Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Αρα με την λογικη δεν είναι φαρμακειο αφου δεν πουλα φαρμακα. Είναι "καλλυντικειο". :)

Κανονικό φαρμακείο με φυσική παρουσία είναι όπως τα περισσότερα με ιστοσελίδα, απλώς επιτρέπεται να πουλάνε μόνο παραφαρμακευτικά προϊόντα στο διαδίκτυο όπως είπε ο φίλος βάσει νόμου.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το λευκό τυρί του Βερόπουλου είναι Βουλγαρίας για όσους δεν το ξέρουν. 

και Ελλάδας να ήτανε πάλι δεν το παίρνεις.

Αν είναι να πάρεις κάποιο τυρί πάρε φέτα καλύτερα και ας είναι ακριβότερη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα με την λογικη δεν είναι φαρμακειο αφου δεν πουλα φαρμακα. Είναι "καλλυντικειο". :)

 

Whatever... <_<

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην το κουράζετε τόσο πολύ. Στο 95% των περιπτώσεων είναι φαρμακεία όσα πουλάνε καλλυντικά φαρμακείου και συμπληρώματα διατροφής. Απλά δεν επιτρέπεται η πωληση φαρμακων στην Ελλαδα μεσω ιντερνετ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται για Pampers μπορεί συνδυάζοντας δύο προσφορές να τα πάρει με 0,15 λεπτά την πάνα ( Pampers Baby Dry No4 ), έχει και άλλα νούμερα.

Το πρώτο βήμα είναι να επισκεφτείτε την σελίδα του yellowday και να αποκτήσετε ένα κουπόνι  readyforbaby.gr αξίας 50 ευρώ, δίνοντας 35 ευρώ με οποιαδήποτε κάρτα Πειραιώς  (χρεωστική-πιστωτική).

 

https://www.yellowday.gr/paidi/eidi-bebe-914e8330-14bd-4397-f62a-171b11e46016

 

Αφού προμηθευτούμε το κουπόνι πηγαίνουμε στην σελίδα readyforbaby.gr και επιλεγούμε τις πάνες που θέλουμε.

 

http://www.readyforbaby.gr/el/categories/diapers

 

Εγώ πήρα Pampers Baby Dry No4 – 240 τεμάχια, δίνοντας 35,98 ευρώ.

 

Καλές αγορές!!! :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο στα ΑΒ έχει -20% στα τυριά του τοστ και στις μπανάνες (μη γελάτε, πονηροί)!

Από σήμερα είναι η προσφορά, την εκμεταλευτηκαμε...τα τυρια όχι τις μπανάνες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Άρα είναι φαρμακείο με φυσική παρουσία και καλλυντικείο με ηλεκτρονική :-)

Ετσι. Μονο που δεν μας νοιαζει τι είναι στην φυσικη παρουσια. Το ποστ ελεγε "δωρεαν μεταφορικα στο online φαρμακειο", το οποιο ονλαιν ΔΕΝ είναι φαρμακειο στην ουσια. Αν πας στο φυσικο κατάστημα θα πληρωνες μεταφορικα αν δεν ειχε την προσφορα; Όχι βεβαια. Σηριαλ εγινε κατι που είναι απλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βερόπουλος αφροί/gel ξυρίσματος gillette -50% μέχρι Σάββατο όπως αναφέρει και το ποστ με το βίντεο.

Κουπόνι επιθυμίες thank you (voda συνδρομητές) -1.5€.

Κουπόνι pockee -1€.

Με μέση τιμή gel 2.2€ στο ράφι παίρνετε επιστροφή 0.3€ στη τσέπη.

Χαλάλι οι συνδρομές στα μισά δίκτυα κινητής :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται για Pampers μπορεί συνδυάζοντας δύο προσφορές να τα πάρει με 0,15 λεπτά την πάνα ( Pampers Baby Dry No4 ), έχει και άλλα νούμερα.

Το πρώτο βήμα είναι να επισκεφτείτε την σελίδα του yellowday και να αποκτήσετε ένα κουπόνι  readyforbaby.gr αξίας 50 ευρώ, δίνοντας 35 ευρώ με οποιαδήποτε κάρτα Πειραιώς  (χρεωστική-πιστωτική).

 

https://www.yellowday.gr/paidi/eidi-bebe-914e8330-14bd-4397-f62a-171b11e46016

 

Αφού προμηθευτούμε το κουπόνι πηγαίνουμε στην σελίδα readyforbaby.gr και επιλεγούμε τις πάνες που θέλουμε.

 

http://www.readyforbaby.gr/el/categories/diapers

 

Εγώ πήρα Pampers Baby Dry No4 – 240 τεμάχια, δίνοντας 35,98 ευρώ.

 

Καλές αγορές!!! :-D

 

 

μισο λεπτο, εγω αν παρω αυτες

http://www.readyforbaby.gr/el/content/pampers-panes-baby-dry-giga-box-2x108tem-no-5-11-25kg

θα τις παρω 35 ευρω? εχω χρεωστικη πειραιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισο λεπτο, εγω αν παρω αυτες

http://www.readyforbaby.gr/el/content/pampers-panes-baby-dry-giga-box-2x108tem-no-5-11-25kg

θα τις παρω 35 ευρω? εχω χρεωστικη πειραιως.

Ναι 35,98 για την ακριβεια, θα εξαργυρωσεις το κουπονι απο το yellowday, δινεις 35 ευρω και παιρνεις πραγματα αξιας 50ευρω....

Προσεξε, οχι κατευθειαν αγορα απο readyforbaby με χρεωστικη Πειραιως.

Αγοραζεις το κουπονι πρωτα απο το yellowday.

Πας στο readyforbaby κανεις την παραγγελια και βαζεις παραλαβη απο το καταστημα και στα σχολια τον αριθμο του κουπονιου yellowday και την διευθυνση σου.

Επιλεγεις πληρωμη με μετρητα και ολοκληρωνεται η παραγγελια.

Τα αγαθα θασου ερθουν σπιτι σου και θα δωσεις στον courier 0,98 ευρω που ειναι τα υπολοιπα 35,98-35,00.

Ελπιιζω να σε καλυψα.

Οτι θες με ρωτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 35,98 για την ακριβεια, θα εξαργυρωσεις το κουπονι απο το yellowday, δινεις 35 ευρω και παιρνεις πραγματα αξιας 50ευρω....

Προσεξε, οχι κατευθειαν αγορα απο readyforbaby με χρεωστικη Πειραιως.

Αγοραζεις το κουπονι πρωτα απο το yellowday.

Πας στο readyforbaby κανεις την παραγγελια και βαζεις παραλαβη απο το καταστημα και στα σχολια τον αριθμο του κουπονιου yellowday και την διευθυνση σου.

Επιλεγεις πληρωμη με μετρητα και ολοκληρωνεται η παραγγελια.

Τα αγαθα θασου ερθουν σπιτι σου και θα δωσεις στον courier 0,98 ευρω που ειναι τα υπολοιπα 35,98-35,00.

Ελπιιζω να σε καλυψα.

Οτι θες με ρωτας.

 

 

βασικα εχω ενα μικρο θεμα,

ειμαι επαρχια αυτο τον καιρο, μπορω  να τα κανω ολα ηλεκτρονικα και η παραγγελια να παει κατευθειαν σπιτι στην Αθηνα?

η πρεπει να ειμαι και εγω αθηνα για καποιο λογο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα εχω ενα μικρο θεμα,

ειμαι επαρχια αυτο τον καιρο, μπορω  να τα κανω ολα ηλεκτρονικα και η παραγγελια να παει κατευθειαν σπιτι στην Αθηνα?

η πρεπει να ειμαι και εγω αθηνα για καποιο λογο?

καποιος να τα παραλαβει απλα...

εμενα θα τα παραλαβει η γυναικα μου....δεν χρειαζεται να εισαι ο ιδιος, το ξερω γιατι εχω παραγγειλει και παλιοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ετσι. Μονο που δεν μας νοιαζει τι είναι στην φυσικη παρουσια. Το ποστ ελεγε "δωρεαν μεταφορικα στο online φαρμακειο", το οποιο ονλαιν ΔΕΝ είναι φαρμακειο στην ουσια. Αν πας στο φυσικο κατάστημα θα πληρωνες μεταφορικα αν δεν ειχε την προσφορα; Όχι βεβαια. Σηριαλ εγινε κατι που είναι απλο.

 

Από την στιγμή που το ίδιο κατάστημα αυτοπροσδιορίζεται ως φαρμακείο και στην διαδικτυακή του μορφή (ταδεpharmacy), δεν θα ήταν και πολύ σοφό νομίζω να τους ονομάσω αυθαίρετα διαφορετικά.

Επεξ/σία από matrixxx
"ταδε" αντι για το ονομα
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...