Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

My Market από 2/3 έως 5/3

-Χοιρινές μπριζόλες λαιμού  2,50€

-Λουκάνικα χωρίατικα με πράσο, κλασικά ή πικάντικα 3,40€/kg

-Χοιρινά σουβλάκια 3,40€/Kg

-Ρωμέικο κρασί 5lt λευκό κόκκινο ή ροζέ  6,50€/τεμ

-XENIA 3lt εξαιρετικό παρθένο ελαιόλαδο 12,50€/τεμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτήσω κάτι για τις πρόσφατες προσφορές στις ηλεκτρικές οδοντόβουρτσες Oral B, που κάποια s/m τις είχαν με 40% έκπτωση και κάποια 1+1.

Έχει παρατηρήσει κανείς, αν αυτές οι προσφορές επαναλαμβάνονται συχνά? Η' ήταν μια φορά και όποιος πρόλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι για τις πρόσφατες προσφορές στις ηλεκτρικές οδοντόβουρτσες Oral B, που κάποια s/m τις είχαν με 40% έκπτωση και κάποια 1+1.

Έχει παρατηρήσει κανείς, αν αυτές οι προσφορές επαναλαμβάνονται συχνά? Η' ήταν μια φορά και όποιος πρόλαβε.

κατα καιρούς βγαίνουν οι ιδιες προσφορές.

π.χ. είχα πάρει oral B 1+1 από Γαλαξία τον Νοέμβριο και πριν μερικές εβδομάδες είχε βγάλει -40% το My Market.

ΕΛΟΜΑΣ 3/3 έως 5/3

 

 

 

Για την Green Cola κουπόνι pockee -0.20€ πάει τελική στα 0,69€

Για τις BLE κουπόνι pockee -0.20€ και σε συνδιασμό με το -30% θα είναι πολύ καλή τιμή. (συνήθως έχει 1,34€ οπότε με το -30% πάει στα 0,938€ και με κουπόνι pockee -0.20€ λογικά η τιμή του θα είναι γύρω στα 0,74€ το μπουκάλι του 1,5lt)

 

Market IN έως 5/3

 

 disc1.png   disc2.png

disc3.png disc4.png

disc11.png disc12.png

disc13.png  disc14.png

disc15.png disc16.png  

disc17.png

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρεις Fairy 1+1 το Pockee σου επιστρέφει διπλό κέρδος.

Επειδή σήμερα μου επιβεβαίωσαν την επιστροφή αναφέρω αναλυτικά: Πήρα 1+1 Fairy PLatinum 26 κάψουλες (δεν είναι δεμένες) με 9,85€. Το pockee μου επέστρεψε 6€ οπότε το συνολικό κόστος είναι 3,85€ και για τα δύο ή 1,93€ το ένα ή αλλιώς 7,5 λεπτά η κάψουλα που είναι πάρα πολύ καλή τιμή. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου απάντησαν ότι δεν υπάρχει θέμα διακοπής του paypal από το pockee. Εχουν μια καθυστερηση και τώρα λένε ότι μέχρι Παρασκευή θα το εχουν τακτοποιήσει.

Επεξ/σία από orck
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μαρινόπουλος, ανά 2ήμερο ή 3ήμερο (όταν κάνει παραλαβή τα κοτόπουλα),  έχει τα συκωτάκια κότας (νωπά ελληνικά) με 2 ευρώ το κιλό. Τα έχω δοκιμάσει 3ς φορές και είμαι 100% ευχαριστημένη.

 

Τα Πίνδος, τα Νιτσιάκος κλπ έχουν διπλάσια τιμή.

 

edit:

- Στον Βασιλόπουλο, οι μπριζόλες Ολλανδίας με 3.19 είναι φοβερές!

- Στα αρνιά πέφτει βόμβα απ'το πρωί. Πήγα στις 10:00 και είχανε περισσέψει μόνο κάτι γομάρια (12 κιλά και πάνω).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΑΒ Μελισσίων ειδα στον πάγκο υπευθυνου καταστήματος (στην εισοδο αριστερά) ταμπελακι για προσφορά χρονου ομιλίας καρτοκινητου για wind/tim εκπτωση 40% χρονος αξιας 20€ στα 12€ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως εννοεις 2.99; Παντα 2.99 τιμη κιλου τα εβλεπα/αγοραζα οσο πηγαινα καρφουρ. (μεχρι πριν 4-5 μηνες)

1.99. Πρώτη φορά αγόρασα παραμονή Χριστουγέννων. Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν λάθος κοστολογημένα... αλλά και σε 2ο κατάστημα που πήγα, είχαν ίδια τιμή. Κι η αδερφή μου που μένει σε άλλη πόλη, στην ίδια τιμή τα αγοράζει.

 

 

fSCwnEn.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΑΒ Μελισσίων ειδα στον πάγκο υπευθυνου καταστήματος (στην εισοδο αριστερά) ταμπελακι για προσφορά χρονου ομιλίας καρτοκινητου για wind/tim εκπτωση 40% χρονος αξιας 20€ στα 12€ 

 

Ξέρει κανείς αν ισχύει σε όλα τα ΑΒ ;   Σε ένα στη Θεσσαλονίκη δεν είδα κάτι σχετικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί πήρα Fairy Platinum 36 τεμ. από Γαλαξία 11.99€, 1+1 Δώρο.

Πέρασα κουπόνι -3€ από epithimiesthankyou, καταχώρησα και την απόδειξη στο pockee να μου επιστραφούν 2χ3=6€ ώστε συνολικά να βγουν οι δύο συσκευασίες δηλ. τα 72 τεμ. 2.99€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...