Προς το περιεχόμενο

Mrsmith.gr καταστημα και προσφορες σε μελη του ινσομνια!


evagelou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το αφμ ξερεις τι ειναι? γτ μαλλον αλλου ντα αλλου! ΤΟ ΑΦΜ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΗΤΡΩΟΥ!

και δεν σε πιανω παλι τι προσπαθεις να πεις.... δλδ σε ενα ψιλικατζιδικο δεν μπορω να πουλησω οτι και ενα μεγαλο μαρκετ?

απλα και ελληνικα μιλαμε...πουλανε ειδη για φωτογραφιες και τωρα μεγαλωσανε την γκαμα βαζοντας και αλλα ειδη! που ειναι το παραξενο δλδ?

 

Καθολου παραξενο, ισως σε κανα μηνα να αρχισουν να πουλανε και Tomahawk, Hercules, S-300, Stingers κτλ κτλ κτλ.....

Τεσπα, προφανως εχουμε διαφορετικες αποψεις πανω στο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εσυ τι λες ? Να μην ξερω ? Αλλα οπως ειπα και πριν, το ΑΦΜ πρεπει να αντιπροσωπευει το τι κανει ο καθενας. Δεν μπορω να δηλωσω πως ειμαι νεκροθαφτης και μετα να ανοιξω λουνα παρκ. Πρεπει (θεωρητικα αφου στην Ελλαδα δεν ισχυει τπτ) να παω και να ενημερωσω την εφορια για το νεο μου "επαγγελμα". Ελπιζω να το καταλαβες τωρα.

ηλεκτρονικο καταστημα ειναι τι να δηλωσει δλδ στην εφορια? οτι πλεον εκτος απο φωτογραφικες κλπ ειδη φωτογραφιας πουλανε και αλλα ειδη ηλεκτρονικων?δλδ εχω ενα ζαχαροπλαστειο και ποτε δεν πουλαγα παγωτα και τωρα μου ρθε η ιδεα να πουλαω! πρεπει να παω στην εφορια να τους ενημερωσω? χαχαχα μν τα λες αυτα σε παρακαλω! ενημερωσου απο καποιον λογιστη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή φίλε moredread αυτά που μου έδειξες είναι καταστήματα που πας και ψωνίζεις;

Y.Γ Συγνώμη αλλά δεν τα πάω καλά με τα Εγγλέζικα.

 

Φίλε pano σύγκριση με το amazon δεν μπορεί αν γίνει και δεν υπάρχει και λόγος!

Στα "τυπου e-shop" καταστήματα γενικώς δεν περνάς να ψωνίσεις απο κει, διευκολύνουν απο τη φύση τους.

 

Για να τα πάρουμε με τη σειρά, με το μαγαζί δεν έχω όπως ξαναείπα κανένα πρόβλημα, μακάρι να είναι αξιοπρεπές, πράγμα που θα φανεί άμεσα στις επόμενες παραγγελίες και θα είμαι ο πρώτος που θα παραγγείλει!

 

Η φυσική υπόσταση για ένα ελληνικό κατάστημα την κρίνω προσωπικά απαραίτητη για λόγους αξιοπιστίας και εμπιστοσύνης (το amazon έχει αποδείξει την αξιοπιστία του και είναι πλέον αναγνωρισμένο, αν κερδίσει το αγοραστικό του κοινό και το Mrsmith τότε δεν θα χρειάζεται κατάστημα).

 

Για να κλείσω, το κατάστημα αυτό θα επιβεβαιωθεί απο τους αγοραστές του που θα είναι κ οι καλύτεροι κριτές. Οποιαδήποτε άλλη κουβέντα είναι άνευ ουσίας τη δεδομένη στιγμή. Βλέπω πάντως θετικά το γεγονός ότι ένα ελληνικό e-shop έχει τόσο χαμηλές τιμές και σίγουρα θα αγοράσω απο κει αν κριθεί αξιόπιστο!

 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και γράφω σπάνια εδώ.. κύριε evagelou όντως κινείστε στην λογική το μαγαζί να το έχει κάποιος γνωστός σας γιατί δεν απαντάτε απλά με θέρμη για το εν λόγω κατάστημα αλλά προσπαθείτε να πείσετε τους πάντες ότι το κατάστημα βρίθει αξιοπιστίας (δεν έχω κανένα λόγω να υποστηρίζω το αντίθετο) πράγμα όμως που θα φανεί φαντάζομαι με το καιρό. Μόλις σας είπαν ότι το κατάστημα δεν έχει φυσική παρουσία κατευθείαν παρουσιάσατε το link. Και γενικότερα όλη η συμπεριφορά σας.

 

Προσωπικά δεν είμαι αντίθετος της όλης κίνησης αλλά θα έπρεπε να το παραδεχτείτε το λιγότερο.

 

Ο κάθε ένας από εμάς όταν βρίσκει μια προσφορά την κοινοποιεί και εκεί τελειώνει το θέμα καθότι δεν έχει σχέση με το εκάστοτε μαγαζί. Το ότι εσείς προσπαθείτε σε τόσα post να μας πείσετε ότι το μαγαζί είναι OK εσάς σας φαίνεται φυσιολογικό?

αν το χε γνωστος μου λες να ντρεπομουνα να το πω? εχω μιλησει και με αλλα καταστηματα αλλα δεν εβγαζαν προσφορες για τα μελη του ινσομνια!2ον το θεμα που ειχε ανοιξει για το μαγαζι αυτο σε αυτον το τομεα ειδες να το ανοιξα εγω? οχι αρα που βασιζεις αυτην την αποψη σου?ειδα τις τιμες του και ηθελα οπως ολοι να δω γτ ειναι χαμηλες κλπ!

ειμαι ισχυρογνωμον απο τοτε που γεννηθηκα και μαρεσει να υπερασπιζομαι την γνωμη μου :) αυτο και μονο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τζαμπα μη (μας) κουραζετε το θεμα. Μεσα στις επομενες μερες θα εχουμε ενα επαρκες δειγμα παιδιων που παρηγγειλαν απο το εν λογω καταστημα, οποτε θα μας γραψουν τελικα αν ηταν ολα οκ, η οχι, και αυτο θα μας τα πει ολα. Ολα τα υπολοιπα ειναι να χαμε να λεγαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τζαμπα μη (μας) κουραζετε το θεμα. Μεσα στις επομενες μερες θα εχουμε ενα επαρκες δειγμα παιδιων που παρηγγειλαν απο το εν λογω καταστημα, οποτε θα μας γραψουν τελικα αν ηταν ολα οκ, και αυτο θα μας τα πει ολα. Ολα τα υπολοιπα ειναι να χαμε να λεγαμε.

σωστος! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μην αρχιζουμε τωρα να συγκρινουμε το Amazon των ΔΙΣ ευρω καθε χρονο με το MrSmith......Τετοιες συγκρισεις ειναι για γελια πραγματικα......Μιλαμε για ενα καταστημα που σου στελνει με κουριερ 2ης μερας μεγαλες συσκευες (ασχετα με το βαρος) ακομα και ΔΩΡΕΑΝ (αν διαλεξεις FREE Delivery).....

Ποιός σύγκρινε τι;

Η ερώτησή μου ήταν σαφείς προς τον moredread,αν αυτά τα μεγάλα δικτυακά καταστήματα έχουν φυσική υπόσταση ως προς την πώληση και τίποτα άλλο.

Αν γνωρίζεις και θέλεις απαντάς,αν όχι άσε τις βλακείες γιατί από βλάκες έχω χορτάσει..

 

τζαμπα μη (μας) κουραζετε το θεμα. Μεσα στις επομενες μερες θα εχουμε ενα επαρκες δειγμα παιδιων που παρηγγειλαν απο το εν λογω καταστημα, οποτε θα μας γραψουν τελικα αν ηταν ολα οκ, και αυτο θα μας τα πει ολα. Ολα τα υπολοιπα ειναι να χαμε να λεγαμε.

+100000 και σταματάω να ''κουράζω'' τον κόσμο τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τζαμπα μη (μας) κουραζετε το θεμα. Μεσα στις επομενες μερες θα εχουμε ενα επαρκες δειγμα παιδιων που παρηγγειλαν απο το εν λογω καταστημα, οποτε θα μας γραψουν τελικα αν ηταν ολα οκ, και αυτο θα μας τα πει ολα. Ολα τα υπολοιπα ειναι να χαμε να λεγαμε.

 

Εχουμε ηδη αριθμο ατομων....Απο τις 22-23 εχουν παραγγειλει αρκετοι με αντικαταβολη και μονο 2 εχουν παραλαβει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Σ αν καποιος θελει να παρει κατι απο το εν λογο καταστημα ας μου στειλει ενα pm να του δωσω κωδικο προσφορας για το μειον 12 % :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να προσέξετε την διαφορά του ισχυρογνώμων με αυτή του τιμητή. Ισχυρογνώμων είναι δικαίωμά σας να είστε όπως και τιμητής. Όταν δεν μπορείτε να αποδείξετε(κανείς δεν μπορεί στην συγκεκριμένη περίπτωση είπαμε θα κριθεί το μαγαζί στο μέλλον) κάτι τότε παύεται να είστε ισχυρογνώμων και απλά υποστηρίζεται κάτι και τους λόγους τους ξέρετε μόνο εσείς.

 

Όπως προείπε πολύ σωστά ο GaGaS_Thess εάν βγάλανε προσφορές για το insomnia τότε φαντάζομαι πως είτε εσύ είτε οι εν λόγω από το κατάστημα θα έπρεπε να μιλήσουν με τους Admin του insomnia.

 

Δεν νομίζω να υπονόησα κάποια σχέση σας με το άλλο μαγαζί. Ότι έχω να πω σας το λέω. Το συγκεκριμένο θέμα που μιλάμε το ανοίξατε εσείς και συνεχίζεται να το "προασπίζεστε" σαν δικό σας. Όπως σας έχουν πει και άλλα άτομα πιο πριν η συμπεριφορά σας είναι το λιγότερο παράξενη.

 

Και επειδή "any publicity is good publicity" εγώ σταματάω εδώ.

θα φανεί στα παιδιά που παράγγειλαν τι γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να προσέξετε την διαφορά του ισχυρογνώμων με αυτή του τιμητή. Ισχυρογνώμων είναι δικαίωμά σας να είστε όπως και τιμητής. Όταν δεν μπορείτε να αποδείξετε(κανείς δεν μπορεί στην συγκεκριμένη περίπτωση είπαμε θα κριθεί το μαγαζί στο μέλλον) κάτι τότε παύεται να είστε ισχυρογνώμων και απλά υποστηρίζεται κάτι και τους λόγους τους ξέρετε μόνο εσείς.

 

Όπως προείπε πολύ σωστά ο GaGaS_Thess εάν βγάλανε προσφορές για το insomnia τότε φαντάζομαι πως είτε εσύ είτε οι εν λόγω από το κατάστημα θα έπρεπε να μιλήσουν με τους Admin του insomnia.

 

Δεν νομίζω να σας υπονόησα κάποια σχέση σας με το άλλο μαγαζί. Ότι έχω να πω σας το λέω. Το συγκεκριμένο θέμα που μιλάμε το ανοίξατε εσείς και συνεχίζεται να το "προασπίζεστε" σαν δικό σας. Όπως σας έχουν πει και άλλα άτομα πιο πριν η συμπεριφορά σας είναι το λιγότερο παράξενη.

δεν το συνεχιζω αλλο....εγω απλα μιλησα στο τηλεφωνο ...τους ειπα τι γινεται στο ινσομνια και μου ειπαν πως μπορουνε να κανουνε αυτην την εκπτωση στα μελη του ινσομνια...αυτο και μονο..ουτε τιμητης ειμαι ουτε τπτ αλλο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Σ αν καποιος θελει να παρει κατι απο το εν λογο καταστημα ας μου στειλει ενα pm να του δωσω κωδικο προσφορας για το μειον 12 % :)

 

Αν ισχύει και για όσους έχουν κάνει ήδη παραγγελία και δεν έχει φύγει απο το κατάστημα ακόμα, τότε θα ήθελα αυτό το ΠΜ :)

Το γράφω δημόσια γιατί δεν είμαι μόνος φαντάζομαι!

 

Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, η ιστορια ειναι κανονι

 

στανταρακι, τι να λεμε

 

Κατι παρομοιο ειχε γινει και τοτε...Καποιοι απο οσους παραπονεθηκαν και εδωσαν αριθμο παραγγελιας εξυπηρετηθηκαν οι υπολοιποι παπαλα....

Κατι αναλογο ισως να προσπαθουν να κανουν με τα "κουπονια" του 12%....(αν ζητουσαν αριθμο παραγγελιας θα εκανε μπαμ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...