάντα κράζουμε εμεις οι Έλληνες εγώ αυτό βλέπω, το ενα μας ξινίζει και το άλλο μας βρωμάει.

Κ εγω στην αρχη είχα τις επιφυλάξεις μου,οταν είδα οτι υπάρχει αντικαταβολή μου έφυγαν, πιο πριν ομως δεν βγήκα στα forum να κράζω χωρίς να εχω ιδέα μόνο και μόνο για να έχουμε να λέμε.

 

Μπράβο στο παλικάρι που μίλησε με την Ελισάβετ και μπράβο στο κατάστημα.

 

Όποιος γουστάρει αγοράζει όποιος οχι πάει αλλού, δεν είναι ωραίο να αμαυρώνεται/ε ενα κατάστημα με υποθέσεις και καχυποψία,αρκετές επιχειρήσεις εχουν πάρει την κάτω βόλτα.

 

Ηρεμήστε λοιπόν.

 

Καλά ηρέμησε, Κανείς δεν αμαύρωσε το κατάστημα επειδή εκείνο δεν έχει προβλέψει να διασφαλίζει την σχέση του με τον πελάτη και να δίνει τις εγγυήσεις που χρειάζονται.Και επέτρεψε στους άλλους να έχουν πιο σφαιρική σκέψη γιατί το θέμα δεν είναι η παραλαβή - αντικαταβολή.. εκεί δεν τελειώνει η σχέση με αυτό που αγόρασες εκεί μάλλον αρχίζει..

 

Προεξοφλημένο δεν είναι τίποτα ούτε το θετικό ούτε το αρνητικό αλλά η σχέση αγοραστή πωλητή πρέπει να είναι ξεκάθαρη και το εν λόγω κατάστημα την έχει αφήσει θολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...