Προς το περιεχόμενο

Galaxy Note II (N7100) - Η ''Βίβλος 2''


eliashadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχει ρυθμισεις συγχρονισμου στο Settings> Accounts> Facebook?

Αν οχι, το πιο απλο που μου ερχεται στο μυαλο ειναι να καταργησεις το λογαριασμο σου απο το κινητο και μετα να τον ξαναπερασεις, φροντιζοντας αυτην τη φορα να μην τικαρεις το Sync Photos :)

 Done.....καταργηση λογαριασμου και φτου απο την αρχη...Και ολα οκ!!!  (Μαλλον θα σας ζαλισω αυτες τις μερες,υπαρχει κανα αλλο θεμα ή και εδω καλα ειναι?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον μου δημιουργηθηκαν καποιες ερωτησεις!Πως αλλαζω γλωσσα στο forsquare? Και γιατι οταν γραφω μηνυμα sms στα ελληνικά δεν εχει μικρους χαρακτηρες παρα μονο κεφαλαια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μου δημιουργηθηκαν καποιες ερωτησεις!Πως αλλαζω γλωσσα στο forsquare? Και γιατι οταν γραφω μηνυμα sms στα ελληνικά δεν εχει μικρους χαρακτηρες παρα μονο κεφαλαια..

Αυτο με το sms παραμενει!!! Καμια ιδεα παιδια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Παιδιά, υπάρχουν δύο διαφορετικές εκδοχές Note II? Γιατί μου είπαν για 4G και απλό. Με διαφορά στην τιμή.

Nαι. Ειναι το Note 2 το "κλασικο" με κωδικο N7100 και το LTE με κωδικο N7105. :) 

Το σκεφτεσαι να το αγορασεις? Αν ειναι για Ελλαδα (αποψη μου παντα) πηγαινε για το απλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για Ελλάδα είναι και εγώ το απλό σκέφτηκα αλλά είπα να ρωτήσω ΚΑΙ γιατί μου το είπαν μόνο στην Αθήνα και όχι στην επαρχία για το 4G ... αλλά είπα να ρωτήσω κι εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι για Ελλάδα είναι και εγώ το απλό σκέφτηκα αλλά είπα να ρωτήσω ΚΑΙ γιατί μου το είπαν μόνο στην Αθήνα και όχι στην επαρχία για το 4G ... αλλά είπα να ρωτήσω κι εδώ.

Τοτε go for it ανεπιφυλακτα! Κατα τη γνωμη μου ειναι η καλυτερη συσκευη που μπορεις να αγορασεις αυτην τη στιγμη και αν το χρησιμοποιησεις και ως εργαλειο δουλειας θα δεις πως η οθονη του και το multitasking του δεν παιζεται.

Ο,τι αλλο θελεις feel free :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι με ένα Neo V εδώ και ένα χρόνο και έτσι νοιώθω αρκετά εξοικειωμένη με την ιδέα του smartphone, το Note απλά το ερωτεύτηκα με την πρώτη ματιά, λειτουργώ εντελώς ''γυναικεία'' και σπάνια πέφτω έξω, όταν δω κάτι και μ΄αρέσει τόσο το αποκτώ και τέλος! Χρειάζομαι ένα μικρό δικό μου υπολογιστή γιατί ταξιδεύω συχνά και έχω ανάγκη να μπορώ να κάνω μερικά βασικά πράγματα ανά πάσα στιγμή, φυσικά δεν πρόκειται για ανάγκη αλλά για ευχαρίστηση κυρίως. Το να μπορεί κανείς να κάνει τόσα πράγματα απ΄όπου κι αν βρίσκεται είναι μια εμπειρία για πολλούς αδιάφορη, αλλά για μένα υπέροχη! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...