Προς το περιεχόμενο

Galaxy Note II (N7100) - Η ''Βίβλος 2''


eliashadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.corninggorillaglass.com/products-with-gorilla/samsung

 

Το λεει εξαλλου και το επισημο site.

 

 

 

Οσο για την γρατσουνια, μπορει απο τα νυχια σου, απο κατι που να ακουμπησε. Και εμενα εχει και αφου δεν φαινονται δεν δινω και μεγαλη σημασια.

 

Ναι δε λεει για Note 2 κατι.Καλα και σε μενα αν δεν το εβαζα απο περιεργεια κατω απο το φως δε θα ειχα παρει χαμπαρι.Ειναι τοσο λεπτο που στην αρχη το περασα για κανα χνουδι απο καμια κουβερτα.Δυστυχως δεν τα μπορω τα screen protector στην αφη ασε που ποτε δε τα βαζω καλα.Μαλλον θα δωσω κανα 25ρι ευρωπουλα για το flip cover του note 2.

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι δε λεει για Note 2 κατι.Καλα και σε μενα αν δεν το εβαζα απο περιεργεια κατω απο το φως δε θα ειχα παρει χαμπαρι.Ειναι τοσο λεπτο που στην αρχη το περασα για κανα χνουδι απο καμια κουβερτα.Δυστυχως δεν τα μπορω τα screen protector στην αφη ασε που ποτε δε τα βαζω καλα.Μαλλον θα δωσω κανα 25ρι ευρωπουλα για το flip cover του note 2.

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Πολυ αβολα τα flip cover.Το δουλεψα για 5-6 μερες και μετα ακυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω χθες παρελαβα ενα γνησιο flip cover.Νιωθω ασφαλεια στην οθονη αλλα αμα πεσει κατω με τον κολο δεν δειχνει να κανει δουλεια σαν μια σιλικονης.Δε βολευει καθολου οταν ειναι ανοιχτο το πορτακι στο κρατημα και παντα το διπλωνω απο πισω.Επισης δε βολευει στην ομιλια.Ειναι βολικο ομως οταν το πετας χυμα στη τσεπη και μιλας με handsfree.<br>

Σε γενικες γραμμες ειναι μια ομορφη θηκη και με την ασφαλεια να ερχεται δευτερη.Στα συν επισης οτι δε κανει το κινητο "γκουμουτσα".Τα 30 ευρω παντως που κοστιζει περιπου νομιζω ειναι υπερβολικα.<br><br>

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ το φορουμ.
Σκέφτομαι να προβώ στην αγορά του Note2. Πήγα και το είδα σήμερα στο Πλαίσιο.

Σε σχέση με το LG P500 που έχω απλά είναι διπλάσιο !!!!
Δύο πράγματα με απασχολούν. 
Ένα είναι η μεταφορά του όταν δεν έχω μαζί μου τσάντα ή ένα τζάκετ πχ όταν βγεις βράδυ. Χωράει σε τσέπη , είναι εύκολη η μεταφορά του ???
Το δεύτερο είναι αν θα πέσει η τιμή του κάτω από την τιμή του Πλαισίου (349 €),  όχι  απλά κάνα 10€  

αλλά να φτάσει κοντά στα 300 € μέχρι τα Χριστούγεννα . Πως το βλέπετε ???
Κάτι τελευταίο  Το δουλεύει κανείς (το ΝΟΤΕ) με το Autocad 360 για σκαριφήματα , για να μου πει αν το κινητό είναι λειτουργικό για τέτοια χρήση???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

έβαλα την 4,3 όλα μια χαρά. έχει πολλές μικρές βελτιώσεις

μια απορία.

μετά το update μου έβγαλε τον καιρό από την lockscreen και δεν υπάρχει πουθενά στα option να την ξαναβάλω.

ξέρει κανείς τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 4.3 δεν εχει καιρο στην lockscreen.Ουτε στο S3 ουτε στο S4 και λογικα αν και δεν θυμαμαι καλα ουτε και στο note 3 οποτε μην ψαχνεις τσαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα την 4,3 όλα μια χαρά. έχει πολλές μικρές βελτιώσεις

μια απορία.

μετά το update μου έβγαλε τον καιρό από την lockscreen και δεν υπάρχει πουθενά στα option να την ξαναβάλω.

ξέρει κανείς τι παίζει?

Βαλε Accuweather

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ το φορουμ.

Σκέφτομαι να προβώ στην αγορά του Note2. Πήγα και το είδα σήμερα στο Πλαίσιο.

Σε σχέση με το LG P500 που έχω απλά είναι διπλάσιο !!!!

Δύο πράγματα με απασχολούν. 

Ένα είναι η μεταφορά του όταν δεν έχω μαζί μου τσάντα ή ένα τζάκετ πχ όταν βγεις βράδυ. Χωράει σε τσέπη , είναι εύκολη η μεταφορά του ???

Το δεύτερο είναι αν θα πέσει η τιμή του κάτω από την τιμή του Πλαισίου (349 €),  όχι  απλά κάνα 10€  

αλλά να φτάσει κοντά στα 300 € μέχρι τα Χριστούγεννα . Πως το βλέπετε ???

Κάτι τελευταίο  Το δουλεύει κανείς (το ΝΟΤΕ) με το Autocad 360 για σκαριφήματα , για να μου πει αν το κινητό είναι λειτουργικό για τέτοια χρήση???

 

Να σου βάλω ένα δίλημμα : note 2 στα 350Ε απο Πλαίσιο ή LG G2 στα 400 απο εξωτερικό http://www.ebay.de/itm/221285528552?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649? Τουλάχιστον αυτό εμένα είναι το δίλημμα μου . Για 300 θα αγόραζα και γω το note 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας κάτοχοι του note 2.

 

Μπορεί να μου υπενθυμίσει κάποιος πως βάζω ελληνικό πληκτρολόγιο στα μηνυματα? έχει μόνο το αγγλικό μετά από τις εργοστασιακες ρυθμίσεις που του έκανα και δεν θυμάμαι πως γίνεται.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...