Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι 35,98 για την ακριβεια, θα εξαργυρωσεις το κουπονι απο το yellowday, δινεις 35 ευρω και παιρνεις πραγματα αξιας 50ευρω....

Προσεξε, οχι κατευθειαν αγορα απο readyforbaby με χρεωστικη Πειραιως.

Αγοραζεις το κουπονι πρωτα απο το yellowday.

Πας στο readyforbaby κανεις την παραγγελια και βαζεις παραλαβη απο το καταστημα και στα σχολια τον αριθμο του κουπονιου yellowday και την διευθυνση σου.

Επιλεγεις πληρωμη με μετρητα και ολοκληρωνεται η παραγγελια.

Τα αγαθα θασου ερθουν σπιτι σου και θα δωσεις στον courier 0,98 ευρω που ειναι τα υπολοιπα 35,98-35,00.

Ελπιιζω να σε καλυψα.

Οτι θες με ρωτας.

Προσοχή (επειδή κι εγώ την πάτησα), με τον τρόπο αυτό χρεώνει και 2€ αντικαταβολή, χωρίς να υπάρχει δυνατότητα να πληρώσεις ηλεκτρονικά το υπόλοιπο 1€ για να τη γλιτώσεις.

Στο τηλέφωνο που έκανα χτες για να μου δώσουν οδηγίες δε μου το ανέφερε κανείς.

Στο τηλέφωνο που έκανα σήμερα για παράπονα η απάντηση ήταν : " Όλοι που χρησιμοποιούν το yellowday το ξέρουν, γι αυτό δε σας το είπα. Δε γίνεται στο σύστημα να πληρώσετε ηλεκτρονικά και να αφαιρέσουμε το κουπόνι. Μπλα μπλα μπλα..."

(μπακάλικο προς το παρόν)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος και από pockee η προσφορά, δυστυχώς. Και ήμουν έτοιμος να πάω να σηκώσω 6 σακούλες για να στοκάρω για το επόμενο εξάμηνο. Κλαψ, λυγμ

Το ανανέωσε το pockee το κουπόνι για τις κάψουλες fairy μέχρι της 18/3/2016.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μασούτης (έως 3/3)

- Όλα τα χοιρινικά Ελληνικά κρέατα -20%

- Όλες οι πίτες Καραμολέγκος Αξιαγάπιτες (όμοιες συσκευασίες) 1+1 ΔΩΡΟ

- Ρετσίνα gold ΑΟΣ ΝΕΜΕΑΣ 1,5lt 1,99€
- Κρασί κόκκινο ημίγλυκο ΑΟΣ ΝΕΜΕΑΣ 1,5lt. 2,49€

- Ξυλοκάρβουνα 5kg 3,99€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά μάλλον paypal και ποκι τέλος!!! 1η του μήνα και κάτι πληρωμές κάτι επιβεβαιώσεις κάτι συγχαρητήρια από ποκι.....τίποτα, μαλιστα! βαρυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά μάλλον paypal και ποκι τέλος!!! 1η του μήνα και κάτι πληρωμές κάτι επιβεβαιώσεις κάτι συγχαρητήρια από ποκι.....τίποτα, μαλιστα! βαρυ

Έχουν ενημερώσει πως υπάρχει καθυστέρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα ξανά, περιμένω απάντηση. Ας μας πει κάποιος φίλος τι επιστρεφουν πίσω για τα fairy .

Αν πάρεις Fairy 1+1 το Pockee σου επιστρέφει διπλό κέρδος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή (επειδή κι εγώ την πάτησα), με τον τρόπο αυτό χρεώνει και 2€ αντικαταβολή, χωρίς να υπάρχει δυνατότητα να πληρώσεις ηλεκτρονικά το υπόλοιπο 1€ για να τη γλιτώσεις.

Στο τηλέφωνο που έκανα χτες για να μου δώσουν οδηγίες δε μου το ανέφερε κανείς.

Στο τηλέφωνο που έκανα σήμερα για παράπονα η απάντηση ήταν : " Όλοι που χρησιμοποιούν το yellowday το ξέρουν, γι αυτό δε σας το είπα. Δε γίνεται στο σύστημα να πληρώσετε ηλεκτρονικά και να αφαιρέσουμε το κουπόνι. Μπλα μπλα μπλα..."

(μπακάλικο προς το παρόν)

Εμενα παντως δεν με χρεωσαν ουτε τα 0,98, η αποδειξη να φανταστεις λεει 35 ευρω.

Και το εχουν ξανακανει σε παλιοτερη αγορα μου....

Μαλλον τους επεσαν πολλες παραγγελιες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή (επειδή κι εγώ την πάτησα), με τον τρόπο αυτό χρεώνει και 2€ αντικαταβολή, χωρίς να υπάρχει δυνατότητα να πληρώσεις ηλεκτρονικά το υπόλοιπο 1€ για να τη γλιτώσεις.

Στο τηλέφωνο που έκανα χτες για να μου δώσουν οδηγίες δε μου το ανέφερε κανείς.

Στο τηλέφωνο που έκανα σήμερα για παράπονα η απάντηση ήταν : " Όλοι που χρησιμοποιούν το yellowday το ξέρουν, γι αυτό δε σας το είπα. Δε γίνεται στο σύστημα να πληρώσετε ηλεκτρονικά και να αφαιρέσουμε το κουπόνι. Μπλα μπλα μπλα..."

(μπακάλικο προς το παρόν)

Εγω το ακύρωσα τελικά το κουπόνι , γιατι όντως δεν δεχόταν τον κωδικο + το θεμα της αντικαταβολής . Αρα θα επρεπε να βαλω όπως διαβάζω παραλαβή από το κατάστημα και μετα να επικοινωνήσω μαζι τους για τους πω ολη την ιστορία .

 

Μάλιστα στο yellowday , ευγενικά με ρωτήσαν τον λογο ακύρωσης και τους το ανέφερα το θεμα του κωδικού κουπονιού κτλπ .

 

Βρήκα επίσης μετα ότι τρέχει προσφορά στα Babylino στον AB , που τελικα υπολογίζοντας ποσο παει το τμχ (δηλαδή κάθε πανα ) , νομίζω έβγαινε ακόμα ποιο φθηνά . Και επειδή σε αυτές τις δυο μάρκες παίζουμε σπίτι , προτίμησα και έκανα παραγγελία από τον AB (με δωρεαν μεταφορικά από κάποιο ποσό και πάνω ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...